О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 87 "Об утверждении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 12 мая 2016 года № 424. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 мая 2016 года № 13724
В соответствии с пунктом 3 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года «Об обязательном социальном страховании», с пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 21 июня 2013 года «О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 87 «Об утверждении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией «Правительство для граждан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13353, опубликованный 14 марта 2016 года в информационно-правовой системе «Әділет») следующие изменения:
приложения 12 к указанному приказу изложить в редакции согласно приложениям 12 к настоящему приказу.
2. Курирующему вице-министру обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему «Әділет» в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканский центр правовой информации в течение пяти рабочих дней со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.

"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 87 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 424 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 20 мамырда № 13724 болып тіркелді
«Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы» 2003 жылғы 25 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-1-бабы 3-тармағына, «Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы» 2013 жылғы 21 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңы 20-бабы 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 87 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13353 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 14 наурызда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 12-қосымшалар осы бұйрыққа 12-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Жетекшілік ететін вице-министр:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмелерін баспа және электрондық түрде күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ак тіркелген бұйрықты алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 8 апреля 2016 года.
Министр по инвестициям
и развитию
Республики Казахстан                       А. Исекешев
«СОГЛАСОВАН»
Министр юстиции
Республики Казахстан
____________Б. Имашев
16 мая  2016 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр
здравоохранения и социального развития
Республики Казахстан
____________Т. Дуйсенова
12 мая  2016 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_____________К. Бишимбаев
17 мая 2016 года
Приложение 1
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 12 мая 2016 года № 424
Приложение 1
к приказу исполняющего
обязанности Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или)
реализуемые «Государственной корпорацией «Правительство
для граждан» в сфере обязательного социального страхования
№ п/п
Наименование товаров (работы, услуги)
Единица измерения
Цена без учета НДС, тенге
1
2
3
4
1
Формирование макетов дел получателей социальных выплат из средств Государственного фонда социального страхования
1 макет

4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 8 сәуірден бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі           Ә. Исекешев
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
______________Б. Имашев
2016 жылғы 17 мамыр
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және әлеуметтік
даму министрі
______________ Т. Дүйсенова
2016 жылғы 12 мамыр
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_____________Қ. Бишімбаев
2016 жылғы 16 мамыр
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің 2016 жылғы
12 мамырдағы № 424
бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының 2016 жылғы
26 қаңтардағы № 87 бұйрығына
1-қосымша
Міндетті әлеуметтік сақтандыру саласындағы «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Р/с
(Жұмыстардың, көрсетілетін қызметтің) тауарлардың атауы
Өлшем бірлігі
ҚҚС қоспағанда, бағасы, теңгемен
1
2
3
4
1
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорының қаражатынан әлеуметтік төлем алушылардың макеттерді қалыптастыру
1 макет

2117,91
2
Перевод сумм социальных выплат из средств Государственного фонда социального страхования на счета получателей
1 выплата
256,30
3
Перевод социальных отчислений и (или) пени по ним от плательщиков в Государственный фонд социального страхования
1 платежное поручение
6,84
4
Возврат плательщику сумм социальных отчислений, перечисленных за участника системы обязательного социального страхования, не имеющего индивидуального идентификационного номера и (или) в реквизитах которого допущены ошибки, а также возврат ошибочно зачисленных или излишне уплаченных сумм социальных отчислений и (или) пеней за несвоевременную и (или) неполную уплату социальных отчислений
1 платежное поручение
485,35
5
Предоставление информационных услуг физическим и юридическим лицам
1 информация

2117,91
2
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорының қаражатынан әлеуметтік төлем сомаларын алушылардың шоттарына аудару
1 төлем
256,30
3
Әлеуметтік аударымдарды және (немесе) олар бойынша өсімпұлды төлеушілерден Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына аудару
1 төлем тапсырмасы
6,84
4
Жеке сәйкестендіру нөмірі жоқ және (немесе) деректемелерінде қателер жіберілген әлеуметтік сақтандыру жүйесінің қатысушысы үшін аударылған әлеуметтік аударымдардың сомаларын төлеушіге қайтару және қате есепке жатқызылған немесе артық төленген әлеуметтік аударымдар және (немесе) әлеуметтiк аударымдарды уақтылы және (немесе) толық төлемегенi үшiн өсімпұлдар сомаларын қайтару
1 төлем тапсырмасы
485,35
5
Жеке және заңды тұлғаларға ақпараттық қызмет көрсету
1 ақпарат

459,56
6
Предоставление информации о размерах социальных выплат
1 информация
181,92
7
Предоставление информации о количестве и средней сумме социальных выплат
1 информация
197,13
8
Подтверждение плательщикам о перечисленной сумме социальных отчислений
1 информация
219,89
Примечание:
НДС - налог на добавленную стоимость
Приложение 2
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 12 мая 2016 года № 424
Приложение 2
к приказу исполняющего
обязанности Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или)
реализуемые «Государственной корпорацией «Правительство для
граждан» в сфере пенсионного и социального обеспечения
№ п/п
Наименование товаров (работы, услуги)
Единица измерения
Цена без учета НДС, тенге
1
2
3
4
1
Формирование макетов дел получателей пенсий, получателей государственных социальных пособий и государственных специальных пособий из республиканского бюджета
1 макет
2499,74
2
Формирование макетов для получателей пособий из республиканского бюджета
1 макет
2117,91
3
Перевод сумм пенсий, пособий и других выплат, выплачиваемых за счет республиканского бюджета на счета получателей
1 выплата
256,30
4
Перевод обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов и (или) пени от агентов в единый накопительный пенсионный фонд и обязательных пенсионных взносов, субсидируемых за счет бюджетных средств получателям социальной выплаты на случай потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста одного года
1 платежное поручение
14,46
5
Возврат агенту обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов и (или) пени по ним из единого накопительного пенсионного фонда по его заявлению
1 платежное поручение
403,02
6
Предоставление информационных услуг физическим и юридическим лицам
1 информация
459,56
7
Предоставление информации о размерах пенсий и пособий
1 информация
181,92
8
Предоставление информации о количестве перечислений и средней сумме обязательных пенсионных взносов за определенный период
1 информация
197,13
9
Предоставление информации о количестве и средней сумме пенсионных выплат
1 информация
197,13
10
Предоставление информации о количестве перечислений и сумме обязательных пенсионных взносов за 3 месяца, в разрезе месяцев
1 информация
189,73
11
Предоставление информации о количестве перечислений и сумме обязательных пенсионных взносов за 6 месяцев, в разрезе месяцев
1 информация
207,01
12
Предоставление информации о количестве перечислений и сумме обязательных пенсионных взносов за 12 месяцев, в разрезе месяцев
1 информация

459,56
6
Әлеуметтік төлемдер мөлшері туралы ақпаратты ұсыну
1 ақпарат
181,92
7
Әлеуметтік төлемдер саны мен орташа сомасы туралы ақпаратты ұсыну
1 ақпарат
197,13
8
Аударылған міндетті әлеуметтік төлемдер сомасы туралы төлеушілерді растау
1 ақпарат
219,89
Ескерулер:
ҚҚС – қосылған құн салығы
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің 2016 жылғы
12 мамырдағы № 424
бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының 2016 жылғы
26 қаңтардағы № 87 бұйрығына
2-қосымша
Әлеуметтік қамтамасыз ету және зейнетақы саласындағы «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Р/с
(Жұмыстардың, көрсетілетін қызметтің) тауарлардың атауы
Өлшем бірлігі
ҚҚС қоспағанда, бағасы, теңгемен
1
2
3
4
1
Республикалық бюджеттен зейнетақы алушылардың, мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың және мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылардың макеттерді қалыптастыру
1 макет
2499,74
2
Республикалық бюджеттен жәрдемақы алушылар үшін макеттерді қалыптастыру
1 макет
2117,91
3
Республикалық бюджет есебінен төленетін зейнетақы, жәрдемақы және басқа да төлемдер сомаларын алушылардың шоттарына аудару
1 төлем
256,30
4
Міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын және (немесе) өсімпұлды агенттерден бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына аудару және баланың бір жасқа толғанға дейін күтіміне байланысты табысынан айырылған жағдайда төленетін әлеуметтік төлемдерді алушыларға бюджет қаражаты есебінен субсидияланатын міндетті зейнетақы жарналарын аудару
1 төлем тапсырмасы
14,46
5
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорынан міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын және (немесе) өсімпұлдарды агентке оның өтініші бойынша қайтару
1 төлем тапсырмасы
403,02
6
Заңды және жеке тұлғаларға ақпараттық көрсетілетін қызмет ұсыну
1 ақпарат
459,56
7
Зейнетақы мен жәрдемақы мөлшері туралы ақпарат беру
1 ақпарат
181,92
8
Белгілі бір кезеңге міндетті зейнетақы жарналары аударымдарының саны және орташа сомасы туралы ақпарат ұсыну
1 ақпарат
197,13
9
Зейнетақы төлемдерінің саны және орташа сомасы туралы ақпарат беру
1 ақпарат
197,13
10
Міндетті зейнетақы жарналарының 3 айдағы аударымдарының саны мен сомасы туралы ақпарат, айлар бөлінісінде
1 ақпарат
189,73
11
Міндетті зейнетақы жарналарының 6 айдағы аударымдарының саны мен сомасы туралы ақпарат, айлар бөлінісінде
1 ақпарат
207,01
12
Міндетті зейнетақы жарналарының 12 айдағы аударымдарының саны мен сомасы туралы ақпарат, айлар бөлінісінде
1 ақпарат