О присвоении наименований безымянным улицам сел Жана аул, Сатымшеген, Кандык, Тасаншеген, Ерсары, Рыбцех Анкатинского сельского округа Теректинского района
Решение акима Анкатинского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 17 июля 2015 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 августа 2015 года № 3993
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Жана аул, Сатымшеген, Кандык, Тасаншеген, Ерсары, Рыбцех и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Анкатинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам сел Жана аул, Сатымшеген, Кандык, Тасаншеген, Ерсары, Рыбцех Анкатинского сельского округа Теректинского района согласно приложению.
2. Обеспечение государственной регистрации данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации и контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Анкатинского
сельского округа Б. Кадыралиев
Приложение
к решению акима
Анкатинского
сельского округа
от 17 июля 2015 года № 6
Наименования безымянных улиц сел Жана аул, Сатымшеген, Кандык,
Тасаншеген, Ерсары, Рыбцех Анкатинского сельского округа
Теректинского района
1. По селу Жана аул:
проектная улица "1 К" – улица "Ынтымақ".
2. По селу Сатымшеген:
проектная улица "1 К" – улица "Бауыржан Момышұлы";
проектная улица "2 К" – улица "Желтоқсан";
проектная улица "3 К" – улица "Береке".
3. По селу Кандык;
проектная улица "1 К" – улица "Абай Кұнанбаев";
проектная улица "2 К" – улица "Алексей Васильевич Черекаев";
проектная улица "3 К" – улица "Қ. Сәтпаев";
проектная улица "4 К" – улица "Тәуелсіздік".
4. По селу Тасаншеген:
проектная улица "1 К" – улица "Әділет".
5. По селу Ерсары:
проектная улица "1 К" – улица "Т. Рысқұлов";
проектная улица "2 К" – улица "Бейбітшілік";
проектная улица "3 К" – улица "Астана";
проектная улица "4 К" – улица "Атамекен".
6. По селу Рыбцех:
проектная улица "1 К" – улица "Шалқар";
проектная улица "2 К" – улица "Бірлік".

Теректі ауданы Аңқаты ауылдық округінің Жаңа ауыл, Сатымшеген, Қандық, Тасаншеген, Ерсары, Рыбцех ауылдарының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Аңқаты ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 тамызда № 3993 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Жаңа ауыл, Сатымшеген, Қандық, Тасаншеген, Ерсары, Рыбцех ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Аңқаты ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Аңқаты ауылдық округінің Жаңа ауыл, Сатымшеген, Қандық, Тасаншеген, Ерсары, Рыбцех ауылдарының атаусыз көшелеріне қосымшаға сәйкес атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етуді және осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аңқаты ауылдық
округінің әкімі Б. Кадыралиев
Аңқаты ауылдық
округі әкімінің
2015 жылғы 17 шілдедегі
№ 6 шешіміне
қосымша
Теректі ауданы Аңқаты ауылдық округінің Жаңа ауыл, Сатымшеген, Қандық,
Тасаншеген, Ерсары, Рыбцех ауылдарының атаусыз көшелерінің атаулары
1. Жаңа ауыл ауылы бойынша:
жобалық көшесі "1 К" – "Ынтымақ" көшесі.
2. Сатымшеген ауылы бойынша:
жобалық көшесі "1 К" – "Бауыржан Момышұлы" көшесі;
жобалық көшесі "2 К" – "Желтоқсан" көшесі;
жобалық көшесі "3 К" – "Береке" көшесі.
3. Қандық ауылы бойынша:
жобалық көшесі "1 К" – "Абай Құнанбаев" көшесі;
жобалық көшесі "2 К" – "Алексей Васильевич Черекаев" көшесі;
жобалық көшесі "3 К" – "Қ. Сәтпаев" көшесі;
жобалық көшесі "4 К" – "Тәуелсіздік" көшесі.
4. Тасаншеген ауылы бойынша:
жобалық көшесі "1 К" – "Әділет" көшесі.
5. Ерсары ауылы бойынша:
жобалық көшесі "1 К" – "Т. Рысқұлов" көшесі;
жобалық көшесі "2 К" – "Бейбітшілік" көшесі;
жобалық көшесі "3 К" – "Астана" көшесі;
жобалық көшесі "4 К" – "Атамекен" көшесі.
6. Рыбцех ауылы бойынша:
жобалық көшесі "1 К" – "Шалқар" көшесі;
жобалық көшесі "2 К" – "Бірлік" көшесі.