О переименовании улицы в селе Бахты
Решение акима Бахтинского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 06 ноября 2015 года N 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 04 декабря 2015 года N 4253
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Восточно- Казахстанской областной ономастической комиссии от 06 октября 2015 года и учитывая мнение жителей села, аким Бахтинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу 50-лет Казахстана села Бахты - на улицу имени "Рамазан Алпысбаева" ветерана Великой Отечественной Войны.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима сельского округа А.Чушекову.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бахтинского сельского округа Б.Сламбаев

Бахты ауылындағы көшені қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудынының Бахты ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 06 қарашадағы N 9 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 желтоқсанда N 4253 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 - бабының 4) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабының 2 тармағына сәйкес, 2015 жылғы 06 қазандағы Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Бахты ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Бахты ауылындағы Қазақстанның 50 жылдығы көшесі - Ұлы Отан соғысының ардагері "Рамазан Алпысбаев" атындағы көшесіне қайта атауы өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы А.Чушековқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бахты ауылдық округінің әкімі Б. Сламбаев