О признании утратившим силу постановления акимата города Астаны от 31 июля 2015 года № 107-1337 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 29 мая 2014 года № 107-890 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере семьи и детей"
Постановление акимата города Астаны от 28 октября 2016 года № 107-2083. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 14 ноября 2016 года № 1079
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 6 апреля 2016 года «О правовых актах», акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 31 июля 2015 года № 107-1337 «О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 29 мая 2014 года № 107-890 «Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере семьи и детей» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 938, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 17 сентября 2015 года № 103 (3308), «Вечерняя Астана» от 17 сентября 2015 года № 103 (3326).
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения «Управление образования города Астаны» опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также размещение на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны                         А. Исекешев

"Отбасы және балалар саласында жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 107-890 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 107-1337 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қазандағы № 107-2083 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қарашада № 1079 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, Қазақстан Республикасының «Құқықтық актілер туралы» 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Отбасы және балалар саласында жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 107-890 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 107-1337 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 938 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 103 (3308) «Астана ақшамы», 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 103 (3326) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. «Астана қаласының Білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі                     Ә. Исекешев