Об образовании избирательных участков по Катон-Карагайскому району
Решение акима Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 28 июля 2015 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 августа 2015 года № 4112
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Катон-Карагайского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Катон-Карагайскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района Р. Курмамбаева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Считать утратившим силу решение акима Катон-Карагайского района от 22 ноября 2011 года № 18 "Об образовании избирательных участков по Катон-Карагайскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-13-100, опубликовано 11 ноября 2011 года в районной газете "Арай-Луч" № 85), решение акима Катон-Карагайского района от 04 марта 2015 года № 01 "О внесении изменений в решение № 18 от 22 ноября 2011 года "Об образовании избирательных участков по Катон-Карагайскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3847, опубликовано 22 апреля 2015 года в районной газете "Арай-Луч" № 29).
Аким района К. Байгонусов
Согласовано:
Председатель Катон-Карагайской районной
территориальной избирательной комиссии
_________________________
" 28 " 07 2015 год
М. Тлеубаев
Приложение к решению акима
Катон – Карагайского района
от 28 июля 2015 года № 06
Избирательные участки по Катон - Карагайскому району
Сноска. Приложение в редакции решения акима Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 11.04.2024 № 95 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 869
Центр избирательного участка: село Орнек, улица Ынтымак 7, здание государственного учреждения "Аппарат акима Белкарагайского сельского округа Катон – Карагайского района Восточно – Казахстанской области".
Границы избирательного участка: территория села Орнек.
Избирательный участок № 870
Центр избирательного участка: село Белкарагай, улица Бейбітшілік 43, здание коммунального государственного учреждения "Белкарагайская средняя школа имени Оралхана Бокея" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Белкарагай.
Избирательный участок № 871
Центр избирательного участка: село Согорное, улица Бирлик 9, здание государственного учреждения "Аппарат акима Белкарагайского сельского округа Катон – Карагайского района Восточно – Казахстанской области".
Границы избирательного участка: территория села Согорное.
Избирательный участок № 872
Центр избирательного участка: село Топкаин, улица имени Есимхана 16, здание коммунального государственного учреждения "Топкаинская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Топкаин.
Избирательный участок № 873
Центр избирательного участка: село Кабырга, улица Бирлик 44, здание коммунального государственного учреждения "Кабыргинская основная средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Кабырга.
Избирательный участок № 874
Центр избирательного участка: село Катон-Карагай, улица имени Абая 80, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" сельский Дом культуры.
Границы избирательного участка: село Катон-Карагай:

Катонқарағай ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 06 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 тамызда № 4112 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 3-тармағына сәйкес Катонқарағай ауданының әкімдігі ШЕШТІ:
1. Катонқарағай ауданы бойынша сайлау учаскелерi осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Р. Құрмамбаевқа жүктелсiн.
3. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
4. "Катонқарағай ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" Катонқарағай ауданы әкімінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 18 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде № 5-13-100 тіркелген, 2011 жылғы 11 қарашадағы № 85 аудандық "Арай-Луч" газетінде жарияланған), "Катонқарағай ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" Катонқарағай ауданы әкімінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 18 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай ауданы әкімінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 01 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде № 3847 тіркелген, 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 29 аудандық "Арай-Луч" газетінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкiмi Қ. Байғонұсов
Келісілді:
Катонқарағай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
_________________
" 28 " 07 2015 жыл
М. Тлеубаев
Катонқарағай
ауданы әкімінің
2015 жылғы 28 шілдедегі
№ 06 шешіміне қосымша
Катонқарағай ауданы бойынша сайлау учаскелерi
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының әкімінің 11.04.2024 № 95 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 869 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Өрнек ауылы, Ынтымақ көшесі 7, "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Белқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өрнек ауылының аумағы.
№ 870 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Белқарағай ауылы, Бейбітшілік көшесі 43, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Оралхан Бөкей атындағы Белқарағай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Белқарағай ауылының аумағы.
№ 871 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Согорное ауылы, Бірлік көшесі 9, "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Белқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Согорное ауылының аумағы.
№ 872 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Топқайың ауылы, Есімхан көшесі 16, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Топқайың орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Топқайың ауылының аумағы.
№ 873 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қабырға ауылы, Бірлік көшесі 44, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Қабырға негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қабырға ауылының аумағы.
№ 874 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Катонқарағай ауылы, Абай атындағы көше 80, ауылдық Мәдениет үйі "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Катонқарағай ауылы:

улица Ауэзова дома 1, 1/1, 1/2, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5А, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24А, 24А/2, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55;
улица Топоркова дома 1, 2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица имени Абая дома 1, 1/1, 1/2, 1-1/5, 2, 2/1, 2А/1, 2Б, 3, 4, 4/1, 4/2, 4Б, 4Б/1, 4Б/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49/1, 49/2, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/2, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86;
улица Батырханова дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 40-1, 40-2, 40А, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69;
улица Бокеева дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 77, 79, 81;
улица Рыкова дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85;
улица Амангельды дома 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24, 24/1, 24/2, 24-2А, 25, 26, 26/2, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;

Әуезов көшесі 1, 1/1, 1/2, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5А, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24А, 24А/2, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55 үйлер;
Топорков көшесі 1, 2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91 үйлер;
Абай атындағы көше 1, 1/1, 1/2, 1-1/5, 2, 2/1, 2А/1, 2Б, 3, 4, 4/1, 4/2, 4Б, 4Б/1, 4Б/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49/1, 49/2, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/2, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86 үйлер;
Батырханов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 40-1, 40-2, 40А, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69 үйлер;
Бөкеев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 77, 79, 81 үйлер;
Рыков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85 үйлер;
Амангелді көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24, 24/1, 24/2, 24-2А, 25, 26, 26/2, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;

улица имени Бауржана Момышулы дома 1, 1-2, 2, 3, 3-1, 3-2, 4, 4/1, 4/2, 4/4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Молдагуловой дома 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 4/1, 5, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 17/1, 19, 21, 21/1, 23/1, 23, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 32, 34, 36, 38;
улица имени Кажыбека Байгунакова дома 1, 1/2, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 3, 3А, 3А/2, 4, 4/1, 5, 5А/1, 5/2, 5-1, 5-2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7-1, 7-2, 7А, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9А, 9-1, 9-2, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11-1, 11-2, 11А, 11Б, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13, 13А, 13-1, 13-2, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 15, 15А, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16-1, 16-2, 17, 17-1, 17-2, 17А, 18, 18/1, 18Б/1, 18Б/2, 18В/1, 18В/2, 18Г/1, 18Г/2, 18Д/1, 18Д/2, 19, 19-1, 19-2, 19А, 20, 21, 21-1, 21-2, 21А, 21Б, 22, 22-1, 22-2, 23, 23-1, 23-2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31Г, 32, 32-1, 32-2, 33, 34, 34/1, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 40А, 41, 41А, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 43, 43А, 44, 44/1, 44А, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 52.
Избирательный участок № 875
Центр избирательного участка: село Катон - Карагай, улица имени Абая 94, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон - Карагайская детско - юношеская спортивная школа" спорткомплекс "Қаратай".
Границы избирательного участка: село Катон – Карагай:
улица Ауэзова дома 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 164, 168;
улица Жампеисова дома 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
улица Топоркова дома 78, 78А, 80, 80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 163;

Бауржан Момышұлы атындағы көше 1, 1-2, 2, 3, 3-1, 3-2, 4, 4/1, 4/2, 4/4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32 үйлер;
Молдағұлова көшесі 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 4/1, 5, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 17/1, 19, 21, 21/1, 23/1, 23, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 32, 34, 36, 38 үйлер;
Қажыбек Байғонақов атындағы көше 1, 1/2, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 3, 3А, 3А/2, 4, 4/1, 5, 5А/1, 5/2, 5-1, 5-2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7-1, 7-2, 7А, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9А, 9-1, 9-2, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11-1, 11-2, 11А, 11Б, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13, 13А, 13-1, 13-2, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 15, 15А, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16-1, 16-2, 17, 17-1, 17-2, 17А, 18, 18/1, 18Б/1, 18Б/2, 18В/1, 18В/2, 18Г/1, 18Г/2, 18Д/1, 18Д/2, 19, 19-1, 19-2, 19А, 20, 21, 21-1, 21-2, 21А, 21Б, 22, 22-1, 22-2, 23, 23-1, 23-2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31Г, 32, 32-1, 32-2, 33, 34, 34/1, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 40А, 41, 41А, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 43, 43А, 44, 44/1, 44А, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 52 үйлер.
№ 875 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Катонқарағай ауылы, Абай атындағы көше 94, "Қаратай" спорт кешені "Катонқарағай ауданының балалар - жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Катонқарағай ауылы:
Әуезов көшесі 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 164, 168 үйлер;
Жампеисов көшесі 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 үйлер;
Топорков көшесі 78, 78А, 80, 80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 163 үйлер;

улица имени Абая дома 83, 85, 86Б/1, 86Б/2, 87, 87/1, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 133, 134, 135, 135А, 136, 136А, 137, 138, 139, 140, 140А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150А, 150Б, 151, 151/1, 152, 153, 154, 155, 156;
улица Батырханова дома 58, 58А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91-1, 91-2, 92, 93, 94, 95/1, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129;
улица Бокеева дома 72, 74, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142/1, 142/2, 143, 144, 144Б, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/1, 154/2, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171;
улица Рыкова дома 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120А;
улица Амангельды дома 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/2, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92/1, 92/2, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 97/2, 98, 99;
улица имени Бауржана Момышулы дома 25, 25А, 27, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41-1, 41-2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Молдагуловой дома 18, 20, 22, 24, 25, 25/1, 31, 31/1, 33/1, 33, 35, 35/1, 37, 37/1, 39, 43;
улица Сахариева дома 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
улица имени Султанмахмут Торайгырова дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 43-1, 43-2, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 78А.
Избирательный участок № 877
Центр избирательного участка: село Жана Ульгы, улица Токтагана Тайсаринова 95, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Жана Ульгинский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория сел Жана Ульгы, Мойылды.
Избирательный участок № 878
Центр избирательного участка: село Шынгыстай, улица Бухтарма 18, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Чингистайский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Шынгыстай.
Избирательный участок № 879
Центр избирательного участка: село Аккайнар, улица Абая 31, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Аккайнарский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Аккайнар.
Избирательный участок № 880
Центр избирательного участка: село Кызылжулдыз, улица имени Абылгали Толесова 31, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Кызылжулдызский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Кызылжулдыз.
Избирательный участок № 881
Центр избирательного участка: село Каинды, улица Алии Молдагуловой 43, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Каиндинский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Каинды.
Избирательный участок № 882
Центр избирательного участка: село Акмарал, улица Маралды 3, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Акмаральский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Акмарал.
Избирательный участок № 884
Центр избирательного участка: село Жамбыл, улица Кайнар 21, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Жамбылский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Жамбыл.
Избирательный участок № 885
Центр избирательного участка: село Берель, улица Орталык 26, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Берельский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория сел Берель, Шубарагаш, Рахмановские ключи.
Избирательный участок № 887
Центр избирательного участка: село Аксу, улица Тәуелсіздік 43, здание коммунального государственного учреждения "Аксуская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория сел Аксу, Акшарбак, Бекалка.
Избирательный участок № 888

Абай атындағы көше 83, 85, 86Б/1, 86Б/2, 87, 87/1, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 133, 134, 135, 135А, 136, 136А, 137, 138, 139, 140, 140А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150А, 150Б, 151, 151/1, 152, 153, 154, 155, 156 үйлер;
Батырханов көшесі 58, 58А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91-1, 91-2, 92, 93, 94, 95/1, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 үйлер;
Бөкеев көшесі 72, 74, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142/1, 142/2, 143, 144, 144Б, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/1, 154/2, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 үйлер;
Рыков көшесі 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120А үйлер;
Амангелді көшесі 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/2, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92/1, 92/2, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 97/2, 98, 99 үйлер;
Бауржан Момышұлы атындағы көше 25, 25А, 27, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41-1, 41-2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
Молдағұлова көшесі 18, 20, 22, 24, 25, 25/1, 31, 31/1, 33/1, 33, 35, 35/1, 37, 37/1, 39, 43 үйлер;
Сахариев көшесі 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер;
Сұлтанмахмут Торайғыров атындағы көше 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 43-1, 43-2, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 78А үйлер.
№ 877 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңа Үлгі ауылы, Тоқтаған Тайсаринов көшесі 95, Жаңа Үлгі ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жаңа Үлгі, Мойылды ауылдарының аумағы.
№ 878 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шыңғыстай ауылы, Бұқтырма көшесі 18, Шыңғыстай ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шыңғыстай ауылының аумағы.
№ 879 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Аққайнар ауылы, Абай көшесі 31, Аққайнар ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Аққайнар ауылының аумағы.
№ 880 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қызылжұлдыз ауылы, Әбілғали Төлесов атындағы көше 31, Қызылжұлдыз ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қызылжұлдыз ауылының аумағы.
№ 881 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қайыңды ауылы, Әлия Молдагулова көшесі 43, Қайыңды ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қайыңды ауылының аумағы.
№ 882 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмарал ауылы, Маралды көшесі 3, Ақмарал ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақмарал ауылының аумағы.
№ 884 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жамбыл ауылы, Қайнар көшесі 21, Жамбыл ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жамбыл ауылының аумағы.
№ 885 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Берел ауылы, Орталық көшесі 26, Берел ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Берел, Шұбарағаш, Рахман қайнары ауылдарының аумағы.
№ 887 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу ауылы, Тәуелсіздік көшесі 43, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақсу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақсу, Ақшарбақ, Бекалқа ауылдарының аумағы.
№ 888 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Жазаба, улица Орталык 1/1, здание коммунального государственного учреждения "Язовинская начальная школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Жазаба.
Избирательный участок № 890
Центр избирательного участка: село Ушбулак, улица Үш - Булак 10, здание коммунального государственного учреждения "Ушбулакская начальная школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Ушбулак.
Избирательный участок № 891
Центр избирательного участка: село Барлык, улица имени Абая 27, здание коммунального государственного учреждения "Барлыкская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Барлык.
Избирательный участок № 892
Центр избирательного участка: село Коробиха, улица Новосельская 7, здание коммунального государственного учреждения "Коробихинская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Коробиха.
Избирательный участок № 893
Центр избирательного участка: село Енбек, улица имени Садыка Тукебаева 14, здание коммунального государственного учреждения "Енбекская средняя школа имени Садыка Тукибаева" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Енбек.
Избирательный участок № 894
Центр избирательного участка: село Арчаты, улица Мектеп 41, здание коммунального государственного учреждения "Арчатинская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Арчаты.
Избирательный участок № 895
Центр избирательного участка: село Урыль, улица имени Мергазы Бекпау 1, здание коммунального государственного учреждения "Урыльская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Урыль.
Избирательный участок № 896
Центр избирательного участка: село Урыль, улица Шекарашылар 1, здание пограничного отдела "Урыль" пограничного управления по Курчумскому району пограничной службы комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Границы избирательного участка: территория пограничной комендатуры села Урыль.

Сайлау учаскесінің орталығы: Жазаба ауылы, Орталық көшесі 1/1, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Жазаба бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жазаба ауылының аумағы.
№ 890 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үшбұлақ ауылы, Үш - Бұлақ көшесі 10, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Үшбұлақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үшбұлақ ауылының аумағы.
№ 891 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Барлық ауылы, Абай атындағы көше 27, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Барлық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Барлық ауылының аумағы.
№ 892 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Коробиха ауылы, Новосельская көшесі 7, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Коробиха орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Коробиха ауылының аумағы.
№ 893 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Еңбек ауылы, Садық Түкебаев атындағы көше 14, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Садық Түкібаев атындағы Еңбек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Еңбек ауылының аумағы.
№ 894 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Аршаты ауылы, Мектеп көшесі 41, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Аршаты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Аршаты ауылының аумағы.
№ 895 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Өрел ауылы, Мерғазы Бекпау атындағы көше 1, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Өрел орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өрел ауылының аумағы.
№ 896 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Өрел ауылы, Шекарашылар көшесі 1, Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің Күршім ауданы бойынша шекара басқармасының "Урыль" шекара бөлімінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өрел ауылының шекара комендатурасының аумағы.