О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 30-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 ноября 2015 года № 37-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 ноября 2015 года № 4150. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 40-2
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.01.2016 № 40-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 30-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3769, опубликованное 31 января 2015 года в районной газете "Серпін") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 120 820 тысяч тенге:
налоговые поступления – 248 529 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 756 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 860 035 тысяч тенге;
2) затраты – 2 126 933 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 618 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 50 541 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 923 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19 800 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 19 800 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -63 531 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63 531 тысяча тенге:
поступление займов – 50 541 тысяча тенге;
погашение займов – 15 087 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 077 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б. Уразгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 37-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қарашада № 4150 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 40-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 25.01.2016 № 40-2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3769 тіркелген, 2015 жылғы 31 қаңтардағы аудандық "Серпін" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 120 820 мың теңге:
салықтық түсімдер – 248 529 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 756 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 860 035 мың теңге;
2) шығындар – 2 126 933 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37 618 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 50 541 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 923 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 19 800 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 19 800 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -63 531 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 63 531 мың теңге:
қарыздар түсімі – 50 541 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 087 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 28 077 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б. Уразғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.