О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового и таможенного администрирования"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 декабря 2016 года № 633. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 января 2017 года № 14638. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2018 года № 146.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 08.02.2018 № 146 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового и таможенного администрирования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5463, опубликован в газете "Юридическая газета" от 20 февраля 2009 года № 27 (1624)) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить:
1) форму уведомления о сумме налогов, исчисленных органом государственных доходов, по форме согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму уведомления о результатах проверки, по форме согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму уведомления о начисленных суммах налогов и других обязательных платежей в бюджет, обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов, социальных отчислений за период с даты представления ликвидационной налоговой отчетности до даты завершения ликвидационной налоговой проверки, по форме согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму уведомления о непредставлении налоговой отчетности в срок, установленный налоговым законодательством Республики Казахстан, по форме согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму уведомления о погашении налоговой задолженности, по форме согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму уведомления об обращении взыскания на деньги на банковских счетах дебиторов, по форме согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму уведомления об устранении нарушений, выявленных органами государственных доходов по результатам камерального контроля, по форме согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму уведомления об итогах рассмотрения жалобы налогоплательщика (налогового агента) на уведомление о результатах проверки и (или) решение вышестоящего органа государственных доходов, вынесенное по результатам рассмотрения жалобы на уведомление, по форме согласно приложению 8 к настоящему приказу;

"Салықтық және кедендік әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 637 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 633 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 4 қаңтардағы № 14638 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 146 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 08.02.2018 № 146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Салықтық және кедендік әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 637 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5463 болып тіркелген, 2009 жылғы 20 ақпанда № 27 (1624)) "Заң газеті" газетінде жарияланған) мынадай өзгертулер мен толықтыру енгізсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бекітілсін:
1) мемлекеттік кірістер органдарымен есептелген салықтардың сомасы туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
2) тексеру нәтижелері туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
3) тарату салық есептілігін табыс еткен күннен бастап тарату салықтық тексеру аяқталған күнге дейінгі кезең үшін салықтардың және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің, міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының, әлеуметтік аударымдардың есептелген сомалары туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
4) Қазақстан Республикасының салық заңнамасында белгіленген мерзімде салық есептілігінің табыс етілмеуі туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
5) салық берешегін өтеу туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
6) дебиторлардың банк шоттарындағы ақшадан өндiрiп алу туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
7) камералдық бақылау нәтижелері бойынша мемлекеттік кірістер органдарымен анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
8) салықтық тексеру нәтижелері туралы хабарламаға және (немесе) хабарламаға шағымды қарау нәтижелері бойынша шығарылған жоғары тұрған мемлекеттік кірістер органының шешіміне салық төлеушінің (салық агентінің) шағымын қараудың қорытындылары туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша";

9) форму уведомления об устранении нарушений налогового законодательства Республики Казахстан, по форме согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) форму уведомления о подтверждении места нахождения (отсутствия) налогоплательщика, по форме согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) форму извещения об отзыве налоговой отчетности, по форме согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) форму извещения о проведении налоговой проверки, по форме согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) форму заключения к акту налоговой проверки, по форме согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) форму заключения по результатам камерального контроля, по форме согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) форму решения о приостановлении представления налоговой отчетности или об отказе в приостановлении представления налоговой отчетности, по форме согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) форму решения о назначении контроля, по форме согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) форму дополнительного решения к решению о назначении контроля, по форме согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) форму решения об ограничении в распоряжении имуществом в счет налоговой задолженности налогоплательщика (налогового агента), задолженности по таможенным платежам и налогам, пеней плательщика, по форме согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) форму акта описи ограниченного в распоряжении имущества в счет налоговой задолженности налогоплательщика (налогового агента), задолженности по таможенным платежам и налогам, пеней плательщика, по форме согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) форму распоряжения органа государственных доходов о приостановлении расходных операций по кассе налогоплательщика (налогового агента), по форме согласно приложению 20 к настоящему приказу;
21) форму постановления об обращении взыскания на ограниченное в распоряжении имущество налогоплательщика (налогового агента), по форме согласно приложению 21 к настоящему приказу;
22) форму товарного чека согласно приложению 22 к настоящему приказу;
23) форму книги товарных чеков, по форме согласно приложению 23 к настоящему приказу;
24) форму книги учета наличных денег, по форме согласно приложению 24 к настоящему приказу;
25) форму акта снятия фискального отчета, по форме согласно приложению 25 к настоящему приказу;
26) форму налогового требования, по форме согласно приложению 26 к настоящему приказу;
27) форму требования об устранении нарушений налогового законодательства Республики Казахстан, по форме согласно приложению 27 к настоящему приказу;

9) Қазақстан Республикасының салық заңнамасын бұзушылықтарын жою туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
10) салық төлеушінің орналасқан жерін (жоқтығын) растау туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
11) салық есептілігін кері қайтарып алу туралы хабарландыру нысаны, осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
12) салықтық тексеру жүргізу туралы хабарландыру нысаны, осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
13) салықтық тексеру актісіне қорытынды нысаны, осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
14) камералдық бақылау нәтижелері бойынша қорытынды нысаны, осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
15) салық есептілігін табыс етуді тоқтата тұру туралы немесе салық есептілігін табыс етуді тоқтата тұрудан бас тарту туралы шешім нысаны, осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
16) бақылауды тағайындау туралы шешім нысаны, осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
17) бақылауды тағайындау туралы шешімге қосымша шешім нысаны, осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
18) салық төлеушінің (салық агентінің) салық берешегінің, төлеушінің кедендік төлемдер және салықтар, өсімпұлдар бойынша берешегінің есебіне мүлікке билік етуін шектеу туралы шешім нысаны, осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
19) салық төлеушінің (салық агентінің) салық берешегінің, төлеушінің кедендік төлемдер және салықтар, өсімпұлдар бойынша берешегінің есебіне билік етуі шектелген мүлік тізімдемесі актісінің нысаны, осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
20) мемлекеттік кірістер органының салық төлеушінің (салық агентінің) кассасы бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімі нысаны, осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
21) салық төлеушінің (салық агентінің) билік етуі шектелген мүлкін өндіріп алу туралы қаулы нысаны, осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
22) тауар чегінің нысаны, осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
23) тауар чегі кітабының нысаны, осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
24) қолма-қол ақшаны есепке алу кітабының нысаны, осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
25) фискалдық есепті алу актісінің нысаны, осы бұйрыққа 25-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
26) салықтық талап нысаны, осы бұйрыққа 26-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
27) Қазақстан Республикасының салық заңнамасын бұзушылықтарын жою туралы талап нысаны, осы бұйрыққа 27-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;

28) форму решения об отказе в снятии с регистрационного учета по налогу на добавленную стоимость, по форме согласно приложению 28 к настоящему приказу;
29) форму уведомления об обращении взыскания на деньги на банковских счетах дебиторов, по форме согласно приложению 29 к настоящему приказу;
30) форму распоряжения органа государственных доходов о приостановлении расходных операций по кассе плательщика, по форме согласно приложению 30 к настоящему приказу;
31) форму постановления об обращении взыскания на ограниченное в распоряжении имущество плательщика, по форме согласно приложению 31 к настоящему приказу;
32) форму решения об отмене решения об ограничении в распоряжении имуществом и акта описи имущества в счет налоговой задолженности налогоплательщика (налогового агента), задолженности по таможенным платежам и налогам, пеней плательщика, по форме согласно приложению 32 к настоящему приказу;
33) форму уведомления о применяемом режиме налогообложения, по форме согласно приложению 33 к настоящему приказу;
34) форму патента на применение специального налогового режима для индивидуальных предпринимателей, по форме согласно приложению 34 к настоящему приказу;
35) форму справки о приеме декларации по индивидуальному подоходному налогу и имуществу в электронном виде, по форме согласно приложению 35 к настоящему приказу;
36) форму уведомления о принятии или непринятии налоговой отчетности органом государственных доходов в электронном виде, по форме согласно приложению 36 к настоящему приказу;
37) форму уведомления о продлении срока представления налоговой отчетности, по форме согласно приложению 37 к настоящему приказу;
38) форму решения органа государственного дохода на отзыв налоговой отчетности по форме согласно приложению 38 к настоящему приказу;
39) форму справки о приеме декларации по индивидуальному подоходному налогу и имуществу на бумажном носителе, по форме согласно приложению 39 к настоящему приказу;
40) форму извещения о нарушениях, выявленных по результатам камерального контроля, по форме согласно приложению 40 к настоящему приказу;
41) форму решения об отказе в постановке на регистрационный учет по налогу на добавленную стоимость, по форме согласно приложению 41 к настоящему приказу;
42) форму решения о снятии с регистрационного учета по налогу на добавленную стоимость, по форме согласно приложению 42 к настоящему приказу;
43) форму решения о снятии с регистрационного учета налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности, по форме согласно приложению 43 к настоящему приказу;

28) қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебінен шығарудан бас тарту туралы шешім нысаны, осы бұйрыққа 28-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
29) дебиторлардың банк шоттарындағы ақшадан өндiрiп алу туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 29-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
30) төлеушінің кассасы бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы мемлекеттік кірістер органының өкімі нысаны, осы бұйрыққа 30-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
31) төлеушінің билік етуі шектелген мүлкін өндіріп алу туралы қаулы нысаны, осы бұйрыққа 31-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
32) салық төлеушінің (салық агентінің) салық берешегінің, төлеушінің кедендік төлемдер және салықтары, өсімпұлдары бойынша берешегінің есебіне мүлікке билік етуін шектеу туралы шешімінің және мүлік тізімдемесінің актісінің күшін жою туралы шешім нысаны, осы бұйрыққа 32-қосымшаға нысан бойынша;
33) қолданылатын салық салу режимі туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 33-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
34) дара кәсіпкерлерге арналған арнаулы салық режимін қолдануға патент нысаны, осы бұйрыққа 34-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
35) жеке табыс салығы мен мүлік жөніндегі декларацияларды электрондық түрде қабылдау туралы анықтама нысаны, осы бұйрыққа 35-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
36) электрондық түрдегі салық есептілігін мемлекеттік кірістер органымен қабылданғаны немесе қабылданбағаны туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 36-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
37) салық есептілігін табыс ету мерзімін ұзарту туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 37-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
38) мемлекеттік кірістер органының салық есептілігін кері қайтарып алуға арналған шешім нысаны, осы бұйрыққа 38-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
39) жеке табыс салығы мен мүлік жөніндегі декларацияларды қағаз жеткізгіште қабылдау туралы анықтама нысаны, осы бұйрыққа 39-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
40) камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 40-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
41) қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қоюдан бас тарту туралы шешім нысаны, осы бұйрыққа 41-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
42) қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебінен шығару туралы шешім нысаны, осы бұйрыққа 42-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
43) жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеушіні тіркеу есебінен шығару туралы шешім нысаны, осы бұйрыққа 43-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;

44) форму регистрационной карточки контрольно-кассовой машины, по форме согласно приложению 44 к настоящему приказу;
45) форму разрешения органа государственного дохода на нарушение целостности пломбы контрольно-кассовой машины, по форме согласно приложению 45 к настоящему приказу;
46) форму решения об изменении (об отказе в изменении) срока уплаты налога на добавленную стоимость на импортируемые товары, по форме согласно приложению 46 к настоящему приказу;
47) форму решения об изменении (об отказе в изменении) сроков исполнения налогового обязательства по уплате налогов, других обязательных платежей в бюджет и (или) пеней, по форме согласно приложению 47 к настоящему приказу;
48) форму уведомления о получении органом государственных доходов сведений из заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов, поступившего от налоговых органов государств-членов Евразийского экономического союза, по форме согласно приложению 48 к настоящему приказу;
49) форму предписания, по форме согласно приложению 49 к настоящему приказу;
50) форму дополнительного предписания, по форме согласно приложению 50 к настоящему приказу;
51) форму акта камеральной таможенной проверки, по форме согласно приложению 51 к настоящему приказу;
52) форму уведомления об устранении нарушений, по форме согласно приложению 52 к настоящему приказу;
53) форму уведомления о погашении задолженности по таможенным платежам и налогам, пеней, по форме согласно 53 к настоящему приказу;
54) форму свидетельства о постановке на регистрационной учет по налогу на добавленную стоимость, по форме согласно приложению 54 к настоящему приказу;
55) форму уведомления об итогах рассмотрения жалобы на уведомление о результатах проверки или уведомление об устранении нарушений, по форме согласно приложению 55 к настоящему приказу;
56) форму уведомления о налоговой задолженности по налогу на имущество, земельному налогу и налогу на транспортные средства физических лиц, по форме согласно приложению 56 к настоящему приказу.";
приложение 48 к указанному приказу изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 54 к указанному приказу изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
дополнить приложением 56 согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";

44) бақылау-кассалық машинасын тіркеу карточка нысаны, осы бұйрыққа 44-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
45) бақылау-кассалық машинасы пломбасының бүтіндігін бұзуға арналған мемлекеттік кірістер органының рұқсат нысаны, осы бұйрыққа 45-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
46) импортталатын тауарларға қосылған құн салығын төлеу мерзімін өзгерту (өзгертуден бас тарту) туралы шешім нысаны, осы бұйрыққа 46-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
47) салықтарды, бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдерді және (немесе) өсiмпұлдарды төлеу жөніндегі салық міндеттемесін орындау мерзімдерін өзгерту (өзгертуден бас тарту) туралы шешім нысаны, осы бұйрыққа 47-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
48) Еуразиялық экономикалық одағына мүше мемлекеттердің салық органдарынан келіп түскен тауарларды әкелу және жанама салықтарды төлеу туралы өтініштерден мәліметтерді мемлекеттік кірістер органымен алу туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 48-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
49) нұсқама нысаны, осы бұйрыққа 49-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
50) қосымша нұсқама нысаны, осы бұйрыққа 50-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
51) камералдық кедендік тексеру актісінің нысаны, осы бұйрыққа 51-қосымшаға сәйкес нысан бойынша
52) бұзушылықтарды жою туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 52-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
53) кедендік төлемдер және салықтар, өсімпұлдар бойынша берешектерді өтеу туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 53- қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
54) қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қою туралы куәлік нысаны, осы бұйрыққа 54-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
55) тексеру нәтижесі туралы хабарламаға немесе бұзушылықты жою туралы хабарламаға шағымды қарау қорытындысы туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 55-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
56) жеке тұлғалардың мүлік салығы, жер салығы және көлік құралы салығы бойынша салық берешегі туралы хабарлама нысаны, осы бұйрыққа 56-қосымшаға сәйкес нысан бойынша.";
көрсетілген бұйрыққа 48-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа 54-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес 56-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуден кейін он күнтізбелік күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне арнайы жариялауға жіберілуін;

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 декабря 2016 года № 633
Приложение 48
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о получении органом государственных доходов
сведений из заявления о ввозе товаров и уплате косвенных
налогов, поступившего от налоговых органов государств-членов
Евразийского экономического союза
Идентификационный номер продавца: _________________________________
Наименование продавца: ____________________________________________
Идентификационный номер покупателя: _______________________________
Наименование покупателя: __________________________________________
Код страны покупателя: ____________________________________________
Номер и дата договора (контракта):
___________________________________________________________________
Номер и дата отметки: _____________________________________________
Дата поступления заявления: _______________________________________
Номер и дата отметки отозванного заявления:
___________________________________________________________________
Номер и дата отметки корректируемого заявления:
___________________________________________________________________
Вид налога
Сумма
Код валюты
Сумма налога на добавленную стоимость
Сумма акцизов
Подпись прикладного сервера:
Идентификационный номер продавца \Лист N из M
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 декабря 2016 года № 633
Приложение 54
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 декабря 2016 года № 633
Приложение 56
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о налоговой задолженности по налогу на имущество, земельному
налогу и налогу на транспортные средства физических лиц
"____" _____________ 20___ года
№ ___________
В соответствии со статьей 607 Кодекса Республики Казахстан от

3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден кейін он күнтізбелік күн ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына нормативтік құқықтық актілердің Эталонды бақылау банкінде орналастыру үшін жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізілетін осы бұйрықтың 1-тармағының алпысыншы және алпыс бірінші абзацтарын қоспағанда, 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2016 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 633 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
48-қосымша
Нысан
Еуразиялық экономикалық одағына мүше мемлекеттердің салық органдарынан келіп түскен тауарларды әкелу және жанама салықтарды төлеу туралы өтініштен мәліметтерді мемлекеттік кірістер органының алу туралы хабарлама
Сатушының сәйкестендіру нөмірі:_________________________________________
Сатушының атауы: ______________________________________________________
Сатып алушының сәйкестендіру нөмірі: ____________________________________
Сатып алушының атауы: _________________________________________________
Сатып алушы елінің коды: ______________________________________________
Шарттың (келісім-шарттың) нөмірі мен күні: _______________________________
Белгі нөмірі мен күні: ___________________________________________________
Өтініштің келіп түскен күні:______________________________________________
Кері қайтарылған өтініш белгісінің нөмірі мен күні: _________________________
Түзетіліп отырған өтініш белгісінің нөмірі мен күні: _________________________
Салық түрі
Сомасы
Валюта коды
Қосылған құн салығы сомасы
Акциздер сомасы
Қолданбалы сервер қолы:
Сатушының сәйкестендіру нөмірі\M беттің N беті
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2016 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 633 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
54-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2016 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 633 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
56-қосымша
Нысан
Жеке тұлғалардың мүлік салығы, жер салығы және көлік құралы салығы бойынша салық берешегі туралы хабарлама
20__ жылғы "___" ________ № ________

10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в
бюджет" (Налоговый кодекс)
____________________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
____________________________________________________________________
Уведомляет Вас,
____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем
личность),
____________________________________________________________________
индивидуальный идентификационный номер (ИИН), адрес)
что Вами не погашена сумма налоговой задолженности по следующим видам
налогов:
№ п/п
Наименование платежа
КБК
Сумма платежа
(КНП 911)
Сумма пени
(КНП 912)
1.
2.
3.
Банковские реквизиты, необходимые для погашения указанной
налоговой задолженности:
наименование бенефициара: ______________________________________
(орган государственных доходов)
БИН бенефициара: ______________________________________________
Банк бенефициара: _____________________________________________
БИК бенефициара: ______________________________________________
В случаях неуплаты или неполной уплаты сумм налоговой
задолженности орган государственных доходов в соответствии со статьей
622 Налогового кодекса обратится в суд с заявлением о вынесении
судебного приказа или иском о взыскании сумм налоговой задолженности
за счет Вашего имущества.
За каждый день просрочки исполнения налогового обязательства
начисляется пеня, начиная со дня, следующего за днем срока уплаты
налога, в размере 2,5-кратной официальной ставки рефинансирования,
установленной Национальным Банком Республики Казахстан на каждый день
просрочки.
В соответствии со статьями 686 и 687 Налогового кодекса
налогоплательщик или его уполномоченный представитель имеют право
обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов
государственных доходов вышестоящему органу государственных доходов
или в суд, в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Руководитель (заместитель Руководителя) органа государственных доходов:
_____________________________________
(Ф.И.О. (если оно указано в
документе, удостоверяющем личность),
подпись, печать)
Уведомление получил:
_____________________________________
(Ф.И.О. (если оно указано в
документе, удостоверяющем личность),
подпись, дата)
Уведомление вручено плательщику:
_____________________________________
(Ф.И.О. (если оно указано в
документе, удостоверяющем личность)
должностного лица органа
государственных доходов, подпись,
дата)
Уведомление отправлено плательщику:
_____________________________________
(подтверждающий документ о факте
отправки и (или) получения)

2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті
төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 607-бабына сәйкес
____________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
____________________________________________________________________
Cізді
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыру құжатында көрсетілген жағдайда),
____________________________________________________________________
жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН), мекен жайы)
салық түрлерінің қимасында салық берешегі сомасының өтелмегенін хабарлайды:
№ р/б
Төлемнің атауы
БЖК
Төлемнің сомасы
(ТМК 911)
Өсімпұл сомасы (ТМК 912)
1.
2.
3.
Аталған салық берешегін өтеу үшін қажетті банк деректері:
Бенефициар атауы: ___________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органы)
Бенефициар БСН: ____________________________________________________
Бенефициар банкі: ____________________________________________________
Бенефициар БСК: _____________________________________________________
Салық берешегінің сомаларын төлемеген немесе толық төлемеген жағдайларда, мемлекеттік кірістер органы Салық кодексінің 622-бабына сәйкес Сіздің мүлкіңіздің есебінен салық берешек сомасын өндіріп алу туралы сот бұйрығын шығару туралы өтінішпен немесе талап қоюмен сотқа жүгінеді.
Бюджетке төлеу күнін қоса алғанда, салықты төлеу мерзімі күнінен кейінгі күннен бастап, салық міндеттемесін орындаудың мерзімі өткен әрбір күні үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі белгілеген қайта қаржыландыру ресми ставкасының 2,5 еселенген мөлшерінде мерзімі өткен әрбір күн үшін өсімпұл есептеледі.
Салық кодексінің 686 және 687-баптарына сәйкес салық төлеушінің немесе оның уәкілетті өкілінің мемлекеттік кірістер органдарының лауазымды тұлғалары әрекетін (әрекетсіздігін) мемлекеттік кірістер органының жоғары тұрған органына немесе сотқа Қазақстан Республикасының Заңдарында көзделген тәртіппен шағымдануына құқығы бар.
Мемлекеттік кірістер органының басшысы
(басшының орынбасары) ________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыру құжатында көрсетілген
жағдайда), қолы, мөрі)
Хабарламаны
алдым ________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыру құжатында көрсетілген
жағдайда), қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге
тапсырылды ________________________________
(мемлекетік кірістер органының
лауазымды тұлғасының тегі, аты, әкесінің
аты (жеке басын куәландыру құжатында
көрсетілген жағдайда), қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге
жіберілді ________________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісін
растайтын құжат)