О внесении дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 сентября 2013 года № 400 "Об утверждении перечня учебников, учебно-методических комплексов, пособий и другой дополнительной литературы, в том числе на электронных носителях"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 августа 2016 года № 514. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2016 года № 14245. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 мая 2019 года № 217.
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 17.05.2019 № 217 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 сентября 2013 года № 400 "Об утверждении перечня учебников, учебно-методических комплексов, пособий и другой дополнительной литературы, в том числе на электронных носителях" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 8890, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 28 ноября 2013 года № 325 (27599), следующие дополнения:
в перечне учебников и учебно-методических комплексов для 1-11 классов, утвержденном указанным приказом:
в разделе "Уйгурский язык обучения",
дополнить подразделом "1 класс", следующего содержания:
"
1 класс
1.
Сават ечиш.
Дәрислик
1-қисим
М. Мәһәмдинов,
Г. Азнибақиева,
Г. Садирова
2016
Атамұра
2.
Сават ечиш.
Дәрислик
2-қисим
Ш. Баратов,
А. Арзиева,
С. Һошурова,
М. Бақиева
2016
Атамұра
3.
Сават ечиш.
Оқутуш методикиси 1-қисим
М. Мәһәмдинов,
Г. Азнибақиева,
Г. Садирова
2016
Атамұра
4.
Сават ечиш.
Оқутуш методикиси 2-қисим
А. Арзиева,
С. Һошурова
2016
Атамұра
5.
Сават ечиш.
№1, 2, 3 һөсни хәт
М. Мәһәмдинов,
Г. Азнибақиева,
Г. Садирова
2016
Атамұра
6.
Сават ечиш.
2-қисим
№1-иш дәптири,
№2-иш дәптири
А. Арзиева,
С. Һошурова
2016
Атамұра
7.
Математика.
Дәрислик
1-бөлүм
Г. Жакупова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уакбаева,
А. Мадхалыкова,
Н. Иманбаева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ
"Мектеп"
8.
Математика.
Дәрислик
2-бөлүм
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
А. Муқашева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ
"Мектеп"
9.
Математика.
Иш дәптири 1-бөлүм
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
Ә. Мәдхалықова,
Н. Иманбаева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ
"Мектеп"
10.
Математика.
Иш дәптири 2-бөлүм
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
А. Мұқашева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ
"Мектеп"
11.
Тәбиәтшунаслиқ. Дәрислик
С. Кузнецова,
Д. Сапақов,
И. Васева,
Ә. Жамиева,
М. Қусаинова, М.Тасболатова
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ
"Мектеп"
12.
Тәбиәтшунаслиқ.
Иш дәптири
С. Кузнецова,
Д. Сапақов,
И. Васева,
Ә. Жамиева,
М. Қусаинова,
М. Тасболатова
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ
"Мектеп"
13.
Дуния тонуш. Дәрислик
Қ. Байтенова,
А. Жакеева,
Е. Попова,
Ш. Сауқатова,
Ж. Сейтахметова,
Л. Уфимцева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ
"Мектеп"
14.
Дуния тонуш.
Иш дәптири
Қ. Байтенова,
А. Жакеева,
Е. Попова,
Ш. Сауқатова,
Ж. Сейтахметова,
Л. Уфимцева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ
"Мектеп"
15.
Өзини-өзи тонуш. Дәрислик
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
Р. Изғуттынова,
Ж. Әкимбаева,
Л. Жетписбаева
2016
Бөбек
16.
Өзини-өзи тонуш. Методикилиқ қолланма
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
Р. Изғуттынова,
Ж. Әкимбаева,
Л. Жетписбаева
2016
Бөбек
17.
Өзини-өзи тонуш. Оқуғучи дәптири
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
Р. Изғуттынова,
Ж. Әкимбаева,
Л. Жетписбаева
2016
Бөбек
18.
Музыка.
Дәрислик
М. Оразалиева,
С. Омарова,
Н. Рембакиева,
С. Ушурова
2016
Алматыкітап
19.
Музыка.
Методикилиқ қолланма
М. Оразалиева,
С. Омарова
2016
Алматыкітап
20.
Музыка.
Нота хрестоматияси
Құраст.:
М. Оразалиева,
Н. Рембакиева,
С. Ушурова
2016
Алматыкітап
21.
Бәдиий әмгәк. Дәрислик
Н. Раупова
2016
Атамұра
22.
Бәдиий әмгәк.
Оқутуш методикиси
Н. Раупова
2016
Атамұра
23.
Бәдиий әмгәк
№1-иш дәптири,
№2-иш дәптири
Н. Раупова
2016
Атамұра
";
в разделе "Узбекский язык обучения",
дополнить подразделом "1 класс", следующего содержания:
"
1 класс
1.
Савод таълими.
Дарслик.
1, 2, 3 қисм
М. Мусаева,
З. Аташикова,
Н. Шамадиева
2016
Жазушы
2.
Савод таълими.
Методик қулланма.
1, 2 қисм
М. Мусаева,
З. Аташикова,
Н. Шамадиева
2016
Жазушы
3.
Савод таълими.
Хуснихат №1, 2, 3
М. Мусаева,
З. Аташикова,
Н. Шамадиева
2016
Жазушы
4.
Савод таълими. 3-қисм.
Иш дафтари №1, 2
Н. Шамадиева,
З. Аташикова,
М. Мусаева
2016
Жазушы
5.
Математика.
Дарслик.
№1 булим
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
А. Мадхалыкова,
Н. Иманбаева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
6.
Математика.
Дарслик.
№ 2 булим
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
А. Мұқашева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
7.
Математика.
Иш дафтари.
№1 булим
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
Ә. Мәдхалықова,
Н. Иманбаева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
8.
Математика.
Иш дафтари.
№2 булим
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
А. Мұқашева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
9.
Табиатшунослик.
Дарслик
С. Кузнецова,
Д. Сапақов,
И. Васева,
А. Жамиева,
М. Құсайынова,
М. Тасбулатова
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
10.
Табиатшунослик.
Иш дафтари
С. Кузнецова,
Д. Сапақов,
И. Васева,
А. Жамиева,
М. Құсайынова, М.Тасбулатова
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
11.
ДунҰтаниш.
Дарслик
К. Байтенова,
А. Жакеева,
Е. Попова,
Ш. Сауқатова,
Ж. Сейтахметова,
Л. Уфимцева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
12.
ДунҰтаниш.
Иш дафтари
К. Байтенова,
А. Жакеева,
Е. Попова,
Ш. Сауқатова,
Ж. Сейтахметова,
Л. Уфимцева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
13.
Уз-узини англаш.
Дарслик
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
А. Сапарбаева,
С. Кедрук,
Е. Клевцова
2016
Бобек
14.
Уз-узини англаш.
Уқитувчи учун услубий қулланма
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
А. Сапарбаева,
С. Кедрук,
Е. Клевцова
2016
Бобек
15.
Уз-узини англаш.
Уқувчи дафтари
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
А. Сапарбаева,
С. Кедрук,
Е. Клевцова
2016
Бобек
16.
Мусиқа
Дарслик
М.Оразалиева, С.Омарова
2016
Алматыкітап - Жазушы
17.
Мусиқа
Нота хрестоматияси
Тузувчи:
М. Оразалиева
2016
Алматыкітап -Жазушы
18.
Бадиий мехнат.
Дарслик
Н. Раупова
2016
Атамұра - Жазушы
19.
Бадиий мехнат.
Услубий қулланма
Н. Раупова
2016
Атамұра -Жазушы
20.
Бадиий мехнат.
Иш дафтари №1, 2
Н. Раупова
2016
Атамұра - Жазушы
";
в разделе "Таджикский язык обучения",
дополнить подразделом "1 класс", следующего содержания:
"
1 класс
1.
Саводомузи.
Китоби дарсй.
Қисми 1
Т. Михридинова,
Г. Акрамова,
Ф. Алимжанова
2016
Жазушы-
"Назарбаев зияткерлік мектептері"
2.
Саводомузи.
Китоби дарсй.
Қисми 2
Т. Михридинова,
Г. Акрамова,
Ф. Алимжанова
2016
Жазушы -
"Назарбаев зияткерлік мектептері"
3.
Саводомузи.
Китоби дарсй.
Қисми 3
Р. Садирдинова,
Р. Хамитов,
М. Кариев
2016
Жазушы-
"Назарбаев зияткерлік мектептері"
4.
Математика.
Китоби дарсй.
Қисми 1
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
А. Мадхалыкова,
Н. Иманбаева
2016
Жазушы-"Назарбаев зияткерлік мектептері"
5.
Математика.
Китоби дарсй.
Қисми 2
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
А. Мадхалыкова,
Н. Иманбаева
2016
Жазушы-
"Назарбаев зияткерлік мектептері"
6.
Оламшиноси.
Китоби дарсй
К. Байтенова,
А. Жакеева,
Е. Попова,
Ш. Сауқатова,
Ж. Сейтахметова,
Л. Уфимцева
2016
Жазушы-
"Назарбаев зияткерлік мектептері"
7.
Табиатшиноси. Китоби дарсй
С. Кузнецова,
Д. Сапақов,
И. Васева,
А. Жамиева,
М. Құсайынова, М.Тасбулатова
2016
Жазушы-
"Назарбаев зияткерлік мектептері"
8.
Худшиносй.
Китоби дарсй
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
А. Сапарбаева,
С. Кедрук,
Е. Клевцова
2016
Бөбек
9.
Худшиносй.
Дафтари талаба
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
А. Сапарбаева,
С. Кедрук,
Е. Клевцова
2016
Бөбек
10.
Худшиносй.
Дастури методй барои муаллим
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
А. Сапарбаева,
С. Кедрук,
Е. Клевцова
2016
Бөбек
11.
Мусика.
Китоби дарсй
И. Садовская,
М. Уразалиева,
Т. Плешакова
2016
Жазушы-
"Назарбаев зияткерлік мектептері"
12.
Мехнати бадей. Китоби дарсй
Н. Раупова
2016
Жазушы-
Атамұра
".

"Оқулықтардың, оқу-әдiстемелiк кешендерiнiң, құралдарының және басқа да қосымша әдебиеттердiң, оның ішінде электрондық жеткізгіштегілерінің тiзбесiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 400 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 18 тамыздағы № 514 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 20 қыркүйекте № 14245 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № 217 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Білім және ғылым министрінің 17.05.2019 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Оқулықтардың, оқу-әдiстемелiк кешендерiнiң, құралдарының және басқа да қосымша әдебиеттердiң, оның ішінде электрондық жеткізгіштегілерінің тiзбесiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 400 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8890 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 қарашада "Егемен Қазақстан" газетінің № 263 (28202) санында жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 1-11-сыныптарға арналған оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер тізбесінде:
"Ұйғыр тілінде оқыту" бөлімінде,
мынадай мазмұндағы "1-сынып" бөлігімен толықтырылсын:
"
1-сынып
1.
Сават ечиш.
Дәрислик
1-қисим
М. Мәһәмдинов,
Г. Азнибақиева,
Г. Садирова
2016
Атамұра
2.
Сават ечиш.
Дәрислик
2-қисим
Ш. Баратов,
А. Арзиева,
С. Һошурова,
М. Бақиева
2016
Атамұра
3.
Сават ечиш.
Оқутуш методикиси 1-қисим
М. Мәһәмдинов,
Г. Азнибақиева,
Г. Садирова
2016
Атамұра
4.
Сават ечиш.
Оқутуш методикиси 2-қисим
А. Арзиева,
С. Һошурова
2016
Атамұра
5.
Сават ечиш.
№1, 2, 3 һөсни хәт
М. Мәһәмдинов,
Г. Азнибақиева,
Г. Садирова
2016
Атамұра
6.
Сават ечиш.
2-қисим
№1-иш дәптири,
№2-иш дәптири
А. Арзиева,
С. Һошурова
2016
Атамұра
7.
Математика.
Дәрислик
1-бөлүм
Г. Жакупова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уакбаева,
А. Мадхалыкова,
Н. Иманбаева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ-"Мектеп
8.
Математика.
Дәрислик
2-бөлүм
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
А. Муқашева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ-"Мектеп
9.
Математика.
Иш дәптири 1-бөлүм
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
Ә. Мәдхалықова,
Н. Иманбаева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ-"Мектеп
10.
Математика.
Иш дәптири 2-бөлүм
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
А. Мұқашева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ-"Мектеп
11.
Тәбиәтшунаслиқ. Дәрислик
С. Кузнецова,
Д. Сапақов,
И. Васева,
Ә. Жамиева,
М. Қусаинова,
М. Тасболатова
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ-"Мектеп
12.
Тәбиәтшунаслиқ.
Иш дәптири
С. Кузнецова,
Д. Сапақов,
И. Васева,
Ә. Жамиева,
М. Қусаинова,
М. Тасболатова
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ-"Мектеп
13.
Дуния тонуш. Дәрислик
Қ. Байтенова,
А. Жакеева,
Е. Попова,
Ш. Сауқатова,
Ж. Сейтахметова,
Л. Уфимцева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ-"Мектеп
14.
Дуния тонуш.
Иш дәптири
Қ. Байтенова,
А. Жакеева,
Е. Попова,
Ш. Сауқатова,
Ж. Сейтахметова,
Л. Уфимцева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДББҰ-"Мектеп
15.
Өзини-өзи тонуш. Дәрислик
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
Р. Изғуттынова,
Ж. Әкимбаева,
Л. Жетписбаева
2016
Бөбек
16.
Өзини-өзи тонуш. Методикилиқ қолланма
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
Р. Изғуттынова,
Ж. Әкимбаева,
Л. Жетписбаева
2016
Бөбек
17.
Өзини-өзи тонуш. Оқуғучи дәптири
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
Р. Изғуттынова,
Ж. Әкимбаева,
Л. Жетписбаева
2016
Бөбек
18.
Музыка.
Дәрислик
М. Оразалиева,
С. Омарова,
Н. Рембакиева,
С. Ушурова
2016
Алматыкітап
19.
Музыка.
Методикилиқ қолланма
М. Оразалиева,
С. Омарова
2016
Алматыкітап
20.
Музыка.
Нота хрестоматияси
Құраст.:
М. Оразалиева,
Н. Рембакиева,
С. Ушурова
2016
Алматыкітап
21.
Бәдиий әмгәк. Дәрислик
Н. Раупова
2016
Атамұра
22.
Бәдиий әмгәк.
Оқутуш методикиси
Н. Раупова
2016
Атамұра
23.
Бәдиий әмгәк
№1-иш дәптири,
№2-иш дәптири
Н. Раупова
2016
Атамұра
";
"Өзбек тілінде оқыту" бөлімінде,
мынадай мазмұндағы "1-сынып" бөлігімен толықтырылсын:
"
1-сынып
1.
Савод таълими. Дарслик.
1, 2, 3 қисм
М. Мусаева,
З. Аташикова,
Н. Шамадиева
2016
Жазушы
2.
Савод таълими. Методик қулланма.
1, 2 қисм
М. Мусаева,
З. Аташикова,
Н. Шамадиева
2016
Жазушы
3.
Савод таълими. Хуснихат №1, 2, 3
М. Мусаева,
З. Аташикова,
Н. Шамадиева
2016
Жазушы
4.
Савод таълими. 3-қисм.
Иш дафтари №1, 2
Н. Шамадиева,
З. Аташикова,
М. Мусаева
2016
Жазушы
5.
Математика.
Дарслик.
№1 булим
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
А. Мадхалыкова,
Н. Иманбаева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
6.
Математика.
Дарслик.
№ 2 булим
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
А. Муқашева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
7.
Математика.
Иш дафтари.
№1 булим
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
Ә. Мәдхалықова,
Н. Иманбаева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
8.
Математика.
Иш дафтари.
№2 булим
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
А. Мұқашева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
9.
Табиатшунослик. Дарслик
С. Кузнецова,
Д. Сапақов,
И. Васева,
А. Жамиева,
М. Құсайынова, М.Тасбулатова
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
10.
Табиатшунослик.
Иш дафтари
С. Кузнецова,
Д. Сапақов,
И. Васева,
А. Жамиева,
М. Құсайынова, М.Тасбулатова
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
11.
ДунҰтаниш.
Дарслик
К. Байтенова,
А. Жакеева,
Е. Попова,
Ш. Сауқатова,
Ж. Сейтахметова,
Л. Уфимцева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
12.
ДунҰтаниш.
Иш дафтари
К. Байтенова,
А. Жакеева,
Е. Попова,
Ш. Сауқатова,
Ж. Сейтахметова,
Л. Уфимцева
2016
"Назарбаев зияткерлік мектептері" - "Жазушы"
13.
Уз-узини англаш.
Дарслик
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
А. Сапарбаева,
С. Кедрук,
Е. Клевцова
2016
Бөбек
14.
Уз-узини англаш.
Уқитувчи учун услубий қулланма
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
А. Сапарбаева,
С. Кедрук,
Е. Клевцова
2016
Бөбек
15.
Уз-узини англаш.
Уқувчи дафтари
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
А. Сапарбаева,
С. Кедрук,
Е. Клевцова
2016
Бөбек
16.
Мусиқа.
Дарслик
М. Оразалиева,
С. Омарова
2016
Алматыкітап - Жазушы
17.
Мусиқа. Нота хрестоматияси
Тузувчи:
М. Оразалиева
2016
Алматыкітап -Жазушы
18.
Бадиий мехнат.
Дарслик
Н. Раупова
2016
Атамұра - Жазушы
19.
Бадиий мехнат.
Услубий қулланма
Н. Раупова
2016
Атамұра -Жазушы
20.
Бадиий мехнат.
Иш дафтари №1, 2
Н. Раупова
2016
Атамұра - Жазушы
"Тәжік тілінде оқыту" бөлімінде,
мынадай мазмұндағы "1-сынып" бөлігімен толықтырылсын:
"
1-сынып
1.
Саводомузи.
Китоби дарсй.
Қисми 1
Т. Михридинова,
Г. Акрамова,
Ф. Алимжанова
2016
Жазушы
2.
Саводомузи.
Китоби дарсй.
Қисми 2
Т. Михридинова,
Г. Акрамова,
Ф. Алимжанова
2016
Жазушы
3.
Саводомузи.
Китоби дарсй.
Қисми 3
Р. Садирдинова,
Р. Хамитов,
М. Кариев
2016
Жазушы
4.
Математика.
Китоби дарсй.
Қисми 1
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
А. Мадхалыкова,
Н. Иманбаева
2016
Жазушы
5.
Математика.
Китоби дарсй.
Қисми 2
Г. Жақыпова,
Н. Орехова,
Н. Лебедева,
С. Уақбаева,
А. Мадхалыкова,
Н. Иманбаева
2016
Жазушы
6.
Оламшиноси.
Китоби дарсй
К. Байтенова,
А. Жакеева,
Е. Попова
Ш. Сауқатова,
Ж. Сейтахметова,
Л. Уфимцева
2016
Жазушы
7.
Табиатшиноси. Китоби дарсй
С. Кузнецова,
Д. Сапақов,
И. Васева,
А. Жамиева,
М. Құсаинова,
М. Тасболатова
2016
Жазушы
8.
Худшиносй.
Китоби дарсй
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
А. Сапарбаева,
С. Кедрук,
Е. Клевцова
2016
Бөбек
9.
Худшиносй.
Дафтари талаба
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
А. Сапарбаева,
С. Кедрук,
Е. Клевцова
2016
Бөбек
10.
Худшиносй.
Дастури методй барои муаллим
Р. Мукажанова,
Г. Омарова,
А. Сапарбаева,
С. Кедрук,
Е. Клевцова
2016
Бөбек
11
Мусика.
Китоби дарсй
И. Садовская,
М. Уразалиева,
Т. Плешакова
2016
Жазушы
12.
Мехнати бадей. Китоби дарсй
Н. Раупова
2016
Жазушы
".

2. Управлениям образования областей, городов Астаны и Алматы обеспечить приобретение и доставку учебных изданий в организации образования настоящего приказа.
3. Комитету по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан (Примкулов А.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление копий настоящего приказа для официального опубликования в информационно-правовой системе "Әділет" и периодических печатных изданиях на электронном носителе с приложением бумажного экземпляра, заверенного гербовой печатью;
3) в течение пяти рабочих дней со дня получения зарегистрированного настоящего приказа от Министерства юстиции Республики Казахстан направление его копии в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для внесения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан;
5) в течении десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы и международного сотрудничества Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на председателя Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан Примкулова А.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр образования и науки
Республики Казахстан
Е. Сагадиев

2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының Білім басқармалары осы бұйрықпен білім беру ұйымдарына оқу басылымдарын сатып алуды және жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті (А.А.Пірімқұлов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін осы бұйрықтың көшірмесін электрондық тасымалдағышта елтаңбалы мөрмен куәландырылған қағаз данасын қоса бере отырып жолдауды;
3) осы тіркелген бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінен алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң қызметі және халықаралық ынтымақтастық департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің төрағасы А.А. Пірімқұловқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
Е. Сағадиев