О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 24 декабря 2014 года № 36/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года N 52/7-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2015 года N 4307. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 52/2-V
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 52/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/410-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4270), маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 24 декабря 2014 года № 36/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3620, опубликовано 22 января 2015 года в газетах "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Зыряновского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 6719168,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2418077,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36135,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21208,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4243747,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6722035,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19965,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23784,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3819,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы N 52/7-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда N 4307 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 52/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 23.12.2015 N 52/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/410-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4270 тіркелген) шешіміне сәйкес, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3620 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 4 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6719168,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2418077,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36135,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер– 21208,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4243747,5 мың теңге;
2) шығыстар – 6722035,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 19965,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23784,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3819,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -22832,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22832,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 4116,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии А. Байбуринов
Секретарь маслихата Зыряновского район Г. Денисова
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района
от 22 декабря 2015 года
№ 52/7-V
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района
от 24 декабря 2014 года
№ 36/2-V
Бюджет района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
I.
Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22832,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22832,0 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 4116,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Байбуринов
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Г. Денисова
Зырян ауданының
мәслихатының 2015 жылғы
22 желтоқсандағы № 52/7-V
шешіміне 1- қосымша
Зырян ауданының
мәслихатының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 36/2-V
шешіміне 1- қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атауы
I.
Кірістер