О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 28 декабря 2015 года № 5С-48/2 "О бюджете города на 2016-2018 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29 марта 2016 года № 6С-2/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 апреля 2016 года № 5289
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2016-2018 годы" от 28 декабря 2015 года № 5С-48/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5192, опубликовано 21 января 2016 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 498 214 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 678 900 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 39 315 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 32 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 747 999 тысяч тенге;
2) затраты – 4 511 440,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 854 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 182 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 328 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 080,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 080,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии городского маслихата В. Козейчук
Секретарь городского маслихата Г. Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска А. Кумпекеев
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
города Степногорска"
Ш. Тулегенова
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата
от 29 марта 2016 года № 6С-2/2
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С-48/2 "2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 наурыздағы № 6С-2/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 сәуірде № 5289 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 5) тармақшасына, 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С-48/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5192 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 498 214 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 678 900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 315 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 747 999 мың теңге;
2) шығындар – 4 511 440,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 854 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 182 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 328 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 080,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 080,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 7, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы В. Козейчук
Қалалық мәслихаттың хатшысы Ғ. Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі Ә. Күмпекеев
"Степногорск қаласының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Ш. Төлегенова
Степногорск қалалық
мәслихатының
2016 жылғы 29 наурыздағы
№ 6С-2/2 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының

107 699,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
106 349,5
003
Капитальные расходы государственного органа
1 350
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
102 095,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
101 845,8
022
Капитальные расходы государственного органа
250
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 368,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24 439,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 119
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 000
015
Капитальные расходы государственного органа
1 810
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 263,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
17 756,9
013
Капитальные расходы государственного органа
18 506,4
02
Оборона
59 641
122
Аппарат акима района (города областного значения)
59 641
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 491
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
57 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
150
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
350
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
350
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
350
04
Образование
2 866 624,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 585
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2 585
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 787 249,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 120
003
Общеобразовательное обучение
1 949 140,3
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

107 699,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
106 349,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 350
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
102 095,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
101 845,8
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 368,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 439,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 119
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 810
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 263,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 756,9
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 506,4
02
Қорғаныс
59 641
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
59 641
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 491
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
57 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
150
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
350
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
350
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
350
04
Білім беру
2 866 624,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 585
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 585
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 787 249,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 120
003
Жалпы білім беру
1 949 140,3
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу