О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 15 июня 2015 года № А-6/274 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства"
Постановление акимата Акмолинской области от 9 сентября 2016 года № А-10/434. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 октября 2016 года № 5572. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 29 августа 2019 года № А-9/410
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 29.08.2019 № А-9/410 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" от 15 июня 2015 года № А-6/274 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4883 опубликовано 29 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Акмолинской области Отарова К.М.

"Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/274 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 9 қыркүйектегі № А-10/434 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қазанда № 5572 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № А-9/410 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 29.08.2019 № А-9/410 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабындағы 3-тармағына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/274 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4883 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 2 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 3 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 4 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.

3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области С.Кулагин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 9 сентября 2016 года
№ А-10/434
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 15 июня 2015 года
№ А-6/274
Регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области" (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
канцелярию местных исполнительных органов области;
канцелярию местных исполнительных органов городов областного и районного значения (далее - Отдел).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее -Протокол).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Для получения государственной услуги услугополучатель (либо его представитель по доверенности) представляет документы, указанные в пункте 9 стандарта государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнес "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного Приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах № 11181) (далее - Стандарт).
5. Услугодатель отказывает в оказании государственной услуги по основаниям предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания услуги, длительность его выполнения:
При обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) к услугодателю:

3. Осы облыс әкімдігінің қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2016 жылғы 9 қыркүйектегі
№ А-10/434 қаулысына
1 - қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 15 маусымдағы
№ А-6/274 қаулысымен
бекітілді
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы аясында кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесі бөлігінде субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестiң жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы аясында кредиттер бойынша сыйақы мөршерлемесі бөлігінде субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Ақмола облысының кәіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру:
Облыстың жергілікті атқарушы органдарының кеңсесі;
Облыстың және аудандың маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдарының кеңсесі (бұдан әрі – Бөлім) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Өңірлік үйлестіру кеңесі (бұдан әрі – Хаттама) отырысының хаттамасынан үзінді мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберiнде кредиттер бойынша сыйақы мөршерлемесі бөлігінде субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11181 болып тіркелген).
5. Көрсетілетін қызметті беруші Стандарттың 9-1-тармағымен көзделген негіздері бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады.
6. Қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімдердің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде:

1) специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием документов, их регистрацию и вносит на рассмотрение руководителю – 20 минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя – 30 минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку документов. В случае установления недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них, несоответствия услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан, подготавливает ответ об отказе в оказании государственной услуги, передает руководителю услугодателя – 2 рабочих дня;
4) руководитель услугодателя подписывает ответ об отказе в оказании государственной услуги – 30 минут;
5) специалист канцелярии услугодателя направляет услугополучателю ответ об отказе в оказании государственной услуги – 20 минут;
6) в случае достоверности документов, ответственный исполнитель услугодателя передает документы с материалами на рассмотрение регионального координационного совета (далее - РКС) – 14 рабочих дней;
7) РКС рассматривает проект услугополучателя, передает протокол ответственному исполнителю – 3 рабочих дня;
8) ответственный исполнитель подготавливает выписку из протокола, передает руководителю услугодателя – 30 минут;
9) руководитель услугодателя подписывает выписку из протокола – 30 минут;
10) специалист канцелярии услугодателя направляет услугополучателю выписку из протокола – 20 минут.
При обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) в отдел:
1) специалист канцелярии отдела осуществляет прием документов, их регистрацию и вносит на рассмотрение руководителю – 20 минут;
2) руководитель отдела ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя – 30 минут;
3) ответственный исполнитель отдела осуществляет проверку документов. В случае установления недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них, несоответствия услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан. Подготавливает ответ об отказе в оказании государственной услуги, передает руководителю отдела – 2 рабочих дня;

1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы құжаттарды қабылдауды, оларды тіркеуді жүзеге асырады және басшылыққа қарау үшін енгізеді – 20 минут;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны анықтайды – 30 минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды тексеруді. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттарының және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігін анықталған, көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеген жағдайда, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауап дайындайды, көрсетілетін қызметті беруші басшысына береді – 2 жұмыс күні.
4) көрсетілетін қызметті беруші басшысы мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапқа қол қояды - 30 минут;
5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапты жолдайды – 20 минут;
6) құжаттардың дұрыстығы анықталған кезде, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы материалдармен қоса құжаттарды өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) қарауына жолдайды – 14 жұмыс күні;
7) ӨҮК көрсетілетін қызметті алушының бағдарлама жобасын қарайды, хаттаманы жауапты орындаушыға тапсырады – 3 жұмыс күні;
8) жауапты орындаушы хаттама үзіндісін әзірлейді, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды - 30 минут;
9) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы хаттама үзіндісіне қол қояды – 30 минут;
10) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы хаттама үзіндісін көрсетілетін қызметті алушыға жіберді – 20 минут.
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) бөлімге жүгінген кезде:
1) бөлім кеңсесінің маманы құжаттардың қабылдауын, олардың тіркелуін жүргізеді және басшылыққа қарау үшін енгізеді – 20 минут;
2) бөлім басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны анықтайды – 30 минут;
3) бөлімнің жауапты орындаушысы құжаттарды тексеруді. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттарының және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігін анықталған, көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеген жағдайда, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауап дайындайды, бөлім басшысына береді – 2 жұмыс күні.

4) руководитель отдела подписывает ответ об отказе в оказании государственной услуги – 30 минут;
5) специалист канцелярии отдела направляет услугополучателю ответ об отказе в оказании государственной услуги – 20 минут;
6) в случае достоверности документов, ответственный исполнитель отдела вносит на рассмотрение проект услугополучателя для рассмотрения услугодателю - 5 рабочих дней;
7) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку документов, передает документы с материалами на рассмотрение РКС - 14 рабочих дней;
9) РКС рассматривает проект услугополучателя, передает протокол ответственному исполнителю – 3 рабочих дня;
10) ответственный исполнитель подготавливает выписку из протокола, передает руководителю услугодателя – 30 минут;
11) руководитель услугодателя подписывает выписку из протокола – 30 минут;
12) канцелярия услугодателя направляет услугополучателю выписку из протокола – 20 минут.
7. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, которые служат основанием для выполнения следующих процедур (действий):
1) прием документов, направление руководителю;
2) определение ответственного исполнителя;
3) проверка документов на предмет соответствия Программы;
4) подготовка ответа об отказе;
5) подписание ответа об отказе;
6) направление ответа об отказе;
7) подготовка материалов на рассмотрение РКС;
8) составление протокола заседания РКС;
9) подписание результата протокола;
10) выдача выписки из протокола.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. Перечень подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) специалист канцелярии отдела;
5) руководитель отдела;
6) ответственный исполнитель отдела;
7) РКС.
9. Описание последовательности процедур (действий) между подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
При обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) к услугодателю:
1) специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием документов, их регистрацию и вносит на рассмотрение руководителю – 20 минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя – 30 минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку документов. В случае установления недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них, несоответствия услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан, подготавливает ответ об отказе в оказании государственной услуги, передает руководителю услугодателя – 2 рабочих дня;

