О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 20-2 "О бюджете Бокейординского района на 2015-2017 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 октября 2015 года № 26-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 ноября 2015 года № 4143. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 февраля 2016 года № 29-13
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19.02.2016 № 29-13.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 20-2 "О бюджете Бокейординского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3754, опубликованное 10 февраля 2015 года в газете "Орда жұлдызы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 255 135 тысячи тенге:
налоговые поступления – 226 632 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 700 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 016 378 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 425 тысяч тенге;
2) затраты – 2 280 353 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 874 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 44 874 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -70 092 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 092 тысячи тенге;
поступление займов – 44 595 тысячи тенге;
погашение займов – 10 425 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 922 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А. Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 20-2 "Бөкей ордасы ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 26-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қарашада № 4143 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 19 ақпандағы № 29-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың 19.02.2016 № 29-13 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 20-2 "Бөкей ордасы ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3754 тіркелген, 2015 жылғы 10 ақпандағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 255 135 мың теңге:
салықтық түсімдер – 226 632 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 016 378 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 425 мың теңге;
2) шығындар – 2 280 353 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44 874 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 44 874 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге: қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -70 092 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 092 мың теңге;
қарыздар түсімі – 44 595 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 425 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 35 922 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А. Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.