О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № С-44/3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2016 года № С-46/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 февраля 2016 года № 5255
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № С-44/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5205, опубликовано 21 января 2016 года в газетах "Көкшетау" и "Степной маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016–2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 866 551 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 819 621 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 89 522 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 974 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 983 293 тысячи тенге;
2) затраты – 26 327 865,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 918 550 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 926 052 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 502 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -379 864,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 379 864,2 тысячи тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2016 год в сумме 300 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель 46-ой внеочередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва
Е.Исимбаев
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва
Б.Бегалин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"10" февраля 2016 года
Приложение
к решению
Кокшетауского
городского маслихата
от 10 февраля 2016

Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/3 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № С-46/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 ақпанда № 5255 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5205 тіркелген, 2015 жылғы 21 қаңтарда "Көкшетау" және "Степной Маяк" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 866 551 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 819 621 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 89 522 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 974 115 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 983 293 мың теңге;
2) шығындар – 26 327 865,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 918 550 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 926 052 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 502 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -379 864,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 379 864,2 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2016 жылға 300 000 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органның резервін бекіту.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының 46-шы
кезектен тыс сессиясының төрағасы
Е.Исимбаев
Бесінші шақыралған Көкшетау
қалалық мәслихатының хатшысы
Б.Бегалин
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімі Е.Маржықпаев
2016 жылғы "10" ақпан
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2016 жылғы 10 ақпандағы