4) бөлім басшысы мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапқа қол қояды - 30 минут;
5) бөлім кеңсесінің маманы көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапты жолдайды -20 минут;
6) құжаттардың дұрыстығы анықталған кезде, бөлімнің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті берушіге қарау үшін көрсетілетін қызметті алушының жобасын қарауға енгізеді –5 жұмыс күні;
7) бөлімнің жауапты орындаушысы материалдармен қоса құжаттарды ӨҮК қарауына жолдайды – 14 жұмыс күні;
8) ӨҮК көрсетілетін қызметті алушының жобасын қарайды, хаттаманы жауапты орындаушыға тапсырады – 3 жұмыс күні;
9) жауапты орындаушы хаттама үзіндісін әзірлейді, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды - 30 минут;
10) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы хаттама үзіндісіне қол қояды – 30 минут;
11) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы хаттама үзіндісін көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды – 20 минут.
7. Келесі рәсімдерді (іс-қимылдарды) орындау үшін негіз болып табылатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) құжаттарды қабылдау, басшыға жолдау;
2) жауапты орындаушыны белгілеу;
3) Бағдарламаның сәйкестігіне құжаттарды тексеру;
4) бас тарту туралы жауап дайындау;
5) бас тарту туралы жауапқа қол қою;
6) бас тарту туралы жауапты жолдау;
7) ӨҮК қарауына материалдарды дайындау;
8) ӨҮК отырысының хаттамасы жасау;
9) хаттама нәтижесіне қол қою;
10) хаттама үзіндісін беру.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) өзара iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
8. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті беруші бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) бөлім кеңсесінің маманы;
5) бөлімнің басшысы;
6) бөлімнің жауапты орындаушысы;
7) ӨҮК.
9. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсету арқылы бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) кезеңділігін сипаттау:
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы құжаттарды қабылдауды, оларды тіркеуді жүзеге асырады және басшылыққа қарау үшін енгізеді – 20 минут;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны анықтайды – 30 минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды тексеруді. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттарының және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігін анықталған, көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеген жағдайда, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауап дайындайды, көрсетілетін қызметті беруші басшысына береді – 2 жұмыс күні.

9) РКС рассматривает проект услугополучателя, передает протокол ответственному исполнителю – 3 рабочих дня;
10) ответственный исполнитель подготавливает выписку из протокола, передает руководителю услугодателя – 30 минут;
11) руководитель услугодателя подписывает выписку из протокола – 30 минут;
12) канцелярия услугодателя направляет услугополучателю выписку из протокола – 20 минут.
10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Приложение к регламенту
государственной услуги
"Предоставление убсидирования
части ставки вознаграждения
по кредитам в рамках Единой
программы поддержки и
развития бизнеса "Дорожная
карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) к услугодателю
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) в отдел
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 9 сентября 2016 года
№ А-10/434
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 15 июня 2015 года
№ А-6/274
Регламент государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области" (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
канцелярию местных исполнительных органов области;
канцелярию местных исполнительных органов городов областного и районного значения (далее - Отдел).

9) жауапты орындаушы хаттама үзіндісін әзірлейді, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды - 30 минут;
10) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы хаттама үзіндісіне қол қояды – 30 минут;
11) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы хаттама үзіндісін көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды – 20 минут.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде басқа да көрсетілетін қызметті берушілермен өзара әрекет етудің тәртібін сипаттау осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Бизнестің жол картасы – 2020"
бизнесті қолдау мен дамытудың
бірыңғай бағдарламасы
шеңберінде кредиттер бойынша
сыйақы мөлшерлемесінің бір
бөлігіне субсидия беру
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті қосымша
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) бөлімге жүгінген кезде "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ақмола облысы әкімдігінің
2016 жылғы 9 қыркүйектегі
№ А-10/434 қаулысына
2 - қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 15 маусымдағы
№ А-6/274 қаулысымен
бекітілді
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы аясында жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы аясында жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепiлдiктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру:
Облыстың жергілікті атқарушы органдарының кеңсесі;
Облыстың және аудандың маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдарының кеңсесі (бұдан әрі – Бөлім) арқылы жүзеге асырылады.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является выписка из протокола заседания регионального координационного совета (далее - Протокол).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Для получения государственной услуги услугополучатель (либо его представитель по доверенности) представляет документы, указанные в пункте 9 стандарта государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного Приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах № 11181) (далее - Стандарт).
5. Услугодатель отказывает в оказании государственной услуги по основаниям предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания услуги, длительность его выполнения:
При обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) к услугодателю:
1) специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием документов, их регистрацию – 15 минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя – 30 минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку документов. В случае установления недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них; несоответствия услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан; отрицательный ответ уполномоченного государственного органа на запрос о согласовании, который требуется для оказания государственной услуги, а также отрицательное заключение экспертизы, исследования либо проверки; в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения определенной государственной услуги; в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого услугополучатель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги подготавливает ответ об отказе в оказании государственной услуги, передает руководителю услугодателя – 2 рабочих дня;

