Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч кандидатам в Президенты Республики Казахстан
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 12 марта 2015 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 09 апреля 2015 года № 3856. Утратило силу - постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 07 апреля 2016 года № 147
Сноска. Утратило силу - постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 07.04.2016 № 147.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, пункта 2 статьи 31 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч кандидатам в Президенты Республики Казахстан (приложение 1).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Уланского района Д. Батырбаев
Согласовано:
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Уланского района Г. Лутфуллина
"12" марта 2015г.
Утверждено
постановлением акимата района
от 12 марта 2015 года № 208
Наименование сельского округа и поселка
Размещаемые места агитационно издательских материалов
Места проведения встреч
Аблакетский сельский округ
Щит перед клубом в селе Сагыр ГККП "Дарын", щит перед КГУ средней школой имени Ломоносова в селе Мамай Батыр, щит перед КГУ средней школой имени М. Горького в селе Бестерек, щит по улице Центральная дом № 18 в селе Желдиозек.
Клуб села Сагыр ГККП "Дарын", улица Абая № 30.
Айыртауский сельский округ
Щит по улице Мусина, щит перед КГП на ПХВ областной психиатрической больницой в селе Ново-Канайка.
Клуб села Айыртау ГККП "Дарын", улица Танабаева № 1.
Алмасайский сельский округ
Щит перед КГУ средней школой имени Абая в селе Алмасай, щит перед клубом в селе Б. Утепова ГККП "Дарын".
Фойе КГУ средней школы имени Абая в селе Алмасай.
Азовский сельский округ
Щит на улице Центральная в селе Ново-Азовое, щит на улице Центральная в селе Азовое, щит на улице Центральная в селе Беткудык.
Клуб в селе Ново-Азовое ГККП "Дарын", улица Советская № 21.
поселок Асубулак
Щит перед Асубулакской КГУ средней школой в поселке Асубулак, щит перед участковой больницей КГП на ПХВ в поселке Асубулак, щит перед КГУ средней школой имени О. Бокеева в поселке Белогорский.
Здание сельской участковой больницы КГП на ПХВ поселка Асубулак, улица Школьная № 1.
Багратионовский сельский округ
Щит на улице Лут в селе Привольное, щит на центральной улице в селе Митрофановка.
Клуб села Привольное ГККП "Дарын", улица Школьная № 1.
Бозанбайский сельский округ
Щит у дома культуры села Бозанбай, щит перед клубом в селе Алгабас, щит перед клубом в селе Акжартас.
Дом культуры в селе Бозанбай ГККП "Дарын", улица Ленина № 24.
Егинсуский сельский округ
Щит перед сельским клубом.
Клуб в селе Уланское ГККП "Дарын", улица Ахметова № 31.
Каменский сельский округ
Щит перед Тройницкой КГУ средней школой в селе Тройницкое, щит перед КГУ средней школой села Каменка.
Клуба села Каменка ГККП "Дарын", улица Центральная № 12.
поселок Касыма Кайсенова
Щиты по улице З. Ахметова и вдоль площади Абая.

Қазақстан Республикасының Президенттігіне үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар және кездесу өткізетін үй-жайлар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 208 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 сәуірде № 3856 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 07 сәуірдегі № 147 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 07.04.2016 № 147 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 4, 6 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне үміткерлерінің үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар және кездесу өткізуге үй-жайлар бекітілсін (қосымша 1).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Д. Батырбаев
Келісілді:
Ұлан аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Г. Лутфуллина
"12" 03 2015 ж.
Қосымша 1
2015 жылғы 12 наурыздағы
№ 208 аудан әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
Округ пен кент атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындар
Кездесу өтетін үй-жайлар
Аблакет ауылдық округі
"Дарын" МКҚК-ның Сағыр ауылындағы клубтың алдындағы қалқан, Мамай Батыр ауылының "Ломоносов атындағы орта мектебі" КММ алдындағы қалқан, Бестерек ауылының "М. Горький атындағы орта мектебі" КММ алдындағы қалқан, Желдіөзек ауылының Орталық көшесіндегі қалқан.
"Дарын" МКҚК-ның Сағыр ауылдық клубы, Абай көшесі № 30.
Айыртау ауылдық округі
Айыртау ауылындағы Мусин көшесінің бойындағы қалқан, Ново-Канайка ауылының облыстық жүйке ауруханасының ШЖҚКМК алдындағы қалқан.
"Дарын" МКҚК-ның Айыртау ауылдық клубы, Танабаев көшесі № 1.
Алмасай ауылдық округі
Алмасай ауылының "Абай атындағы орта мектебі" КММ алдындағы қалқан, "Дарын" МКҚК-ның Б. Өтепов ауылындағы клубтың алдындағы қалқан.
Алмасай ауылының "Абай атындағы орта мектебі" КММ фойесі.
Азовое ауылдық округі
Ново-Азовое ауылының Центральная көшесіндегі қалқан, Азовое ауылының Центральная көшесіндегі қалқан, Бетқұдық ауылының Центральная көшесіндегі қалқан.
"Дарын" МКҚК-ның Ново-Азовое ауылдық клубы, Советская көшесі № 21.
Асубұлақ кенті
"Асубұлақ орта мектебі" КММ алдындағы қалқан, ШЖҚКМК Асубұлақ кентіндегі учаскелік аурухананың алдындағы қалқан. Белогор кентіндегі "О.Бөкеев атындағы орта мектебі" КММ алдындағы қалқан.
ШЖҚКМК Асубұлақ кентіндегі ауылдық аурухана, Школьный көшесі № 1.
Багратион ауылдық округі
Привольное ауылының Лут көшесіндегі қалқан, Митрофановка ауылының Орталық көшесіндегі қалқан.
"Дарын" МКҚК-ның Привольное ауылдық клубы, Школьный көшесі № 1.
Бозанбай ауылдық округі
"Дарын" МКҚК-ның Бозанбай ауылындағы мәдениет үйінің алдындағы қалқан, "Дарын" МКҚК-ның Алғабас ауылындағы клубтың алдындағы қалқан, "Дарын" МКҚК-ның Ақжартас ауылындағы клубтың алдындағы қалқан.
"Дарын" МКҚК-ның Бозанбай ауылдық мәдениет үйі, Ленин көшесі № 24.
Егінсу ауылдық округі
"Дарын" МКҚК-ның Ұлан ауылдық клубтың алдындағы қалқан.
"Дарын" МКҚК-ның Ұлан ауылындағы клуб, Ахметов көшесі № 31.
Каменка ауылдық округі
Тройницкое ауылындағы КММ орта мектебінің алдындағы қалқан, Каменка ауылындағы КММ орта мектебінің алдындағы қалқан.
"Дарын" МКҚК-ның Каменка ауылдық клубы, Центральный көшесі № 12.
Қасым Қайсенов кенті
З. Ахметов көшесінің, Абай алаңының бойындағы қалқандар.

