О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 ноября 2015 года № 32-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 декабря 2015 года № 4155. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 февраля 2016 года № 35-9
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.02.2016 № 35-9.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 26 декабря 2014 года №25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3767, опубликованное 26 февраля 2015 года в газете "Сырым елі") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 374 801 тысяча тенге:
налоговые поступления – 294 293 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 207 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 371 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 3 074 930 тысяч тенге;
2) затраты – 3 378 660 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 343 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 44 595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 252 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 23 105 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 23 105 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -61 307 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61 307 тысяч тенге;
поступление займов – 44 595 тысяч тенге;
погашение займов – 10 736 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 448 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Главному специалисту аппарата районного маслихата (А.Орашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".

Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 қарашадағы № 32-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 желтоқсанда № 4155 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 35-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 17.02.2016 № 35-9 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы №25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3767 тіркелген, 2015 жылғы 26 ақпанда "Сырым елі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 374 801 мың теңге:
салықтық түсімдер – 294 293 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 207 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 371 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 074 930 мың теңге;
2) шығындар – 3 378 660 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34 343 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 44 595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 252 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 23 105 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 23 105 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -61 307 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 307 мың теңге;
қарыздар түсімі – 44 595 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 736 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27 448 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Сырым аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (А.Орашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.