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Өңірлік үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді (бұдан әрі – Хаттама) мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілдігі) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11181 болып тіркелген).
5. Көрсетілетін қызметті беруші Стандарттың 9-1-тармағымен көзделген негіздері бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады.
6. Қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімдердің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы құжаттарды қабылдауды, оларды тіркеуді жүзеге асырады – 15 минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны анықтайды – 1 сағат;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттарының және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігін анықталған, көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеген, уәкілетті мемлекеттік органның мемлекеттік қызметті көрсету үшін талап етілетін келісім туралы сұрау салуға берілген теріс жауабы, сондай-ақ сараптаманың, зерттеудің не тексерудің теріс қорытындысы, көрсетілетін қызметті алушыға қатысты оның қызметіне немесе белгілі бір мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуды талап ететін жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімінің (үкімінің) болған, көрсетілетін қызметті алушыға қатысты соттың заңды күшіне енген шешімінің болған жағдайда, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауап дайындайды, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 2 жұмыс күні;

4) руководитель услугодателя подписывает ответ об отказе в оказании государственной услуги – 30 минут;
5) специалист канцелярии услугодателя направляет услугополучателю ответ об отказе в оказании государственной услуги – 20 минут;
6) в случае достоверности документов, ответственный исполнитель услугодателя передает документы с материалами на рассмотрение регионального координационного совета (далее - РКС) – 3 рабочих дня;
7) РКС рассматривает проект программы услугополучателя, передает протокол ответственному исполнителю – 3 рабочих дня;
8) ответственный исполнитель подготавливает выписку из протокола, передает руководителю услугодателя – 30 минут;
9) руководитель услугодателя подписывает выписку из протокола – 30 минут;
10) специалист канцелярии услугодателя направляет услугополучателю выписку из протокола – 20 минут.
При обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) в отдел:
1) специалист канцелярии отдела осуществляет прием документов, их регистрацию – 15 минут;
2) руководитель отдела ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя – 30 минут;
3) ответственный исполнитель отдела осуществляет проверку документов. В случае установления недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них; несоответствия услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан; отрицательный ответ уполномоченного государственного органа на запрос о согласовании, который требуется для оказания государственной услуги, а также отрицательное заключение экспертизы, исследования либо проверки; в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения определенной государственной услуги; в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого услугополучатель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги подготавливает ответ об отказе в оказании государственной услуги, передает руководителю отдела – 2 рабочих дня;
4) руководитель отдела подписывает ответ об отказе в оказании государственной услуги – 30 минут;
5) специалист канцелярии отдела направляет услугополучателю ответ об отказе в оказании государственной услуги – 20 минут;

4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапқа қол қояды - 30 минут;
5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапты жолдайды – 20 минут;
6) құжаттардың дұрыстығы анықталған кезде, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы материалдармен қоса құжаттарды өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) қарауына жолдайды – 3 жұмыс күні;
7) ӨҮК көрсетілетін қызметті алушының бағдарлама жобасын қарайды, хаттаманы жауапты орындаушыға тапсырады – 3 жұмыс күні;
8) жауапты орындаушы хаттама үзіндісін әзірлейді, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды - 30 минут;
9) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы хаттама үзіндісіне қол қояды – 30 минут;
10) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы хаттама үзіндісін көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды – 20 минут.
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) бөлімге жүгінген кезде:
1) бөлім кеңсесінің маманы құжаттардың қабылдауын, олардың тіркелуін жүргізеді – 15 минут;
2) бөлім басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны анықтайды – 30 минут;
3) бөлімнің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттарының және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігін анықталған, көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеген, уәкілетті мемлекеттік органның мемлекеттік қызметті көрсету үшін талап етілетін келісім туралы сұрау салуға берілген теріс жауабы, сондай-ақ сараптаманың, зерттеудің не тексерудің теріс қорытындысы, көрсетілетін қызметті алушыға қатысты оның қызметіне немесе белгілі бір мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуды талап ететін жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімінің (үкімінің) болған, көрсетілетін қызметті алушыға қатысты соттың заңды күшіне енген шешімінің болған жағдайда, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауап дайындайды, бөлім басшысына береді – 2 жұмыс күні;
4) бөлім басшысы мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапқа қол қояды - 30 минут;
5) бөлім кеңсесінің маманы көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапты жолдайды – 20 минут;

6) в случае достоверности документов, ответственный исполнитель отдела вносит на рассмотрение проект услугополучателя для рассмотрения услугодателю - 5 рабочих дней;
7) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты документов, передает документы с материалами на рассмотрение РКС - 3 рабочих дня;
8) РКС рассматривает проект программы услугополучателя, передает протокол ответственному исполнителю – 3 рабочих дня;
9) ответственный исполнитель подготавливает выписку из протокола, передает руководителю услугодателя – 30 минут;
10) руководитель услугодателя подписывает выписку из протокола – 30 минут;
11) канцелярия услугодателя направляет услугополучателю выписку из протокола – 20 минут.
10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Предоставление
гарантий по кредитам субъектов
частного предпринимательства
в рамках Единой программы
поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта бизнеса
2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) к услугодателю
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) в отдел
Приложение 3
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 9 сентября 2016 года
№ А-10/434
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 15 июня 2015 года
№ А-6/274
Регламент государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области" (далее - услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:
канцелярию местных исполнительных органов области;
канцелярию местных исполнительных органов городов областного и районного значения (далее - Отдел).

6) құжаттардың дұрыстығы анықталған кезде, бөлімнің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті берушіге қарау үшін көрсетілетін қызметті алушының жобасын қарауға енгізеді –5 жұмыс күні;
7) бөлімнің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын тексереді, материалдарымен қоса құжаттарды ӨҮК қарауына жолдайды – 3 жұмыс күні;
8) ӨҮК көрсетілетін қызметті алушының бағдарлама жобасын қарайды, хаттаманы жауапты орындаушыға тапсырады – 3 жұмыс күні;
9) жауапты орындаушы хаттама үзіндісін әзірлейді, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды - 30 минут;
10) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы хаттама үзіндісіне қол қояды – 30 минут;
11) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы хаттама үзіндісін көрсетілетін қызметті алушыға береді – 20 минут.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде басқа да көрсетілетін қызметті берушілермен өзара әрекет етудің тәртібін сипаттау осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Бизнестің жол картасы 2020"
бизнесті қолдау мен дамытудың
бірыңғай бағдарламасы
шеңберiнде кредиттер бойынша
кепiлдiктер беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
егламентінің
қосымшасы
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберiнде кредиттер бойынша кепiлдiктер беру" мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілдігі) бөлімге жүгінген кезде "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберiнде кредиттер бойынша кепiлдiктер беру" мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ақмола облысы әкімдігінің
2016 жылғы 9 қыркүйектегі
№ А-10/434 қаулысына
3 - қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 15 маусымдағы
№ А-6/274 қаулысымен
бекітілді
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы аясында мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы аясында мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Ақмола облысының кәіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру:
Облыстың жергілікті атқарушы органдарының кеңсесі;
Облыстың және аудандың маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдарының кеңсесі (бұдан әрі – Бөлім) арқылы жүзеге асырылады.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является договор о предоставлении гранта (далее - договор).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Для получения государственной услуги услугополучатель представляет документы, указанные в пункте 9 стандарта государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года №352 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11181) (далее - Стандарт).
5. Услугодатель отказывает в оказании государственной услуги по основаниям предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания услуги, длительность его выполнения:
При обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) к услугодателю:
1) специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием документов, их регистрацию и вносит на рассмотрение руководителю – 15 минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя – 30 минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку документов. В случае установления недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них, несоответствия услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан, подготавливает ответ об отказе в оказании государственной услуги, передает руководителю услугодателя – 2 рабочих дня;
4) руководитель услугодателя подписывает ответ об отказе в оказании государственной услуги – 30 минут;
5) специалист канцелярии услугодателя направляет услугополучателю ответ об отказе в оказании государственной услуги – 20 минут;
6) в случае достоверности документов ответственный исполнитель услугодателя вносит на рассмотрение проект программы услугополучателя для рассмотрения на заседании Конкурсной Комиссии (далее - КК) и регионального координационного совета (далее - РКС) с приложением полного пакета документов –37 рабочих дней. Результат – направление проекта программы услугополучателя на заседание КК и РКС;

