О внесении дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 30 июня 2015 года № 86 "Об утверждении натуральных норм площадей для специфических помещений органов прокуратуры"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 22 июня 2016 года № 111. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 августа 2016 года № 14082
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 30 июня 2015 года № 86 «Об утверждении натуральных норм площадей для специфических помещений органов прокуратуры», опубликованный 9 октября 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет», следующие дополнения:
Натуральные нормы площадей для специфических помещений органов прокуратуры, утвержденные указанным приказом, дополнить разделом и строками
«
Академия правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан
67
Помещение для хранения оружия, боеприпасов, специальных и химических средств на 1-го аттестованного сотрудника
кв.м
0,2
68
Помещение для размещения оперативного дежурного
кв.м
36
69
Учебный класс криминалистики и лаборатории следственных экспериментов
кв.м

"Прокуратура органдарының ерекше үй-жайларына арналған алаңдар заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 86 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 111 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 8 тамызда № 14082 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Прокуратура органдарының ерекше үй-жайларына арналған алаңдар заттай нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 86 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 11899  тіркелді, 2015 жылғы 9 қыркүйектегі «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген прокуратура органдарының ерекше үй-жайларына арналған алаңдар заттай нормалары мынадай мазмұндағы бөліммен және жолдармен толықтырылсын:
«
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясы
67
Қаруларды, оқ-дәрілерді және арнайы құралдарды сақтауға арналған үй-жай 1-ші аттестатталған қызметкерге
шаршы.м
0,2
68
Жедел кезекшіні орналастыруға арналған үй-жай
шаршы.м
36
69
Криминалистика және тергеу сараптамалары зертханасының оқу сыныбы
шаршы.м

2. Ректору Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан Байжанову У.С. обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) в течение пяти рабочих дней со дня получения настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет - ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан Меркеля И.Д.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан                       Ж. Асанов
«СОГЛАСОВАНО»
Министр финансов
Республики Казахстан
____________ Б. Султанов
4 июля 2016 года

2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының ректоры Ұ.С. Байжанов:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдануын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бірінші орынбасары И.Д. Меркельге жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры                              Ж. Асанов
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
____________ Б. Сұлтанов
2016 жылғы 4 шілде