О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2015-2017 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года N 35/9-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2015 года N 4306. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 35/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 35/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 09 декабря 2015 года № 34/410-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4270) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3621, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 30 января 2015 года, в газете "Уба-Информ" от 21 января 2015 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1) доходы – 2 957 040,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 361 455 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 432 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 805 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 570 348,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 984 255,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 059 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 946 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 887 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 35/9-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 4306 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 35/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы, 1-тармағының 1)-тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 34/410-V шешіміне (мемлекеттік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 4270 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3621 болып тіркелген, "Уба-Информ" газетінде 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 3-санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 957 040,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 361 455 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 432 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 805 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 570 348,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 984 255,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 4 059 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 946 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 887 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 31 273,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 273,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 946 тысяч тенге;
погашение займов – 1 887 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 214,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 5 551 тысяч тенге.";
в пункте 10:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 312 945 тысяч тенге, в том числе:";
подпункты 1), 3), 4), 5), 6), 7) и 9) изложить в следующей редакции:
"1) 122 033 тысяч тенге на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;";
"3) 11 529 тысяч тенге – на оказание социальной защиты и помощи населению;"
"4) 43 599 тысяч тенге – на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;"
"5) 43 325 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;";
"6) 187 тысяч тенге - на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний);"
"7) 85 315 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;";
"9) 6 957 тысяч тенге – на разграничение полномочий между уровнями государственного управления.";
в пункте 12:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 144 531,3 тысяч тенге, согласно приложению 5;";
приложения 1, 5 и 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 22 декабря 2015 года
№ 35/9-V
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 23 декабря 2014 года
№ 24/2-V
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 31 273,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 31 273,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 5 946 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 887 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 27 214,6 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 5 551 мың теңге сомасында бекітілсін.";
10- тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 312 945 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:";
1), 3), 4), 5), 6), 7) және 9) – тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
"1) 122 033 мың теңге – мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер жұмысшыларының, сонымен қатар жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмысшыларының лауазымдық еңбекақыларына ерекше еңбек жағдайы үшін ай сайынғы қосымша ақы төлеуге;";
"3) 11 529 мың теңге – халықты әлеуметтік қорғауға және оған көмек көрсетуге;";
"4) 43 599 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге;";
"5) 43 325 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны көтеруге;";
"6) 187 мың теңге – профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда);";
"7) 85 315 мың теңге – білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;";
"9) 6 957 мың теңге – мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің ара-жігін ажыратуға.";
12-тармақта:
1) – тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) 5-қосымшаға сәйкес қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 144 531,3 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 1, 5 және 15-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А.Баяндинов
Шемонаиха аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
22 желтоқсандағы № 35/9
шешіміне 1-қосымша
Шемонаиха аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
23 желтоқсандағы № 24/2-V
шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР