Зайсан қаласының "Сауыр", "Қазақ ауылы" мөлтек аудандарында, "Көктерек" шаруа қожалығында және "Қызыл баз" учаскесіне шектеу іс –шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Зайсан қаласы әкімінің 2015 жылғы 31 шілдедегі N 6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 қыркүйекте N 4125 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Зайсан қаласы әкімінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы N 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Зайсан қаласы әкімінің 28.12.2015 9 шешімімен (қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық санитарлық инспекторының ұсынысы негізінде Зайсан қала әкімі ШЕШТІ:
1. Зайсан қаласының "Сауыр", "Қазақ ауылы" мөлтек аудандарында, "Көктерек" шаруа қожалығына мүйізді ірі қара малдарынан және "Қызыл баз" учаскесіне мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зайсан қала әкімі Д.Тожыбаев

Об установлении ограничительных мероприятий в микрорайонах "Сауыр", "Қазақ ауылы" в крестьянском хозяйстве "Көктерек" и в участке "Қызыл баз" в городе Зайсан
Решение акима города Зайсан Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 31 июля 2015 года N 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 02 сентября 2015 года N 4125. Утратило силу - решением акима города Зайсан Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года № 9
Сноска. Утратило силу - решением акима города Зайсан Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 28.12.2015 № 9 (вводится в действие со дня принятия).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района, аким города Зайсан РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в микрорайонах "Сауыр", "Қазақ ауылы", в крестьянском хозяйстве "Көктерек" в связи с возникновением бруцеллеза крупного рогатого скота, и в участке "Қызыл баз" в связи с возникновением бруцеллеза мелкого рогатого скота.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Аким города Зайсан Д. Тожыбаев