Об утверждении государственного образовательного заказа на 2016-2017 учебный год
Постановление акимата Акмолинской области от 31 августа 2016 года № А-10/426. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 сентября 2016 года № 5549
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на 2016-2017 учебный год за счет республиканского бюджета на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на 2016-2017 учебный год за счет местного бюджета на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Нуркенова Н.Ж.
4. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области С.Кулагин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области

2016-2017 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 тамыздағы № А-10/426 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қыркүйекте № 5549 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы, 2-тармағындағы 8) тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды дайындау үшін 2016-2017 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды дайындау үшін 2016-2017 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Н.Ж.Нұркеновке жүктелсін.
4. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің

1501000
Техническое обслуживание и ремонт сельскохозяйственной техники
1501012 Тракторист-машинист сельскохозяйственного производства 0501022 Мастер по эксплуатации и ремонту машин и механизмов
1504000
Фермерское хозяйство (по профилю)
1504012 Бухгалтер 1504032 Плодоовощевод 1504042 Повар 1211032 Швея
1504000
Фермерское хозяйство (по профилю)
1504062 Тракторист-машинист сельскохозяйственного производства 1504072 Наладчик сельскохозяйственных машин и тракторов 1504102 Слесарь-ремонтник 1504082 Водитель автомобиля
ВСЕГО:
ЕЦ-166/25

1501000
Ауыл шаруашылығында техникалық қызмет көрсету және жөндеу
1501012 Ауыл шаруашылық өндірісіндегі тракторшы-машинист 1501022 Машина механизмдерін жөндеу және пайдалану мастері
1504000
Ферма шаруашылығы (бейіндері бойынша)
1504012 Бухгалтер 1504032 Жеміс-көкөніс өсіруші 1504042 Аспазшы
1504062 Ауыл шаруашылық өндірісіндегі тракторшы-машинист 1504072 Ауыл шаруашылығында машина мен тракторды реттеуші 1504082 Автомобиль жүргізуші 1504102 Жөндеуші дәнекерлеуші
БАРЛЫҒЫ:
ЕЦ-166/25

1504042 Повар 1504032 Плодоовощевод
1504062 Тракторист–машинист сельскохозяйственного производства 1504082 Водитель автомобиля
ИТОГО:
7
КГУ "Агротехнический колледж № 7, город Есиль, Есильский район" управления образования Акмолинской области
0508000
Организация питания
0508012 Повар
1114000
Сварочное дело (по видам)
1114042 Электрогазосварщик
1504000
Фермерское хозяйство (по профилю)
1504062 Тракторист-машинист сельскохозяйственного производства
1504082 Водитель автомобиля

1504042 Аспазшы 1504032 Жеміс-көкеніс өсіруші
1504062 Ауыл шаруашылық өндірісіндегі тракторшы-машинист
ЖАЛПЫ:
7
Ақмола облысы білім басқармасының "Есіл ауданы, Есіл қаласы, № 7 агротехникалық колледжі" КММ
0508000
Тамақтандыруды ұйымдастыру
0508012 Аспаз
1114000
Пісіру ісі (түрлері бойынша)
1114042 Электргазбен пісіруші
1504000
Ферма шаруашылығы (бейіндері бойынша)
1504062 Ауыл шаруашылық өндірісіндегі тракторшы-машинист 1504082 Автомобиль жүргізуші

1504012 Бухгалтер 1504032 Плодоовощевод
ВСЕГО:
ЕЦ- 166/26
1211000
Швейное производство и моделирование одежды
1211062 Портной
1403000
Монтаж и эксплуатация внутренних санитарно-технических устройств, вентиляции и инженерных систем (по видам)
1403082 Электрогазосварщик
1504000
Фермерское хозяйство (по профилю)
1504042 Повар
ВСЕГО:
ИТОГО:
8
КГУ "Агротехнический колледж № 8" город Ерейментау управления образования Акмолинской области

1504012 Бухгалтер 1504032 Жеміс-көкеніс өсіруші
БАРЛЫҒЫ:
ЕЦ-166/26
1211000
Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
1211062 Тігінші
1403000
Ішкі санитарлық-техникалыққұрылғыларды, желдеткіш терді және инженерлік жүйелерді пайдалану (түрлері бойынша)
1403082 Электргазбен пісіруші
1504000
Ферма шаруашылығы (бейіндері бойынша)
1504042 Аспазшы
БАРЛЫҒЫ:
ЖАЛПЫ:
8
Ақмола облысы білім басқармасының "Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласы, № 8 агротехникалық колледжі" КММ

1201000
Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
1201072 Слесарь по ремонту автомобилей
0508000
Организация питания
0508012 Повар
1401000
Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1401012 Каменщик
1504000
Фермерское хозяйство
1504113 Фермер
ИТОГО:
9
КГУ "Агротехнический колледж № 9" поселок Новоишимка Целиноградского района" управления образования Акмолинской области
0508000
Организация питания
0508012 Повар
1504000
Фермерское хозяйство
1504062 Тракторист-машинист сельскохозяйственного производства
ИТОГО:
10
КГУ "Агротехнический колледж №10 город Акколь Аккольского района" управления образования Акмолинской области
0508000
Организация питания
0508012 Повар 0508052 Бармен
0508063 Менеджер по сервису
111 4000
Сварочное дело
1114012 Сварщик (всех наименований) 1114042 Электрогазосварщик
1504000
Фермерское хозяйство
1504062 Тракторист- машинист сельскохозяйственного производства 1504082 Водитель автомобиля
ИТОГО:
11
КГУ "Агротехнический колледж №11" город Атбасар Атбасарского района" управления образования Акмолинской области
050800
Организация питания
0508012 Повар
0508022 Кондитер
1403000
Монтаж и эксплуатация внутренних санитарно-технических устройств, вентиляции и инженерных систем (по видам)
1403082 Электрогазосварщик
1504000
Фермерское хозяйство
1504062 Тракторист – машинист сельскохозяйственного производства
ИТОГО:
12
КГУ "Сервисно-технический колледж № 1, город Кокшетау" управления образования Акмолинской области
0506000
Парикмахерское искусство и декоративная косметика
0506012 Парикмахер – модельер
0510000
Делопроизводство и архивоведение
0510012 Секретарь– референт
1201000
Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта.
1201092 Мастер по ремонту транспорта, водитель
1201000
Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта.
1201062 Электрик по ремонту автомобильного электрооборудования
1211000
Швейное производство и моделирование одежды.
1211062 Портной
1211000
Швейное производство и моделирование одежды.
1211032 Швея
1403000
Монтаж и эксплуатация внутренних санитарно - технических устройств, вентиляции и инженерных систем.
1403072 Электромонтажник-наладчик
1403000
Монтаж и эксплуатация внутренних санитарно - технических устройств, вентиляции и инженерных систем.
1403082 Электрогазосварщик
ИТОГО:
13
КГУ "Строительно-технический колледж №1, город Кокшетау" управления образования Акмолинской области
0413000
Декоративно-прикладное искусство и народные промыслы (по профилю)
0413012 Изготовитель художественных изделий из дерева
0502000
Обслуживание и ремонт телекоммуникационного оборудования и бытовой техники
0502012 Радиомеханик по ремонту и обслуживанию аппаратуры (радио-, теле-, аудио-, видео-)

1201000
Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
1201072 Автомобильдерді жөндейтін дәнекерлеуші
0508000
Тамақтандыруды ұйымдастыру
0508012 Аспаз
1401000
Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану
1401012 Тас қалаушы
1504000
Ферма шаруашылығы (бейіндері бойынша)
1504113 Фермер
ЖАЛПЫ:
9
Ақмола облысы білім басқармасының "Целиноград ауданы, Новоишимка селосы, № 9 агротехникалық колледжі" КММ
0508000
Тамақтандыруды ұйымдастыру
0508012 Аспаз
1504000
Ферма шаруашылығы (бейіндері бойынша)
1504062 Ауыл шаруашылық өндірісіндегі тракторшы-машинист
ЖАЛПЫ:
10
Ақмола облысы білім басқармасының "Ақкөл ауданы Ақкөл қаласы, № 10 агротехникалық колледжі" КММ
0508000
Тамақтандыруды ұйымдастыру
0508012 Аспаз 0508052 Бармен
0508063 Қызмет көрсету менеджер
1114000
Пісіру ісі (түрлері бойынша)
1114012 Пісіруші (барлық атауларымен) 1114042 Электргазбен пісіруші
1504000
Ферма шаруашылығы (бейіндері бойынша)
1504062 Ауыл шаруашылық өндірісіндегі тракторшы-машинист 1504082 Автомобиль жүргізуші
ЖАЛПЫ:
11
Ақмола облысы білім басқармасының "Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, № 11 агротехникалық колледжі" КММ
0508000
Тамақтандыруды ұйымдастыру
0508012 Аспаз
0508022 Кондитер
1403000
Ішкі санитарлық-техникалық құрылғыларды, желдеткіш терді және инженерлік жүйелерді пайдалану (түрлері бойынша)
1403082 Электргазбен пісіруші
1504000
Ферма шаруашылығы (бейіндері бойынша)
1504062 Ауыл шаруашылық өндірісіндегі тракторшы-машинист
ЖАЛПЫ:
12
Ақмола облысы білім басқармасының "Көкшетау қаласы, № 1 сервистік-техникалық колледжі" КММ
0506000
Шаштараз өнері және сәндік косметика
0506012 Шаш үлгілерін жасаушы
0510000
Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану (салалары бойынша)
0510012 Референт- хатшы
1201000
Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
1201092 Көлікті жөндеу шебері
1201062 Автомобиль электр жабдықтарын
1211000
Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
1211032 Тігінші әйел
1211062 Тігінші
1403000
Ішкі санитарлық-техникалық құрылғыларды, желдеткіш терді және инженерлік жүйелерді пайдалану (түрлері бойынша)
1403072 Жабдықтарды электромонтаждаушы-реттеуші
1403082 Электргазбен пісіруші
ЖАЛПЫ:
13
Ақмола облысы білім басқармасының "Көкшетау қаласы, № 1 құрылыс-техникалық колледжі" КММ
0413000
Сәнді-қолданбалы және халықтық кәсіпшілік өнері (бейін бойынша)
0413012 Ағаштан көркем заттар дайындаушы
0502000
Телекоммуникациялы құралдармен тұрмыстық техникаларды жөндеу және қызмет көрсету (салалар бойынша)
0502012 Аппаратураны жөндеу және оған қызмет көрсету радио механигі (радио-, теле-, аудио-, бейне)

0508000
Организация питания
0508012 Повар 0508022 Кондитер
0910000
Электрическое и электромеханическое оборудование (по видам)
0910032 Электромонтажник по освещению и осветительным сетям
1401000
Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1401012 Каменщик
1401042 Штукатур 1401052 Маляр
1403000
Монтаж и эксплуатация внутренних санитарно-технических устройств, вентиляции и инженерных систем (по видам)
1403082 Электрогазосварщик
ИТОГО:
14
КГУ "Строительно-технический колледж №2, город Степногорск" управления образования Акмолинской области
1401000
Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1401242 Мастер широкого профиля
1402000
Техническая эксплуатация дорожно-строительных машин
1402162 Машинист крана автомобильного
1402102 Машинист экскаватора одноковшового
ИТОГО:
15
КГУ "Индустриально-технический коллдж №1, город Атбасар, Атбасарский район" управления образования Акмолинской области
0510000
Делопроизводство и архивоведения (по отраслям)
0510012 Секретарь-референт
1109000
Токарное дело и металлообработка (по видам)
1109012 Токарь
1115000
Электромеханическое оборудование в промышленности (по видам)
1115042 Электромонтер по ремонту и обслуживанию электрооборудования
1201000
Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатаций автомобильного транспорта
1201072 Слесарь по ремонту автомобилей
1211000
Швейное производство и моделирование одежды
1211072 Модельер-закройщик
1401000
Строительство и экплуатация зданий и сооружений
1401213 Техник-строитель
ВСЕГО:
ЕЦ-166/4
1109000
Токарное дело и металлоообработка ( по видам)
1109012 Токарь
1201000
Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
1201072 Слесарь по ремонту атомобилей
1211000
Швейное производство и моделирование одежды
1211062 Портной
1403000
Монтаж и эксплуатация внутренних санитарно-технических устройств, вентиляции и инженерных систем
1403082 Электрогазосварщик
1504000
Фермерское хозяйство ( по профилю)
1504092 Электромонтер по обслуживанию электрооборудованию
ВСЕГО:
ИТОГО:
16
КГУ "Индустриально- технический колледж №2, город Степногорск" управления образования Акмолинской области
0402000
Дизайн (по профилю)
0402013 Дизайнер
0403000
Социально-культурная деятельность и народное художественное творчество (по профилю)
0403013 Педагог-организатор
0508000
Организация питания
0508012 Повар 0508022 Кондитер
1014000
Технология машиностроения (по видам)
1014013 Техник-технолог
1115000
Электромеханическое оборудование в промышленности (по видам)
1115042 Электромонтер по ремонту и обслуживанию электрооборудования

0508000
Тамақтандыруды ұйымдастыру
0508012 Аспаз 0508022 Кондитер
0910000
Электр және электр механикалық жабдықтар (түрлері бойынша)
0910032 Жарық беру және жарықтандыру желілері бойынша электр монтаждаушы
1401000
Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану
1401012 Тас қалаушы
1401042 Сылақшы 1401052 Бояушы
1403000
Ішкі санитарлық-техникалық құрылғыларды, желдеткіш терді және инженерлік жүйелерді пайдалану (түрлері бойынша)
1403082 Электргазбен пісіруші
ЖАЛПЫ:
14
Ақмола облысы білім басқармасының "Степногорск қаласы, № 2 құрылыс-техникалық колледжі" КММ
1401000
Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану
1401242 Кең бейінді шебер
1402000
Жол-құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша)
1402162 Автомобиль кранының машинисі
1402102 Бір ожаулы экскаватор машинисі
ЖАЛПЫ:
15
Ақмола облысы білім басқармасының "Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, № 1 индустриалдық-техникалық колледжі" КММ
0510000
Іс қағаздарын жүргізу жәнемұрағаттану (салалары бойынша)
0510012 Референт- хатшы
1109000
Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша)
1109012 Токарь
1115000
Өндірістердегі электрлік-механикалық жабдықтар
1115042 Электр жабдықтарын жөндейтін және қызмет қөрсететін электромонтер
1201000
Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
1201072 Автомобильдерді жөндейтін дәнекерлеуші
1211000
Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
1211072 Модельер-пішуші
1401000
Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану
1401213 Құрылыс-технигі
БАРЛЫҒЫ:
ЕЦ-166/4
1109000
Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша)
1109012 Токарь
1201000
Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
1201072 Автомобильдерді жөндейтін дәнекерлеуші
1211000
Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
1211062 Тігінші
1403000
Ішкі санитарлық-техникалық құрылғыларды, желдеткіш терді және инженерлік жүйелерді пайдалану (түрлері бойынша)
1403082 Электргазбен пісіруші
1504000
Ферма шаруашылығы (бейіндері бойынша)
1504092 Электржабдықтарына қызмет көрсету жөніндегі электр монтер
БАРЛЫҒЫ:
ЖАЛПЫ:
16
Ақмола облысы білім басқармасының "Степногорск қаласы, № 2 индустриалдық-техникалық колледжі" КММ
0402000
Дизайн (салалар бойынша)
0402013 Ұйымдастырушы-педагог
0403000
Әлеуметтік-мәдени қызмет және халықтық көркем өнер шығармашылығы (салалар бойынша)
0403013 Ұйымдастырушы-педагог
0508000
Тамақтандыруды ұйымдастыру
0508012 Аспаз 0508022 Кондитер
1014000
Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша)
1014013 Техник-технолог
1115000
Өндірістердегі электрлік-механикалық жабдықтар (түрлері бойынша)
1115042 Электр жабдықтарын жөндейтін және қызмет көрсететін электромонтер

1304000
Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304012 Оператор электронно-вычислительных машин
ВСЕГО:
ЕЦ-166/18
1109000
Токарное дело и металлообработка (по видам)
1109012 Токарь
1201000
Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
1201072 Слесарь по ремонту автомобилей
1403000
Монтаж и эксплуатация внутренних санитарно-технических устройств, вентиляции и инженерных систем (по видам)
1403082 Электрогазосварщик

1304000
Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1301012 Электрондық есептеу машиналарының операторы
БАРЛЫҒЫ:
ЕЦ-166/18
1109000
Токарлық іс және металл өндеу (түрлері бойынша)
1109012 Токарь
1201000
Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
1201072 Автомобильдерді жөндейтін дәнекерлеуші
1403000
Ішкі санитарлық-техникалыққұрылғыларды, желдеткіштерді және инженерлік жүйелерді пайдалану (түрлері бойынша)
1403082 Электргазбен пісіруші

0404000
Инструментальное исполнительство и музыкальное искусство эстрады
0404013 Преподаватель детской музыкальной школы, концертмейстер
0404023 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра, ансамбля
0404033 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра народных инструментов, ансамбля
0404043 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра эстрадных инструментов
0405000
Хоровое дирижирование
0405013 Преподаватель, хормейстер

0404000
Аспаптық орындау және музыкалық өнері эстраданың (түрлері бойынша)
0404013 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, концертмейстер
0404023 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, оркестр әртісі, (басшы)
0404033 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, ұлттық аспаптар оркестрінің әртісі (басшы)
0404043 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, эстрадалық аспаптар оркестрінің әртісі (басшы)
0405000
Хор дирижеры
0405013 Оқытушы, хормейстер

0407000
Пение
0407013 Преподаватель детской музыкальной школы, артист академического пения, солист ансамбля
0407023 Преподаватель детской музыкальной школы, артист народного пения, с домброй
0407033 Преподаватель детской музыкальной школы, артист эстрадного пения
ИТОГО:
27
ГККП "Колледж культуры им. Акана серэ", город Кокшетау
0402000
Дизайн (по профилю)
0402013 Дизайн интерьера 0402013 Дизайн одежды
0403000
Социально-культурная деятельность и народное художественное творчество
0403013-1 Педагог-организатор досуга, руководитель танцевального коллектива

0407000
Ән салу
0407013 Балалар музыка мектебінің оқытушысы. Академиялық ән салу әртісі, ансамбль солисі
0407023 Балалар музыка мектебінің оқутышысы, домбырамен халық әндерін орындау әртісі
0407033 Балалар музыка мектебінің оқутышысы, эстрадалық әндер орындау артисі
ЖАЛПЫ:
27
Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Көкшетау қаласы, Ақан сері атындағы мәдениет колледжі" МКҚК
0402000
Дизайн (салалар бойынша)
04020131 Интерьер –дизайні
04020133 Киім дизайні
0403000
Әлеуметтік-мәдени қызмет және халықтық көркем өнер шығармашылығы (салалар бойынша)
0403013-1 Педагог- мәдени демалыс ұйымдастырушы, би ұжымының жетекшісі

0403013-2 Педагог-организатор досуга, руководитель оркестра (ансамбля) народных инструментов
0403013-5 Педагог- организатор досуга, режиссер массовых театрализованных представлений
0403013-7 Педагог организатор досуга, режиссер самодеятельного театрального коллектива
ИТОГО:
28
ГККП "Кокшетауский медицинский колледж" при управлении здравоохранения Акмолинской области
0301000
Лечебное дело
0301023 Акушер (ка)

0403013-2 Педагог- мәдени демалыс ұйымдастырушы, халық аспаптар оркестрінің (ансамблінің) жетекшісі
0403013-5 Педагог –мәдени демалыс ұйымдастырушы, көпшілік театрландырылған қойылымдарының режиссері
0403013-7 Педагог –мәдени демалыс ұйымдастырушы, көркемөнерпаз театр ұжымның режиссері
ЖАЛПЫ:
28
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Көкшетау медициналық колледжі" МКҚК
0301000
Емдеу ісі
0301023 Акушер

923
Расшифровка аббревиатур:
КГУ – коммунальное государственное учреждение;
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие.

923
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
КММ – коммуналдық мемлекеттік мекеме;
МКҚК – мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын.