О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 3 июня 2016 года № 22/5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 30 июня 2016 года № 1037. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 19.06.2024 № 185/23-VIII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 19.06.2024 № 185/23-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", маслихат города Астаны РЕШИЛ:

"Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 3 маусымдағы № 22/5-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 30 маусымда № 1037 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2024 жылғы 19 маусымдағы № 185/23-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 19.06.2024 № 185/23-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:

1. Внести в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 июня 2012 года за № 728, опубликовано 21 июня 2012 года в газетах "Астана ақшамы" № 68 и "Вечерняя Астана" № 73) следующее изменение:
Перечень социально значимых сообщений пассажирских перевозок города Астаны, утвержденных указанным решением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1. "Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2012 жылдың 19 маусымында № 728 болып тіркелді, "Астана ақшамы" газетінің 2012 жылғы 21 маусымдағы № 68 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2012 жылғы 21 маусымдағы № 73 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесі осы шешімге қоса берілген қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.