О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 30-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 марта 2015 года № 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 апреля 2015 года № 3871. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 40-2
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.01.2016 № 40-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 30-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3769, опубликованное 31 января 2015 года в районной газете "Серпін") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 523 495 тысяч тенге:
налоговые поступления – 224 729 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 396 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 660 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 292 710 тысяч тенге;
2) затраты – 2 522 522 тысячи тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 50 541 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 50 541 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13 963 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 13 963 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -63 531 тысяча тенге:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63 531 тысяча тенге:
поступление займов – 50 541 тысяча тенге;
погашение займов – 15 087 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 077 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б. Уразгалиеву) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии У. Усмангалиев
Секретарь маслихата Т. Калмен
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 13 марта 2015 года № 31-2
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 30-3
Районный бюджет на 2015 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 31-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 сәуірде № 3871 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 40-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 25.01.2016 № 40-2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3769 тіркелген, 2015 жылғы 31 қаңтардағы аудандық "Серпін" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 523 495 мың теңге:
салықтық түсімдер – 224 729 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 396 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 660 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 292 710 мың теңге;
2) шығындар – 2 522 522 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50 541 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 50 541 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13 963 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 13 963 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -63 531 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 63 531 мың теңге:
қарыздар түсімі – 50 541 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 087 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 28 077 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б. Уразғалиев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы У. Усмангалиев
Мәслихат хатшысы Т. Қалмен
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 13 наурыздағы
№ 31-2 шешіміне
қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 30-3 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы