О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 23-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2015 - 2017 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06 апреля 2015 года № 26-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 апреля 2015 года № 3889. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 31-2
Сноска. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 31-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 марта 2015 года № 26/317-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3808) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Тарбагатайского района на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № 23-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3617, опубликовано в газете "Тарбагатай" от 29 января 2015 года № 8-9 и от 2 февраля 2015 года № 10) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 638 773,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 463 260,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 859,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 158 054,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5 617 376,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 323,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 41 622,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 299,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 34 801,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 34 801,0 тысяч тенге;

"2015-2017 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 23–2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 сәуірдегі N 26-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде N 3889 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 31-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 31-2 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 26/317-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3808 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 23-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3617 нөмірімен тіркелді, "Тарбағатай" газетінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 8-9 және 2015 жылғы 2 ақпандағы № 10 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 638 773,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 463 260,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 859,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 600,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 158 054,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 617 376,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 34 323,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 41 622,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 299,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 34 801,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 34 801,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 34 323,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 323,0 тысяч тенге;
поступление займов – 41 622,0 тысяч тенге;
погашение займов – 7 299,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 404,4 тысяч тенге.";
в пункте 11:
абзац первый изложить в новой редакции:
"Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме – 1 088 289,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата М.Магжаев
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата
от "6" апреля 2015 года № 26 – 2
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата
от "24" декабря 2014 года
№ 23 – 2
Бюджет Тарбагатайского района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 34 323,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 323,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 41 622,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 299,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 13 404,4 мың теңге.";
11 тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде – 1 088 289,0 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 6, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы М. Мағжаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2015 жылғы "6" сәуірдегі
№ 26-2 шешіміне № 1 қосымша
Тарбағатай аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
"24" желтоқсандағы
№ 23-2 шешіміне № 1 қосымша
2015 жылға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті
Санат
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Түсімдер атауы
I. КІРІСТЕР

015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
12 523,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
122 389,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 388,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 056,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
10 580,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
90 740,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90 740,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 743,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 938,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
61 409,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 650,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
599 049,0
1
Жилищное хозяйство
22 289,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 455,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 455,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
776,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
776,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 500,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
8 500,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 006,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 006,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 552,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6 552,0
2
Коммунальное хозяйство
460 173,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30 479,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
30 479,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)

015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
12 523,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
122 389,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 388,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 056,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
10 580,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
90 740,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90 740,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 743,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 938,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
61 409,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 650,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
599 049,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
22 289,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 455,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 455,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
776,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
776,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 500,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
8 500,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 006,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 006,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 552,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6 552,0
2
Коммуналдық шаруашылық
460 173,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30 479,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
30 479,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі