Об утверждении Правил ведения и формы журнала учета актов о назначении проверок пассажирских поездов
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 441. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 июня 2016 года № 13824.
В соответствии с пунктом 3 статьи 66-1 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года "О железнодорожном транспорте" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) Правила ведения журнала учета актов о назначении проверок пассажирских поездов, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму журнала учета актов о назначении проверок пассажирских поездов, согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Асавбаев А.А.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканский центр правовой информации в течение пяти рабочих дней со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
А. Исекешев
Приложение 1
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 мая 2016 года № 441
Правила
ведения журнала учета актов о назначении проверок
пассажирских поездов
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила ведения журнала учета актов о назначении проверок пассажирских поездов (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 3 статьи 66-1 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года "О железнодорожном транспорте".

Жолаушылар поездарын тексеруді тағайындау туралы актіні есепке алу журналын жүргізу қағидалары мен нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 441 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 24 маусымда № 13824 болып тіркелді.
"Теміржол көлігі туралы" 2001 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 66-1-бабының 3-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Жолаушылар поездарын тексеруді тағайындау туралы актіні есепке алу журналын жүргізу қағидалары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жолаушылар поездарын тексеруді тағайындау туралы актілерді есепке алу журналының нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитеті (Ә.А. Асавбаев):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін баспа және электронды түрде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ тіркелген бұйрықты алаған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2016 жылғы 26 мамырдағы
№ 441 бұйрығына
1-қосымша
Жолаушылар поездарын тексеруді тағайындау туралы актіні есепке
алу журналын жүргізу қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Жолаушылар поездарын тексеруді тағайындау туралы актіні есепке алу журналын жүргізу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Теміржол көлігі туралы" 2001 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 66-1 бабының 3-тармағына сәйкес әзірленді.

2. Правила определяют порядок ведения журнала учета актов о назначении проверок пассажирских поездов (далее – Журнал учета), который включает его оформление и заполнение журнала учета.
Глава 2. Порядок ведения журнала учета актов о назначении
проверок пассажирских поездов
3. Уполномоченный орган заполняет журнал учета.
4. Журнал учета введется на бумажном носителе, пронумеровывается, прошнуровывается и заверяется подписью и печатью (при наличии) уполномоченного органа, и подписывается ответственным лицом, назначенным за его ведение.
5. Записи в него вносятся полно, четко, аккуратно, исправления и подчистки не допускаются. Ошибочные записи оговариваются и заверяются подписью ответственного лица.
6. В графе 1 указывается порядковый номер для каждого акта проверки пассажирского поезда.
7. В графе 2 указывается дата заполнения журнала.
8. В графе 3 указывается дата и номер акта о назначении проверки пассажирских поездов.
9. В графе 4 указывается наименование уполномоченного органа.
10. В графе 5 указывается фамилия, имя, отчества (при его наличии) и должность лица (лиц), уполномоченного (уполномоченных) на проведение проверки пассажирских поездов.

2. Қағидалар жолаушылар поездарының тексеруді тағайындау туралы актілерді есепке алу журналын (бұдан әрі – Есепке алу журналы) жүргізу тәртібін айқындайды, ол есепке алу журналын толтыру мен ресімдеуді қамтиды.
2-тарау. Жолаушылар поездарын тексеруді тағайындау туралы
актіні есепке алу журналын жүргізу тәртібі
3. Уәкілетті орган есепке алу журналын толтырылады.
4. Есепке алу журналы қағаз тасығышта жүргізіледі, нөмірленеді, тігіледі және уәкілетті органның қолымен және мөрімен (бар болған жағдайда) куәландырылады және оны жүргізуге жауапты тұлғаның қолы қойылады.
5. Оған жазулар толық, анық, мұқият енгізіледі, түзетулер мен қателерге жол берілмейді. Қате жазулар, жауапты тұлғамен ескертіледі және оның қолымен куәландырылады.
6. 1-бағанда жолаушылар поездарын тексеру әрбір актісі үшін реттік нөмір көрсетіледі.
7. 2-бағанда журналды толтыру күні көрсетіледі.
8. 3-бағанда жолаушылар поездарын тексеруді тағайындау туралы актінің нөмірі және күні көрсетіледі.
9. 4-бағанда уәкілетті органның атауы көрсетіледі.
10. 5-бағанда жолаушылар поездарын тексеруді жүргізуге уәкілетті тұлғаның (тұлғалардың) тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайды) және лаузымы көрсетіледі.

11. В графе 6 указывается наименование проверяемого субъекта и номера пассажирских поездов.
12. В графе 7 указывается идентификационный номер (ИИН/БИН) проверяемого субъекта.
13. В графе 8 указывается вид деятельности проверяемого субъекта.
14. В графе 9 указывается срок проведения проверки пассажирских поездов.
15. В графе 10 указываются подпись лица, уполномоченного подписывать акты.
Приложение 2
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 мая 2016 года № 441
Форма
Журнал учета актов о назначении проверок пассажирских поездов
дата (число, месяц, год) заполнения журнала
дата и номер акта о назначении проверки пассажирских поездов
наименование уполномоченного органа
фамилия, имя, отчества (при его наличии) и должность лица (лиц), уполномоченного (уполномоченных) на проведение проверки пассажирских поездов
наименование проверяемого субъекта и номера пассажирских поездов
идентификационный номер (ИИН/БИН) проверяемого субъекта
вид деятельности проверяемого субъекта
срок проведения проверки пассажирских поездов
подпись лица, уполномоченного подписывать акты
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

11. 6-бағанда тексерілетін субъектінің атауы және жолаушылар поездарының нөмірлері көрсетіледі.
12. 7-бағанда тексерілетін субъектінің жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН) көрсетіледі.
13. 8-бағанда тексерілетін субъектінің қызмет түрі көрсетіледі.
14. 9-бағанда жолаушылар поездарын тексеруді жүргізу мерзімі көрсетіледі.
15. 10-бағанда актілерге қол қоюға уәкілетті тұлғаның қолы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2016 жылғы 26 мамырдағы
№ 441 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Жолаушылар поездарын тексеруді тағайындау туралы актіні есепке
алу журналы
журналды толтыру күні (күні, айы, жылы)
жолаушылар поездарын тексеруді тағайындау туралы актінің күні және нөмірі
уәкілетті органының атауы
жолаушылар поездарын тексеруді жүргізуге уәкілетті тұлғаның (тұлғалардың) тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) және лауазымы
тексерілетін субъектінің атауы және жолаушылар поездарының нөмірлері
тексерілетін субъектінің жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
тексерілетін субъектінің қызмет түрі
жолаушылар поездарын тексеруді өткізу мерзімі
актілерге қол қоюға уәкілетті тұлғаның қолы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10