О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 24 декабря 2014 года № 36/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2015 года N 49/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 октября 2015 года N 4189. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 52/2-V
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 52/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 октября 2015 года № 32/379-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4173) маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 24 декабря 2014 года № 36/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3620, опубликовано 22 января 2015 года в газетах "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Зыряновского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 6820987,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2415026,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 32594,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4345567,3 тысяч тенге;
2) затраты – 6823854,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19965,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23784,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3819,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22832,0 тысяч тенге;

"2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы N 49/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда N 4189 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 52/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 23.12.2015 N 52/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 7 қазандағы № 32/379 - V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4173 тіркелген) шешіміне сәйкес, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3620 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 4 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6820987,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2415026,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32594,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер– 27800,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4345567,3 мың теңге;
2) шығыстар – 6823854,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 19965,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23784,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3819,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22832,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22832,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии А. Байбуринов
Секретарь маслихата Зыряновского района Г. Денисова
Приложение 1 к решению
маслихата Зыряновского района
от 16 октября 2015 года
№ 49/2-V
Приложение 1 к решению
маслихата Зыряновского района

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22832,0 мың теңге.";
осы шешімге 1, 5 қосымшалары 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Байбуринов
Зырян ауданының мәслихат хатшысы Г. Денисова
Зырян
ауданының мәслихатының
2015 жылғы 16 қазандағы
№ 49/2-V шешіміне 1- қосымша
Зырян
ауданының мәслихатының

34517,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
34517,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
25394,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7173,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1950,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
80614,7
1
Сельское хозяйство
46804,6
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3675,6
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3675,6
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
25021,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
24761,9
006
Капительные расходы государственного органа
260,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
18107,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
9751,1
003
Капительные расходы государственного органа
500,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
856,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
2961,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
4039,0
6
Земельные отношения
17031,1
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17031,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15091,1
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
500,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1440,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
16779,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
16779,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
16779,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14458,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14458,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14458,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территорий района (города областного значения)

34517,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
34517,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25394,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7173,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1950,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
80614,7
1
Ауыл шаруашылығы
46804,6
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3675,6
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3675,6
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
25021,9
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24761,9
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
260,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
18107,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9751,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
856,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
2961,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
4039,0
6
Жер қатынастары
17031,1
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17031,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15091,1
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
500,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргізілетін жерге орналастыру
1440,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
16779,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
16779,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
16779,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14458,0
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14458,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14458,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер