О присвоении наименований безымянным улицам сел Кызылжар, Кутсиык, Карабас, Когалытубек Шагатайского сельского округа Теректинского района
Решение акима Шагатайского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 3 августа 2015 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 августа 2015 года № 4011
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения сел Кызылжар, Кутсиык, Карабас, Когалытубек и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии аким Шагатайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам сел Кызылжар, Кутсиык, Карабас, Когалытубек Шагатайского сельского округа Теректинского района следующие наименования:
1) по селу Кызылжар:
"1К" проектная улица – улица "Бейбітшілік";
"2К" проектная улица – улица "Шапағат";
"3К" проектная улица – улица "Әділет";
"4К" проектная улица – улица "Саржайлау";
"5К" проектная улица – улица "Мейрам";
2) по селу Кутсиык:
"1К" проектная улица – улица "Достық";
"2К" проектная улица – улица "Шабыт";
"3К" проектная улица – улица "Жаңа өмір";
3) по селу Карабас:
"1К" проектная улица – улица "Шалқар";
"2К" проектная улица – улица "Ынтымақ";
"3К" проектная улица – улица "Жігер";
"4К" проектная улица – улица "Келешек";
4) по селу Когалытубек:
"1К" проектная улица – улица "Жасұлан";
"2К" проектная улица – улица "Бірлік";
"3К" проектная улица – улица "Жеңіс";
"4К" проектная улица – улица "Береке".
2. Главному специалисту аппарата акима Шагатайского сельского округа (Кудашева Г. Х.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Шагатайского сельского округа Р. С. Мутиев

Теректі ауданы Шағатай ауылдық округінің Қызылжар, Құтсиық, Қарабас, Қоғалытүбек ауылдарының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Шағатай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 3 тамыздағы № 7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 тамызда № 4011 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Қызылжар, Құтсиық, Қарабас, Қоғалытүбек ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика қорытындысы негізінде Шағатай ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Шағатай ауылдық округінің Қызылжар, Құтсиық, Қарабас, Қоғалытүбек ауылдарының атаусыз көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
1) Қызылжар ауылы бойынша:
"1К" жобалық көшесі – "Бейбітшілік" көшесі;
"2К" жобалық көшесі – "Шапағат" көшесі;
"3К" жобалық көшесі – "Әділет" көшесі;
"4К" жобалық көшесі – "Саржайлау" көшесі;
"5К" жобалық көшесі – "Мейрам" көшесі;
2) Құтсиық ауылы бойынша:
"1К" жобалық көшесі – "Достық" көшесі;
"2К" жобалық көшесі – "Шабыт" көшесі;
"3К" жобалық көшесі – "Жаңа өмір" көшесі;
3) Қарабас ауылы бойынша:
"1К" жобалық көшесі – "Шалқар" көшесі;
"2К" жобалық көшесі – "Ынтымақ" көшесі;
"3К" жобалық көшесі – "Жігер" көшесі;
"4К" жобалық көшесі – "Келешек" көшесі;
4) Қоғалытүбек ауылы бойынша:
"1К" жобалық көшесі – "Жасұлан" көшесі;
"2К" жобалық көшесі – "Бірлік" көшесі;
"3К" жобалық көшесі – "Жеңіс" көшесі;
"4К" жобалық көшесі – "Береке" көшесі.
2. Шағатай ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Г. Х. Кудашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шағатай ауылдық округінің әкімі Р. С. Мутиев