О бюджете Зыряновского района на 2016-2018 годы
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 52/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2016 года N 4340. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI
Сноска. Утратило силу – решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 11/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287), маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зыряновского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы- 6406770,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2687757,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21329,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 81806,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3615878,7 тысяч тенге;
2) затраты – 6452646,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10537,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15942,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5405,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12100,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 12100,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -68513,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 68513,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29.11.2016 № 10/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Принять к исполнению на 2016 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287).

2016-2018 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 52/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда N 4340 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 23.12.2016 № 11/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4287 тіркелген) шешіміне сәйкес Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6406770,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2687757,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21329,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 81806,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3615878,7 мың теңге;
2) шығыстар – 6452646,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10537,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15942,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5405,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 12100,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 12100,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -68513,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68513,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданының мәслихатының 29.11.2016 № 10/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4287 тіркелген) шешімімен белгіленген, 2016 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз көлемінде орындауға алынсын.

3. Учесть в районном бюджете на 2016 год объем субвенций, переданных из областного бюджета в бюджет района в сумме 1110833 тысяч тенге, объем бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет – 0 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 53700 тысяч тенге.
6. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2016 год, согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень расходов по администраторам бюджетных программ акимов городов районного значения, поселков, сел, сельских округов, согласно приложениям 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 03.08.2016 № 7/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Утвердить перечень доходов передаваемых органам местного самоуправления, согласно приложениям 10, 11, 12, 13, 14, 15.
9. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Зыряновского района согласно приложению 16.

3. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен аудан бюджетінен берілетін субвенсиялар көлемі 1110833 мың теңге сомасында, аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік көлемдерді алу – 0 мың теңгеге ескерілсін.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 - бабының 9 - тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 53700 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2016 жылға арналған аудан бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. Аудандық маңызы бар қалалар, кенттер, ауылдар, селолық округтер әкімдерінің бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша шығындар тізілімі 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 03.08.2016 № 7/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Жергілікті өзін- өзі басқару органдарына берілетін кірістердің тізбесі 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
9. 16 қосымшаға сәйкес Зырян ауданының мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
18794
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18794
122
Аппарат акима района (города областного значения)
112973
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
112973
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
279745
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
279745
2
Финансовая деятельность
38844
452
Отдел финансов района (города областного значения)
38844
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30967
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4847
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3030
5
Планирование и статистическая деятельность
27545
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
27545
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
27545
9
Прочие государственные услуги общего характера
77204
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
26578
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
26578
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
33972
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
33972
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
16654
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
16654
02
Оборона
40906
1
Военные нужды
22172
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22172
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
22172
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
18734
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18734
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
17127
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского масштаба, а так же пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы)

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
18794
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18794
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
112973
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
112973
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
279745
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
279745
2
Қаржылық қызмет
38844
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
38844
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30967
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4847
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3030
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
27545
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27545
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27545
9
Жалпы өзге де сипаттағы мемлекеттік қызметтер
77204
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
26578
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26578
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
33972
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33972
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
16654
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16654
02
Қорғаныс
40906
Әскери мұқтаждар
22172
122
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің аппраты
22172
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
22172
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
18734
122
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің аппраты
18734
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
17127
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

№ 52/2-V
Расходы на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2016 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29.11.2016 № 10/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
№ п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Аппарат акима города Зыряновск
44342,0
2
Аппарат акима города Серебрянск

№ 52/2-V шешіміне
5 – қосымша
2016 жылға қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге шығыстар
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 29.11.2016 № 10/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Зырян қаласының әкімінің аппараты
44342,0
2
Серебрянск қаласының әкімінің аппараты

699,1
6
Аппарат акима Соловьевского сельского округа
5266,0
7
Аппарат акима Северного сельского округа
250,4
Итого
11282,4
риложение 16
к решению маслихата
Зыряновского района
от 23 декабря 2015 года
№ 52/2-V
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Зыряновского района,
1. Решение маслихата Зыряновского района от 24 декабря 2014 года № 36/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3620, опубликовано 22 января 2015 года в газетах "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 4);

699,1
6
Соловьево ауылдық округінің әкімінің аппараты
5266,0
7
Северный ауылдық округінің әкімінің аппараты
250,4
Барлығы
11282,4
Зырян ауданының
мәслихатының 2015 жылғы
23 желтоқсандағы № 52/2- V
шешіміне
16 қосымша
Зырян ауданының мәслихатының күшін жойған кейбір шешімдерінің тізімі
1. "2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3620 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 4 газеттерінде жарияланған) шешімі;

2. Решение маслихата Зыряновского района от 16 марта 2015 года № 40/6-V "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 24 декабря 2014 года № 36/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3785, опубликовано 2 апреля 2015 года в газетах "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 14);
3. Решение маслихата Зыряновского района от 14 апреля 2015 года № 41/2-V "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 24 декабря 2014 года № 36/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3901, опубликовано 30 апреля 2015 года в газетах "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 18);
4. Решение маслихата Зыряновского района от 9 июня 2015 года № 43/6-V "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 24 декабря 2014 года № 36/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4008, опубликовано 2 июля 2015 года в газетах "Менің өлкем", "Мой город Зыряновск" № 27);
5. Решение маслихата Зыряновского района от 17 июля 2015 года № 45/2-V "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 24 декабря 2014 года № 36/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4055, опубликовано 06 августа 2015 года в газетах "Менің өлкем", "Мой город Зыряновск" № 32);
6. Решение маслихата Зыряновского района 16 октября 2015 года № 49/2-V "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 24 декабря 2014 года № 36/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4189, опубликовано 29 октября 2015 года в газетах "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 44);
7. Решение маслихата Зыряновского района 21 октября 2015 года № 50/2-V "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 24 декабря 2014 года № 36/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4219, опубликовано 12 ноября 2015 года в газетах "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 46);
8. Решение маслихата Зыряновского района 22 декабря 2015 года № 52/7-V "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 24 декабря 2014 года № 36/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4307).
Приложение 17
к решению маслихата
Зыряновского района

2. "2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 16 наурыздағы № 40/6- V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3785 тіркелген, 2015 жылғы 2 сәуірдегі "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 14 газеттерінде жарияланған) шешімі;
3. "2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы"Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 41/2- V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3901 тіркелген, 2015 жылғы 30 сәуірдегі "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 18 газеттерінде жарияланған) шешімі;
4. "2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 9 маусымдағы № 43/6- V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4008 тіркелген, 2015 жылғы 2 шілдедегі "Менің өлкем", "Мой город Зыряновск" № 27 газеттерінде жарияланған) шешімі;
5. "2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 45/2- V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4055 тіркелген, 2015 жылғы 6 тамыздағы "Менің өлкем", "Мой город Зыряновск" № 32 газеттерінде жарияланған) шешімі;
6. "2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы № 49/2- V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4189 тіркелген, 2015 жылғы 29 қазандағы "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 44 газеттерінде жарияланған) шешімі;
7. "2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 50/2- V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4219 тіркелген, 2015 жылғы 12 қарашадағы "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 46 газеттерінде жарияланған) шешімі;
8. "2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 52/7-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4307 тіркелген) шешімі.
Зырян ауданының
мәслихатының

от 23 декабря 2015 года
№ 52/2-V
Расходы на освещение улиц населенных пунктов на 2016год
Сноска. Решение дополнено приложением 17 в соответствии с решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 11.04.2016 № 2/2-VI; приложение - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 17.10.2016 № 9/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
№ п/п
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
Аппарат акима города Зыряновск

2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 52/2-V шешіміне
17 – қосымша
2016 жылға елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға шығыстар
Ескерту. Шешім 17-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 11.04.2016 № 2/2-VI шешімімен; қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 11.07.2016 № 6/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 17.10.2016 № 9/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
Зырян қаласының әкімінің аппараты

1589,7
2
Аппарат акима города Серебрянск
1221,9
Итого
2811,6
Приложение 18
к решению маслихата
Зыряновского района
от 23 декабря 2015 года
№ 52/2-V
Расходы на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 (софинансирование 10%) на 2016 год
Сноска. Решение дополнено приложением 18 в соответствии с решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 03.08.2016 № 7/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016); . приложение - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 17.10.2016 № 9/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
№ п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Аппарат акима города Зыряновск

1589,7
2
Серебрянск қаласының әкімінің аппараты
1221,9
Барлығы
2811,6
Зырян ауданы мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 52/2-V шешіміне
18 - қосымша
Жұмыспен қамту жол картасы 2020 бойынша (10% ортақ қаржыландыру) 2016 жылға қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде нысандарды жөндеуге және абаттандыруға шығыстар
Ескерту. Шешім 18-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 03.08.2016 № 7/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 17.10.2016 № 9/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
Зырян қаласының әкімінің аппараты