О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2009 года № 27 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 16 "Об утверждении форм распоряжений"
Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 июня 2016 года № 330 и постановление Национального Банка Республики Казахстан от 8 августа 2016 года № 172. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2016 года N 14247. Утратил силу совместным приказом Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2018 года № 147 и постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 февраля 2018 года № 24 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра финансов РК от 08.02.2018 № 147 и постановлением Правления Национального Банка РК от 26.02.2018 № 24 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования)
Министр финансов Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЕТ и Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2009 года № 27 и в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 16 "Об утверждении форм распоряжений" (зарегистрированы в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5585, опубликованы в газете "Юридическая газета" 3 апреля 2009 года № 49 (1646) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 611 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пунктом 3 статьи 162 Кодекса Республики Казахстан от 30 июня 2010 года "О таможенном деле в Республике Казахстан", статьей 28 Закона Республики Казахстан от 21 июня 2013 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года "Об обязательном социальном страховании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1116 "Об утверждении Правил и сроков исчисления, удержания (начисления) и перечисления обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов в единый накопительный пенсионный фонд и взысканий по ним" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года № 683 "Об утверждении Правил исчисления и перечисления социальных отчислений" Министр финансов Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЕТ и Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
часть вторую пункта 1 изложить в следующей редакции:
"распоряжение органа государственных доходов о приостановлении расходных операций по банковским счетам налогоплательщика (налогового агента), плательщика таможенных платежей и налогов, пеней, согласно приложению 1 к настоящим приказу и постановлению;";
форму распоряжения органа государственных доходов о приостановлении расходных операций по банковским счетам налогоплательщика (налогового агента), плательщика таможенных платежей, налогов и пеней, утвержденную указанными приказом и постановлением, изложить в редакции, согласно приложению 1 к настоящим приказу и постановлению;
форму распоряжения органа государственных доходов о приостановлении расходных операций по банковским счетам агента, утвержденную указанными приказом и постановлением, изложить в редакции, согласно приложению 2 к настоящим приказу и постановлению;
форму распоряжения органа государственных доходов о приостановлении расходных операций по банковским счетам плательщика социальных отчислений, утвержденную указанными приказом и постановлением, изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящим приказу и постановлению.

"Өкімдердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 27 бұйрығына және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 16 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 330 және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 8 тамыздағы № 172 бірлескен бұйрығы және қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 20 қыркүйекте № 14247 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 147 және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 24 бірлескен бұйрығы және қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 08.02.2018 № 147 және ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 26.02.2018 № 24 бірлескен бұйрығы және қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі БҰЙЫРАДЫ және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өкімдердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 27 бұйрығына және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 16 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілірді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5585 тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуірінде "Заң" газетінде № 49 (1646) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 611-бабының 3-тармағына, 2010 жылғы 30 маусымдағы "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 162-бабының 3-тармағына, 2013 жылғы 21 маусымдағы "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына, "Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" 2003 жылғы 25 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабына, сондай-ақ "Міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын есептеу, ұстап қалу (есебіне жазу) және бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына аудару және олар бойынша өндіріп алу қағидалары мен мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1116 қаулысына және "Әлеуметтік аударымдарды есептеу және аудару ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы № 683 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржы министрі БҰЙЫРАДЫ және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
1-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"осы бұйрыққа және қаулыға 1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік кірістер органының салық төлеушінің (салық агентінің), кедендік төлемдерді және салықтарды, өсімпұлдарды төлеушінің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімі;";
көрсетілген бұйрықпен және қаулымен бекітілген мемлекеттік кірістер органының салық төлеушінің (салық агентінің), кедендік төлемдерді, салықтар мен өсімпұлдарды төлеушінің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімнің нысаны осы бұйрыққа және қаулыға 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен және қаулымен бекітілген мемлекеттік кірістер органының агенттің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімнің нысаны осы бұйрыққа және қаулыға 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен және қаулымен бекітілген мемлекеттік кірістер органының әлеуметтік аударымдарды төлеушінің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімнің нысаны осы бұйрыққа және қаулыға 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящих приказа и постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящих приказа и постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан их направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системы "Әділет";
3) в течение пяти рабочих дней со дня получения настоящих приказа и постановления от Министерства юстиции Республики Казахстан их направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящих приказа и постановления на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящие приказ и постановление вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
_____________ Б. Султанов
Председатель
Национального Банка
Республики Казахстан
____________ Д. Акишев
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 июня 2016 года № 330
и постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 8 августа 2016 года № 172
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 января 2009 года № 27
и постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 февраля 2009 года № 16
Форма
Распоряжение
органа государственных доходов о приостановлении расходных
операций по банковским счетам налогоплательщика (налогового
агента), плательщика таможенных платежей и налогов, пеней
"___" ____________ 20 __ года
№ ______
Предъявлено в
___________________________________________________________________________
(наименование банка или организации, осуществляющей отдельные виды
___________________________________________________________________________
банковских операций, идентификационный номер (БИН), место нахождения)
В соответствии со статьей 611 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 162
Кодекса Республики Казахстан от 30 июня 2010 года "О таможенном деле в Республике
Казахстан" и уведомлением от "___" ___________ года № ______
(дата уведомления)
___________________________________________________________________________
(наименование государственного органа,
___________________________________________________________________________
идентификационный номер (БИН)
приостановить расходные операции (указать X в соответствующей ячейке):
в пределах суммы
_____________________________________________________тенге *
(сумма цифрами и прописью)
все расходные операции
_______________________________________________________________,
(причина приостановления)
за исключением операций и случаев изъятия денег, предусмотренных пунктом 2
статьи 611 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других
обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 2 статьи 162 Кодекса
Республики Казахстан от 30 июня 2010 года "О таможенном деле в Республике
Казахстан",
___________________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, его структурного
подразделения или фамилия, имя, отчество (при его наличии) индивидуального
предпринимателя, частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката и
профессионального медиатора,
___________________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН), место нахождения)
по банковским счетам (за исключением корреспондентских счетов)
___________________________________________________________________________
(индивидуальный идентификационный код)
Место печати
___________________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя государственного органа)
Настоящее распоряжение вручено "____" _______________ ________ года
* указывается государственным органом в случае непогашения налоговой
задолженности и (или) задолженности по таможенным платежам и налогам, пеней
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 июня 2016 года № 330
и постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 8 августа 2016 года № 172
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 января 2009 года № 27
и постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 февраля 2009 года № 16
Форма
Распоряжение
органа государственных доходов о приостановлении
расходных операций по банковским счетам агента
"___" ____________20__года № ______
(дата выписки)
Предъявлено в
_____________________________________________________________________________
(наименование банка или организации, осуществляющей отдельные виды
_____________________________________________________________________________
банковских операций, идентификационный номер (БИН), место нахождения)
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 21 июня 2013 года "О
пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", постановлением Правительства
Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1116 "Об утверждении Правил и сроков
исчисления, удержания (начисления) и перечисления обязательных пенсионных взносов,
обязательных профессиональных пенсионных взносов в единый накопительный пенсионный
фонд и взыскании по ним", а также уведомлением о сумме обязательных пенсионных
взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов, подлежащих перечислению
в единый накопительный пенсионный фонд от "___" ___________ года № ______
(дата уведомления)
_____________________________________________________________________________
(наименование государственного органа, идентификационный номер (БИН)
приостановить расходные операции (указать X в соответствующей ячейке):
в пределах суммы
________________________________________________________тенге
(сумма цифрами и прописью)
все расходные операции
___________________________________________________________,
за исключением операций и случаев изъятия денег, предусмотренных пунктом 2 статьи 611 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс),
________________________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, его структурного подразделения или
фамилия, имя, отчество (при его наличии) индивидуального предпринимателя, частного
нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката и профессионального медиатора,
_______________________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН), место нахождения) по банковским счетам (за
исключением корреспондентских счетов)
_______________________________________________________________________________
(индивидуальный идентификационный код)
Место печати ___________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя государственного органа)
Настоящее распоряжение вручено "____" ___________________ _____ года
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 июня 2016 года № 330
и постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 8 августа 2016 года № 172
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 января 2009 года № 27
и постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 февраля 2009 года № 16
Форма
Распоряжение
органа государственных доходов о приостановлении
расходных операций по банковским счетам плательщика
социальных отчислений
"___" _______________ 20 __ года № ______
(дата выписки)
Предъявлено в
_____________________________________________________________________________
(наименование банка или организации, осуществляющей отдельные виды
_____________________________________________________________________________
банковских операций, идентификационный номер (БИН), место нахождения)
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 25 апреля
2003 года "Об обязательном социальном страховании", постановлением Правительства
Республики Казахстан от 21 июня 2004 года № 683 "Об утверждении Правил исчисления и
перечисления социальных отчислений", а также уведомлением о представлении в орган
государственных доходов списков участников системы обязательного социального
страхования от "___" _________года № _____
(дата уведомления)
_____________________________________________________________________________
(наименование государственного органа, идентификационный номер (БИН),
_____________________________________________________________________________
содержание уведомления)
приостановить все расходные операции, за исключением операций и случаев
изъятия денег, предусмотренных пунктом 2 статьи 611 Кодекса Республики Казахстан
от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс),
_____________________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, его структурного
подразделения или фамилия, имя, отчество (при его наличии) индивидуального
предпринимателя, частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката и
профессионального медиатора
_____________________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН), место нахождения)
по банковским счетам (за исключением корреспондентских счетов)
_____________________________________________________________________________
(индивидуальный идентификационный код)
Место печати _________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество руководителя (при его наличии) государственного органа)
Настоящее распоряжение вручено "____" ___________________ _____ года

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин):
1) осы бұйрықтың және қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық және қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оларды мерзімді баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдануды;
3) осы бұйрық және қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінен алғаннан кейін күнтізбелік бес күн ішінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
4) осы бұйрықты және қаулыны Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық және қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
______________Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің Төрағасы
______________Д. Ақышев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2016 жылғы
23 маусым № 330
бұйрығына және
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2016 жылғы 8 тамыз
№ 172 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 23 қаңтардағы
№ 27 бұйрығына және
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2009 жылғы 27 ақпандағы
№ 16 қаулысына
1-қосымша
Нысан
Мемлекеттік кірістер органының салық төлеушінің (салық агентінің), кедендік төлемдер мен салықтарды, өсімпұлдарды төлеушінің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімі
20___жылғы "___"____________ №_______
(жазба күні)
___________________________________________________________________
(банктің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
___________________________________________________________________
асыратын ұйымның атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН), орналасқан орны)
______________________________________________________ ұсынылды.
2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 611-бабына, 2010 жылғы 30 маусымдағы "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 162-бабына және ____ жылғы "___" _______ № _______ хабарламаға сәйкес (хабарлама күні)
___________________________________________________________________
(мемлекеттік органының атауы,
___________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі (БСН)
___________________________________________________________________
(заңды тұлғаның, оның құрылымдық бөлімшесінің толық атауы немесе дара кәсіпкердің, жеке нотариустың, жеке сот орындаушысының, адвокаттың және кәсіби медиатордың тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда),
___________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі (БСН/ЖСН), орналасқан орны)
банк шоттары (корреспонденттік шоттарды қоспағанда) бойынша
___________________________________________________________________
(жеке сәйкестендіру коды)
2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 611-бабының 2-тармағында, 2010 жылғы 30 маусымдағы "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 162-бабының 2-тармағында көзделген операцияларды және ақшаны алып қою жағдайларын қоспағанда, шығыс операциялары тоқтатыла тұрсын (X-ті тиісті торкөзде көрсету керек):
________________________________________ теңге* сомасы шегінде
(сомалары санмен және жазумен)
барлық шығыс операциялары ___________________________________
(тоқтатыла тұрудың себебі)
Мөр орны __________________________________________________________
(Мемлекеттік орган басшысының тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
Осы өкім ______ жылғы "___" _________________________ табыс етілді.
* мемлекеттік орган салық берешегі және (немесе) кедендік төлемдер мен салықтар, өсімпұлдар бойынша берешегі өтелмеген жағдайда көрсетеді.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2016 жылғы
23 маусым № 330
бұйрығына және
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2016 жылғы 8 тамыз
№ 172 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 23 қаңтардағы
№ 27 бұйрығына және
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2009 жылғы 27 ақпандағы
№ 16 қаулысына
2-қосымша
Нысан
Мемлекеттік кірістер органының агенттің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімі
20___жылғы "___"____________ №_______
(жазба күні)
___________________________________________________________________
(банктің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
___________________________________________________________________
асыратын ұйымның атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН), орналасқан орны)
______________________________________________________ ұсынылды.
2013 жылғы 21 маусымдағы "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына, "Міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын есептеу, ұстап қалу (есебіне жазу) және бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына аудару тәртібі мен мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1116 қаулысына, сондай-ақ бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына аударуға жататын міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының сомасы туралы _____ жылғы "___" _____________ № _________ хабарламаға сәйкес
(хабарлама күні)
___________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН)
___________________________________________________________________
(заңды тұлғаның, оның құрылымдық бөлімшесінің толық атауы немесе дара кәсіпкердің, жеке нотариустың, жеке сот орындаушысының, адвокаттың және кәсіби медиатордың тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда),
_________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), орналасқан орны)
банк шоттары (корреспонденттік шоттарды қоспағанда) бойынша
___________________________________________________________________
(жеке сәйкестендіру коды)
2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 611-бабының 2-тармағында көзделген операцияларды және ақшаны алып қою жағдайларын қоспағанда, шығыс операциялары тоқтатыла тұрсын (X-ті тиісті торкөзде көрсету керек):
__________________________________________теңге сомасы шегінде
(сомалары санмен және жазумен)
барлық шығыс операциялары ___________________________________
Мөр орны __________________________________________________________
(Мемлекеттік органы басшысының тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
Осы өкім ____ жылғы "___" ____________________________ табыс етілді.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2016 жылғы
23 маусым № 330
бұйрығына және
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2016 жылғы 8 тамыз
№ 172 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 23 қаңтардағы
№ 27 бұйрығына және
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2009 жылғы 27 ақпандағы
№ 16 қаулысына
3-қосымша
Нысан
Мемлекеттік кірістер органының әлеуметтік аударымдарды төлеушінің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімі
20___жылғы "___"____________ №_______
(жазба күні)
___________________________________________________________________
(банктің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
___________________________________________________________________
асыратын ұйымның атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН), орналасқан орны)
______________________________________________________ ұсынылды.
2003 жылғы 25 сәуірдегі "Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабына, "Әлеуметтік аударымдарды есептеу және аудару ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы № 683 қаулысына, сондай-ақ мемлекеттік кірістер органына міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесі қатысушыларының тізімін беру туралы________________ жылғы
"___"________ № ____ хабарламаға сәйкес
(хабарлама күні)
___________________________________________________________________
(мемлекеттік органының атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН) ___________________________________________________________________
(хабарламаның мазмұны) ___________________________________________________________________
(заңды тұлғаның, оның құрылымдық бөлімшесінің толық атауы немесе дара кәсіпкердің, жеке нотариустың, жеке сот орындаушысының, адвокаттың және кәсіби медиатордың тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), ___________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), орналасқан орны)
банк шоттары (корреспонденттік шоттарды қоспағанда) бойынша
___________________________________________________________________
(жеке сәйкестендіру коды)
2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің (Салық кодексі) 611-бабының 2-тармағында көзделген операцияларды және ақшаны алып қою жағдайларын қоспағанда, барлық шығыс операциялары тоқтатыла тұрсын.
Мөр орны ______________________________________________________
(Мемлекеттік орган басшысының тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
Осы өкім ______ жылғы "___" __________________________ табыс етілді.