О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 250/36-V "О Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 24 июня 2016 года № 34/7-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 июля 2016 года № 1039. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 221/25-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 12.12.2017 № 221/25-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 250/36-V "О Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 июля 2014 года за № 822, опубликовано 31 июля 2014 года в газетах "Астана ақшамы" и "Вечерняя Астана") следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Астаны, утвержденных указанным решением:
в пункте 1:
в подпункте 4) слова "Управление занятости и социальных программ города Астаны" заменить словами "Управление занятости, труда и социальной защиты города Астаны";
подпункт 14) изложить в следующей редакции:
"14) Государственная корпорация – некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан";";
по всему тексту аббревиатуру "ГЦВП" заменить словами "Государственная корпорация".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
М. Шекенов
Секретарь маслихата
города Астаны
Ж. Нурпиисов

"Астана қаласында әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 250/36-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 24 маусымдағы № 34/7-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 15 шілдеде № 1039 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 221/25-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 12.12.2017 № 221/25-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласында әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 250/36-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2014 жылғы 23 шілдеде № 822 болып тіркелді, 2014 жылғы 31 шілдеде "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Астана қаласында әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасында:
1-тармақта:
4) тармақшадағы "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" деген сөздер "Астана қаласының Жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
14) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"14) Мемлекеттік корпорация – "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;";
барлық мәтін бойынша "ЗТМО" деген аббревиатура "Мемлекеттік корпорация" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
М. Шекенов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Ж. Нұрпейісов