Районный дом культуры поселок Касыма Кайсенова ГККП "Дарын", улица З. Ахметова № 26/1.
поселок Огневка
Щит по улице Панина, щит перед почтой
Здание отделения почты, улица Панина № 6.
Усть-Каменогорский сельский округ
Щит перед КГУ средней школой имени "17 лет Октября" в селе Восточное.
Актовый зал КГУ средней школы имени "17 лет Октября".
Саратовский сельский округ
Щит перед КГКП "Восточно- Казахстанский сельскохозяйственный колледж" в селе Саратовка, щит перед КГУ средней школой Б. Ахметова в селе Ново-Одесское.
Клуб села Отрадное ГККП "Дарын", улица Центральная № 41.
Таргынский сельский округ
Щит перед сельским клубом в селе Таргын, ГККП "Дарын", щит перед КГУ основной школой имени К. Кайсенова в селе И. Айтыкова, щит перед КГУ средней школой имени М. Таенова села Верхние Тайынты.
Клуб села Таргын ГККП "Дарын", улица Касыма Кайсенова № 29.
Таврический сельский округ
Щит по улице Касыма Кайсенова в селе Таврия, щит перед Актюбинской КГУ основной школой в селе Актюба, щит перед Пролетарской КГУ основной школой в селе Пролетарка, щит по улице Центральная в селе Гагрино.
Дом культуры села Таврическое ГККП "Дарын", улица Касыма Кайсенова № 29.
Толеген Тохтаровский сельский округ
Щит перед клубом в селе Герасимовка, щит перед Украинской КГУ средней школы в селе Украинка.
Клуб села Герасимовка ГККП "Дарын", улица Конаева № 1.

"Дарын" МКҚК-ның Қасым Қайсенов кентіндегі аудандық мәдениет үйі, З.Ахметов көшесі № 26/1.
Огневка кенті
Панин көшесіндегі қалқан, пошта бөлімшесінің алдындағы қалқан.
Пошта бөлімшесінің ғимараты, Панин көшесі № 6.
Өскемен ауылдық округі
Восточное ауылындағы "17 лет Октября" атындағы орта мектебі КММ алдындағы қалқан.
Восточное ауылындағы "17 лет Октября" атындағы орта мектептің КММ акт залы.
Саратовка ауылдық округі
Саратовка ауылындағы "Шығыс Қазақстан ауылшаруашылық колледжінің" КҚММ алдындағы қалқан, Ново-Одесское ауылындағы "Б. Ахметов атындағы орта мектебі" КММ алдындағы қалқан.
"Дарын" МКҚК-ның Отрадное ауылдық клубы, Центральный көшесі № 41.
Тарғын ауылдық оругі
"Дарын" МКҚК-ның Тарғын ауылындағы ауылдық клубтың алдындағы қалқан, І.Айтықов ауылындағы "Қ. Қайсенов атындағы негізгі мектебі" КММ алдындағы қалқан, Жоғары Тайынты ауылындағы "М.Таенов атындағы орта мектебі" КММ алдындағы қалқан.
"Дарын" МКҚК-ның Тарғын ауылдық клубы,
Қасым Қайсенов көшесі № 29.
Таврия ауылдық округі
Таврия ауылының Қасым Қайсенов көшесіндегі қалқан, Ақтөбе ауылындағы Ақтөбе негізгі мектебі КММ алдындағы қалқан, Пролетарка ауылындағы Пролетарка негізгі мектебі КММ алдындағы қалқан, Гагарин ауылындағы Центральная көшесіндегі қалқан.
"Дарын" МКҚК-ның Таврия ауылының мәдениет үйі,
Қасым Қайсенов көшесі № 29.
Төлеген Тоқтаров ауылдық округі
"Дарын" МКҚК-ның Герасимовка ауылындағы клубтың алдындағы қалқан, Украинка ауылындағы "Украинка орта мектебі" КММ алдындағы қалқан.
"Дарын" МКҚК-ның Герасимовка ауылының клубы, Қонаев көшесі
№ 1.