"Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2016 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 107-862 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 қазандағы № 107-1922 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қазанда № 1070 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 09 қаңтардағы № 107-1 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 09 қаңтардағы № 107-1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабы 3-тармағының 7-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында білім беруді және ғылымды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 1 наурыздағы № 205 Жарлығына, "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар мамандарды даярлауға, сондай-ақ жоғары оқу орындарының дайындық бөлімдеріне, мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 122 бұйрығына(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13418 болып тіркелген)сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2016 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы" Астана қаласы әкiмдiгiнің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 107–862 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1022 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 мамырдағы № 59 (3411) "Астана ақшамы", 2016 жылғы 26 мамырдағы № 59(3429) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Астана қаласы "Алматы" ауданы әкімінің аппараты", "Астана қаласы "Есіл" ауданы әкімінің аппараты", "Астана қаласы "Сарыарқа" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемелері бекітілген қаржыландыру жоспарлары шегінде тәрбиелеу мен оқыту бойынша мектепке дейінгі ұйымдардың ағымдағы шығындарын қаулының күшіне енгеннен бастап жүргізсін.
3."Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркегеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 3 мая 2016 года № 107-862 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2016 год в дошкольных организациях города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 17 октября 2016 года № 107-1922. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 19 октября 2016 года № 1070. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 9 января 2017 года № 107-1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 09.01.2017 № 107-1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», Указом Президента Республики Казахстан от 1 марта 2016 года № 205 «Об утверждении Государственной программы развития образования и науки Республики Казахстан на 2016-2019 годы», приказом Министра образования и науки Республики Казахстанот 29 января 2016 года № 122 «Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническими профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения высших учебных заведений,а также на дошкольное воспитание и обучение» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13418), акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 3 мая 2016 года № 107-862 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2016 год в дошкольных организациях города Астаны»(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1022, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 26 мая 2016 года № 59 (3411), «Вечерняя Астана» от 26 мая 2016 года № 59 (3429) следующее изменение:
приложение 1 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным учреждениям «Аппарат акима района «Алматы» города Астаны», «Аппарат акима района «Есиль» города Астаны», «Аппарат акима района «Сарыарка» города Астаны» произвести возмещение текущих затрат дошкольных организаций по воспитанию и обучению в пределах утвержденных планов финансирования c момента введения в действие настоящего постановления.
3. Возложить на руководителя Государственного учреждения «Управление образования города Астаны» опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также размещение на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі
Ә. Исекешев
Астана қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 17 қазандағы
№ 107-1922 қаулысына
қосымша
Астана қаласы әкімдігінің

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны                         A. Исекешев
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 17 октября 2016 года
№ 107-1922
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны

2016 жылғы 3 мамырда
№ 107-862 қаулысына
1-қосымша
Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2016 жылға
бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы
қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемі
Р/с №
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен білім беру ұйымының атауы
Мемлекет-
тік білім беру тапсырысы, орындар саны
Айына бір тәрбиеленушіге шаққандағы жан басына қаржыландыру көлемі (теңге)
Ата-ананың бір тәрбиеленушіге айына ақы төлеу көлемі (теңге)
1
2
3
4
5
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі – "Астана қаласы "Алматы" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 1 "Бәйтерек" балабақшасы" мемелекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

от 3 мая 2016 года
№ 107-862
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер подушевого финансирования и
родительской платы в расчете на одного воспитанника на
2016 год в дошкольных организациях города Астаны
п/п
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ, количество мест
Размер подушевого финансирования в расчете на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
2
3
4
5
Администратор бюджетных программ – Государственное учреждение «Аппарат акима района «Алматы» города Астаны»
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 1 «Бәйтерек» акимата города Астаны