О внесении изменения в решение Кокпектинского районного маслихата от 3 апреля 2014 года № 22-6/2 "Об утверждении регламента Кокпектинского районного маслихата"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 июля 2015 года N 37-4/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 августа 2015 года N 4090. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02 августа 2016 года № 5-3/3
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02.08.2016 № 5-3/3.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 3 апреля 2014 года № 22-6/2 "Об утверждении регламента Кокпектинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3290, опубликовано в газете "Жұлдыз" -"Новая жизнь" от 25 мая 2014 года № 43) следующее изменение:
в регламенте Кокпектинского районного маслихата, утвержденного указанным решением:
пункт 7 регламента Кокпектинского районного маслихата на государственном языке изложить в новой редакции, на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Р. Беспаев

Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 22-6/2 "Көкпекті аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 шілдедегі № 37-4/22 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 тамызда № 4090 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 02 тамыздағы № 5-3/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 02.08.2016 № 5-3/3 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1 бабының 1 тармағына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Көкпекті аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 22-6/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3290 тіркелген, 2014 жылғы 25 мамырында № 43 аудандық "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Көкпекті аудандық мәслихатының регламентінде:
7 тармақ жана редакцияда жазылсын:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы Р. Беспаев