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі грант беру туралы шарт (бұдан әрі - шарт) болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін ұсынудың нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберiнде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11181 болып тіркелген).
5. Көрсетілетін қызметті беруші Стандарттың 9-1-тармағымен көзделген негіздері бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады.
6. Қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімдердің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы құжаттарды қабылдауды, оларды тіркеуді жүзеге асырады және басшыға қарау үшін енгізеді – 15 минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны анықтайды – 30 минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды тексереді. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттарының және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігін анықталған, көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеген жағдайда, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауап дайындайды, көрсетілетін қызметті беруші басшысына береді – 2 жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапқа қол қояды - 30 минут;
5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапты жолдайды – 20 минут;
6) құжаттардың дұрыстығы анықталған кезде, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толық топтамасын қоса ұсыну арқылы конкурстық комиссияның (бұдан әрі – КК) және өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі – ӨҮК) отырыстарына қарау үшін көрсетілетін қызметті алушының бағдарлама жобасын қарауға енгізеді – 37 жұмыс күні. Нәтижесі – КК және ӨҮК отырысына көрсетілетін қызметті алушының бағдарлама жобасын жіберу;

7) КК рассматривает проект программы услугополучателя о предоставлении либо непредоставлении гранта. Результат – протокол заседания КК – 2 рабочих дня;
8) РКС рассматривает протокол заседания КК и проект программы услугополучателя, принимает решение о возможности либо невозможности предоставления гранта. Результат – протокол заседания РКС – 2 рабочих дня;
9) ответственный исполнитель услугодателя подготавливает договор. Результат – подготовка договора – 30 минут;
10) руководитель услугодателя ознакамливается с договором – 30 минут. Результат - подписание договора;
11) специалист канцелярии услугодателя выдает услугополучателю договор о предоставлении гранта – 20 минут.
При обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) в отдел:
1) специалист канцелярии отдела, осуществляет прием документов, их регистрацию и вносит на рассмотрение руководителю – 15 минут;
2) руководитель отдела ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя – 30 минут;
3) ответственный исполнитель отдела осуществляет проверку полноты документов. В случае установления недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них, несоответствия услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан, подготавливает ответ об отказе в оказании государственной услуги, передает руководителю услугодателя – 2 рабочих дня;
4) руководитель отдела подписывает ответ об отказе в оказании государственной услуги – 30 минут;
5) специалист канцелярии отдела направляет услугополучателю ответ об отказе в оказании государственной услуги – 20 минут;
6) в случае достоверности документов ответственный исполнитель отдела вносит на рассмотрение проект программы услугополучателя для рассмотрения услугодателю - 5 рабочих дней;
7) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты документов, вносит на рассмотрение проект программы услугополучателя для рассмотрения на заседании КК и РКС с приложением полного пакета документов –33 рабочих дней. Результат – направление проекта программы услугополучателя на заседание КК и РКС;
8) КК рассматривает проект программы услугополучателя о предоставлении либо непредоставлении гранта. Результат – протокол заседания КК – 2 рабочих дня;

7) КК грант беру немесе бермеу туралы көрсетілетін қызметті алушының бағдарлама жобасын қарайды. Нәтижесі – КК отырысының хаттамасы – 2 жұмыс күні;
8) ӨҮК КК отырысының хаттамасын және көрсетілетін қызметті алушының бағдарлама жобасын қарайды, грант беру мүмкiндiгi немесе мүмкiн еместiгi туралы шешiм қабылдайды. Нәтижесі – ӨҮК отырысының хаттамасы – 2 жұмыс күні;
9) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы шарт дайындайды. Нәтижесі – шарт дайындау – 30 минут;
10) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы шартпен танысады – 30 минут. Нәтижесі – шартқа қол қою;
11) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы көрсетілетін қызметті алушыға грант беру туралы шартты береді – 20 минут.
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілдігі) бөлімге жүгінген кезде:
1) бөлім кеңсесінің маманы құжаттарды қабылдауды, оларды тіркеуді жүзеге асырады және басшыға қарау үшін енгізеді – 15 минут;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны анықтайды – 30 минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттарының және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігін анықталған, көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеген жағдайда, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауап дайындайды, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 2 жұмыс күні;
4) бөлім басшысы мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапқа қол қояды - 30 минут;
5) бөлім кеңсесінің маманы көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапты жолдайды – 20 минут;
6) құжаттардың дұрыстығы анықталған кезде, бөлімнің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті берушіге қарау үшін көрсетілетін қызметті алушының бағдарлама жобасын қарауға енгізеді –5 жұмыс күні;
7) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады, құжаттардың толық топтамасын қоса ұсыну арқылы конкурстық комиссияның (бұдан әрі – КК) және өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі – ӨҮК) отырыстарына қарау үшін көрсетілетін қызметті алушының бағдарлама жобасын қарауға енгізеді – 33 жұмыс күні. Нәтижесі – КК және ӨҮК отырысына көрсетілетін қызметті алушының бағдарлама жобасын жіберу;
8) КК грант беру немесе бермеу туралы көрсетілетін қызметті алушының бағдарлама жобасын қарайды. Нәтижесі – КК отырысының хаттамасы – 2 жұмыс күні;

4) руководитель услугодателя подписывает ответ об отказе в оказании государственной услуги – 30 минут;
5) специалист канцелярии услугодателя направляет услугополучателю ответ об отказе в оказании государственной услуги – 20 минут;
6) в случае достоверности документов ответственный исполнитель услугодателя вносит на рассмотрение проект программы услугополучателя для рассмотрения на заседании Конкурсной Комиссии (далее-КК) и регионального координационного совета (далее - РКС) с приложением полного пакета документов –37 рабочих дней. Результат – направление проекта программы услугополучателя на заседание КК и РКС;
7) КК рассматривает проект программы услугополучателя о предоставлении либо непредоставлении гранта. Результат – протокол заседания КК – 2 рабочих дня;
8) РКС рассматривает протокол заседания КК и проект программы услугополучателя, принимает решение о возможности либо невозможности предоставления гранта. Результат – протокол заседания РКС – 2 рабочих дня;
9) ответственный исполнитель услугодателя подготавливает договор. Результат – подготовка договора – 30 минут;
10) руководитель услугодателя ознакамливается с договором – 30 минут. Результат - подписание договора;
11) специалист канцелярии услугодателя выдает услугополучателю договор о предоставлении гранта – 20 минут.
При обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) в отдел:
1) специалист канцелярии отдела, осуществляет прием документов, их регистрацию и вносит на рассмотрение руководителю – 15 минут;
2) руководитель отдела ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя – 30 минут;
3) ответственный исполнитель отдела осуществляет проверку полноты документов. В случае установления недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них, несоответствия услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан, подготавливает ответ об отказе в оказании государственной услуги, передает руководителю услугодателя – 2 рабочих дня;
4) руководитель отдела подписывает ответ об отказе в оказании государственной услуги – 30 минут;
5) специалист канцелярии отдела направляет услугополучателю ответ об отказе в оказании государственной услуги – 20 минут;

4) көрсетілетін қызметті беруші басшысы мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапқа қол қояды - 30 минут;
5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапты жолдайды – 20 минут;
6) құжаттардың дұрыстығы анықталған кезде, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толық топтамасын қоса ұсыну арқылы конкурстық комиссияның (бұдан әрі – КК) және өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі – ӨҮК) отырыстарына қарау үшін көрсетілетін қызметті алушының бағдарлама жобасын қарауға енгізеді – 37 жұмыс күні. Нәтижесі – КК және ӨҮК отырысына көрсетілетін қызметті алушының бағдарлама жобасын жіберу;
7) КК грант беру немесе бермеу туралы көрсетілетін қызметті алушының бағдарлама жобасын қарайды. Нәтижесі – КК отырысының хаттамасы – 2 жұмыс күні.
8) ӨҮК КК отырысының хаттамасын және көрсетілетін қызметті алушының бағдарлама жобасын қарайды, грант беру мүмкiндiгi немесе мүмкiн еместiгi туралы шешiм қабылдайды. Нәтижесі – ӨҮК отырысының хаттамасы – 2 жұмыс күні.
9) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы шарт дайындайды. Нәтижесі – шарт дайындау – 30 минут.
10) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы шартпен танысады – 30 минут. Нәтижесі – шартқа қол қою;
11) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы көрсетілетін қызметті алушыға грант беру туралы шартты береді – 20 минут.
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілдігі) бөлімге жүгінген кезде:
1) бөлім кеңсесінің маманы құжаттарды қабылдауды, оларды тіркеуді жүзеге асырады және басшыға қарау үшін енгізеді – 15 минут;
2) бөлім басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны анықтайды – 30 минут;
3) бөлімнің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттарының және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігін анықталған, көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеген жағдайда, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауап дайындайды, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 2 жұмыс күні.
4) бөлім басшысы мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапқа қол қояды - 30 минут;
5) бөлім кеңсесінің маманы көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапты жолдайды – 20 минут;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области" (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
канцелярию местных исполнительных органов области;
канцелярию местных исполнительных органов городов областного и районного значения (далее - Отдел).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее -Протокол).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Для получения государственной услуги услугополучатель (либо его представитель по доверенности) представляет документы, указанные в пункте 9 стандарта государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах № 11181) (далее - Стандарт).
5. Услугодатель отказывает в оказании государственной услуги по основаниям предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания услуги, длительность его выполнения:
При обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) к услугодателю:
1) специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием документов, их регистрацию и вносит на рассмотрение руководителю – 15 минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя – 30 минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты документов. В случае установления недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них, несоответствия услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан, подготавливает ответ об отказе в оказании государственной услуги, передает руководителю услугодателя – 2 рабочих дня;

1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы аясында өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстық атқарушы органдары мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру:
Облыстың жергілікті атқарушы органдарының кеңсесі;
Облыстың және аудандың маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдарының кеңсесі (бұдан әрі – Бөлім) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Өңірлік үйлестіру кеңесі (бұдан әрі – Хаттама) отырысының хаттамасынан үзінді мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілдігі) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11181 болып тіркелген).
5. Көрсетілетін қызметті беруші Стандарттың 9-1-тармағымен көзделген негіздері бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады.
6. Қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімдердің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы құжаттарды қабылдауды, оларды тіркеуді жүзеге асырады және басшыға қарау үшін енгізеді – 15 минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны анықтайды – 30 минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттарының және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігін анықталған, көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеген жағдайда, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауап дайындайды, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 2 жұмыс күні;

10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Предоставление
поддержки по развитию
производственной
(индустриальной)
инфраструктуры
в рамках Единой программы
поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта
бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) к услугодателю
Справочник Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) в отдел

10. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде басқа да көрсетілетін қызметті берушілермен өзара әрекет етудің тәртібін сипаттау осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Бизнестің жол картасы – 2020"
бизнесті қолдау мен дамытудың
бірыңғай бағдарламасы
шеңберінде өндірістік
(индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту
бойынша қолдау көрсету"
мемлекеттік қызмет регламенті
қосымша
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету"Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілдігі) бөлімге жүгінген кезде "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы