О переименовании улицы в селе Шынгыстай
Решение акима Катон-Карагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 09 сентября 2015 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 октября 2015 года № 4171
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии Восточно-Казахстанской области от 10 июня 2015 года и учитывая мнение жителей села, аким Катон- Карагайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Коктерек на Дузбаева Кабдрахмана в селе Шынгыстай Катон-Карагайского сельского округа.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима Катон- Карагайского сельского округа Сейтканова Р. К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким Катон- Карагайского сельского округа А. Балтабаев

Шыңғыстай ауылындағы көшені қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 01 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қазанда № 4171 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк–аумақтық құрылысы туралы" Казақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, 2015 жылғы 10 маусымдағы Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Катонқарағай ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Катонқарағай ауылдық округiнің Шыңғыстай ауылындағы Көктерек көшесі Дүзбаев Кабдрахман көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Катонқарағай ауылдық округi әкiмiнің орынбасары Р. Қ.Сейтқановқа жүктелсiн.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Катонқарағай ауылдық округінің әкімі А. Балтабаев