О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 220"О бюджете Уланского района на 2015 - 2017 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 августа 2015 года N 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 сентября 2015 года N 4146. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 290
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 290 (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстанот4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстанот23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 августа 2015 года № 31/369-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4113), маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 220 "О бюджете Уланского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3622, опубликовано в газете "Уланские зори" от 27 января 2015 года № 9) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложению 1, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3751291,5 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 823729,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10200,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 62255,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2855107,5 тысячи тенге;
2) затраты – 3807062,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29632,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 42020,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12388,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 85402,9 тысяч тенге;

"2015-2017 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2015 жылғы 28 тамыздағы N 276 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 қыркүйекте N 4146 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 290 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 290 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 тамыздағы № 31/369-V "2015–2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289–V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4113 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015–2017 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 220 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3622 нөмірімен тіркелген, "Ұлан таңы" газетінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 9 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынандай көлемде бекітілсін":
1) кірістер – 3751291,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 823729,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 62255,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2855107,5 мың теңге;
2) шығындар – 3807062,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 29632,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 42020,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12388,0мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 85402,9 мың теңге;