Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан в Кокпектинском районе
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 03 марта 2015 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 марта 2015 года № 3757. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 06 мая 2016 года № 129
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 06.05.2016 № 129 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2015 года № 1018 "О назначении внеочередных выборов Президента Республики Казахстан"акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан в Кокпектинском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кемербаеву Р.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Р. Сагандыков
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной территориальной
избирательной комиссии Р. Бектасов
"_03_ " _03_ 2015 год
Приложение к постановлению
акимата Кокпектинского района
от " 03 " марта 2015 года № 42
Места для размещения агитационных печатных материалов
Село Кокпекты по улице Абая, по улице Би Боранбая, по улице Саяхимова.
Село Узынбулак возле здания бывшей школы.
Село Ажа возле здания медицинского пункта.
Село Шариптогай возле здания медицинского пункта.
Село Толагай возле здания медицинского пункта.
Село Преображенка возле здания школы.
Село Черноярка возле здания сельского клуба.
Село Воздвиженка возле здания сельского клуба.
Село Малая-Буконь возле здания сельского клуба.
Село Улкенбокен по улице Ленина.
Село Жансары возле здания бывшей школы.
Село Актас возле здания бывшей школы.
Село Шугылбай по улице Валиханова, возле здания сельского клуба.
Село Мелитополь возле здания бывшей школы.
Село Ульгулималши возле здания почты.
Село Мамай возле здания школы.
Село Нура возле здания бывшей школы.
Село Сулеймен возле здания бывшей школы.
Село Тассай возле здания сельского клуба, здания почты, здания врачебной амбулатории.
Село Кайнар возле здания бывшей школы.
Село Аксу возле здания бывшей школы.
Село Ушкумей возле здания школы.
Село Теректы возле здания сельского клуба.
Село Кызылжулдыз возле здания бывшей школы.
Село Каменка при въезде в село Каменка.
Село Кокжайык возле здания сельского клуба.
Село Ак-ой возле здания школы.
Село Карамойыл возле здания сельского клуба.
Село Карагандыколь возле здания сельского клуба.
Село Бигаш по улице Советская, возле здания сельского клуба.
Село Каргалы возле здания сельского клуба.
Село Комсомол возле здания сельского клуба.
Село Егинбулак возле здания сельского клуба.
Село Палатцы по улице 40 лет Октября.
Село Песчанка возле здания сельского клуба.
Село Подгорное возле здания школы.
Село Каракол возле здания школы.
Село Сарыбел по улице Мира.
Село Новостройка по улице Советская
Село Миролюбовка возле здания сельского клуба.
Село Раздольное возле здания школы.
Село Бастауши возле здания сельского клуба.
Село Кокжота возле здания школы.
Село Кулынжон по улице Кенес.
Село Кокжыра возле здания школы.
Село Белое возле здания сельского клуба.
Село Караткуль возле здания школы.
Село Жанажол возле здания сельского клуба.
Село Койтас возле здания сельского клуба.
Село Самарское по улице Самарға 100 жыл,возле здания Дома культуры.
Село Пантелеймоновка возле здания школы.
Село Каинды возле здания конторы лесного хозяйства.
Село Мариногорка возле здания почты.
Село Жумба возле здания школы.
Село Мойылды возле здания бывшей школы.

Көкпекті ауданында Қазақстан Республикасы Президентіне үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 наурыздағы № 42 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 наурызда № 3757 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 06 мамырдағы № 129 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 06.05.2016 № 129 қаулысымен (ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 1018 "Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы" Жарлығына сәйкес Көкпектi ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Көкпекті ауданында Қазақстан Республикасының Президентіне үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.А. Кемербаеваға жүктелсін.
3 .Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Р. Сагандыков
КЕЛІСІЛГЕН:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы Р. Бектасов
2015 жыл "_03_" _03_
Көкпекті ауданы әкімдігінің
" 03 " наурыздағы 2015 ж. № 42
қаулысына қосымша
Баспа үгіт материалдарын орналастыруға арналған орындар
Көкпекті ауылы Абай көшесі бойынша, Би Боранбай көшесі бойынша, Саяхимов көшесі бойынша.
Ұзынбұлақ ауылындағы бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
Ажа ауылындағы медициналық пункт ғимаратының жанында.
Шәріптоғай ауылындағы медициналық пункт ғимаратының жанында.
Толағай ауылындағы медициналық пункт ғимаратының жанында.
Преображенка ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Черноярка ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Воздвиженка ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Малая-Буконь ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Үлкенбөкен ауылы Ленин көшесі бойынша.
Жансары ауылындағы бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
Ақтас ауылындағы бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
Шұғылбай ауылы Валиханов көшесі бойынша, селолық клуб ғимараттарының жанында.
Мелитополь ауылындағы бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
Үлгілімалшы ауылындағы пошта ғимаратының жанында.
Мамай ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Нұра ауылындағы бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
Сүлеймен ауылындағы бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
Тассай ауылындағы селолық клуб ғимаратының, почта ғимаратының, дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанында.
Қайнар ауылындағы бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
Ақсу ауылындағы бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
Үшкөмей ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Теректі ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Қызылжұлдыз ауылындағы бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
Каменка ауылы Каменка ауылына кіре берісіне.
Көкжайық ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Ақ-ой ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Қарамойыл ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Қарағандыкөл ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Биғаш ауылы Советская көшесі бойынша, селолық клуб ғимаратының жанында.
Қарғалы ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Комсомол ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Егінбұлақ ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Палатцы ауылы 40 лет Октября көшесі бойынша.
Песчанка ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Подгорное ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Қарақол ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Сарыбел ауылы Мира көшесі бойынша.
Новостройка ауылы Советская көшесі бойынша.
Миролюбовка ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Раздольное ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Бастаушы ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Көкжота ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Құлынжон ауылы Кенес көшесі бойынша.
Көкжыра ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Белое ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Караткөл ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Жанажол ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Қойтас ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Самар ауылы Самарға 100 жыл көшесі бойынша, Мәдиниет үйі ғимаратының жанында.
Пантелеймоновка ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Қайынды ауылындағы орман шаруашылығы кеңсесі ғимаратының жанында.
Мариногорка ауылындағы пошта ғимаратының жанында.
Жұмба ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Мойылды ауылындағы бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.