О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № С 52-1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 5 мая 2016 года № С 3-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 мая 2016 года № 5342
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № С 52-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5187, опубликовано 15 января 2016 года в газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 686 693,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 652 308,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 166,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 166 852,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 861 366,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 695 246,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 007,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 12 726,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 719,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 561,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 561,1 тысяч тенге.
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Аккольского районного маслихата
А.Мананбаева
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
СОГЛАСОВАНО
Аким Аккольского района Т.К.Едигенов
5 мая 2016 года
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата
от 5 мая 2016 года

Ақкөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № С 52-1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 мамырдағы № С 3-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 мамырда № 5342 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынын 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № С 52-1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5187 тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтарда "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины КZ" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 686 693,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 652 308,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 166,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 166 852,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 861 366,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 695 246,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 7 007,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 726,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 719,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 561,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –15 561,1 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
А.Мананбаева
Ақкөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж.Салыбекова
КЕЛІСІЛДІ
Ақкөл ауданының әкімі Т.Қ.Едігенов
5 мамыр 2016 жыл
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 5 мамырдағы

2 695 246,7
01
Государственные услуги общего характера
240 822,4
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
17 789,5
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
17 789,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
81 539,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
79 008,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 531,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
101 902,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
98 344,8
022
Капитальные расходы государственного органа
3 558,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 890,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 559,3
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
787,6
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
325,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
219,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 063,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
8 063,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6 636,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6 636,9
02
Оборона
3 163,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 163,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 864,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 299,6
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 040,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 040,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 040,0
04
Образование
1 851 390,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 821 697,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования

2 695 246,7
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
240 822,4
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
17 789,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 789,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
81 539,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
79 008,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 531,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
101 902,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
98 344,8
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 558,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 890,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 559,3
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
787,6
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
325,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
219,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 063,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 063,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6 636,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 636,9
02
Қорғаныс
3 163,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 163,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 864,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 299,6
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 040,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 040,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 040,0
04
Бiлiм беру
1 851 390,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 821 697,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6 744,0
003
Общеобразовательное обучение
1 425 804,9
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 000,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15 365,0
006
Дополнительное образование для детей
56 381,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
127 959,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 997,0
018
Организация профессионального обучения
29 342,4
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
478,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
140 626,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 000,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
29 693,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
29 693,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
158 214,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
140 136,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 541,2
002
Программа занятости
22 295,4
006
Оказание жилищной помощи
1 100,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22 030,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
933,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
265,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
42 428,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 094,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 090,0
021
Капитальные расходы государственного органа
2 100,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
996,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5 714,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

6 744,0
003
Жалпы білім беру
1 425 804,9
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 000,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
15 365,0
006
Балаларға қосымша білім беру
56 381,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
127 959,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 997,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
29 342,4
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
478,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
140 626,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 000,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
29 693,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
29 693,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
158 214,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
140 136,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 541,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
22 295,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 100,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22 030,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
933,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
265,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
42 428,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 094,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6 090,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 100,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
996,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
5 714,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

748 422,3
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
2 498,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
429,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2 069,0
Аппарат акима района (города областного значения)
8 904,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
766,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
8 138,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 949,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
2 977,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
14 972,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 648,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
281,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
3 367,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 700,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
165,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 248,0
Установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
236,0
Обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
1 051,0
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
1 370,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам

748 422,3
оның iшiнде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
2 498,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
429,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2 069,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 904,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
766,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
8 138,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 949,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2 977,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
14 972,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 648,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
281,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
3 367,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 700,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
165,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 248,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату
236,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын және жарық беретін құрылғылармен жарақтау
1 051,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
1 370,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

963,0
Бюджетные кредиты
12 726,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 726,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
12 726,0
Приложение 3
к решению Аккольского
районного маслихата
от 5 мая 2016 года
№ С 3–1
Приложение 5
к решению Аккольского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ С 52-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2016 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего

963,0
Бюджеттік несиелер
12 726,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 726,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
12 726,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 5 мамырдағы
№ С 3-1 шешіміне
3 қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С 52-1 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы

109 477
Целевые текущие трансферты
106 677
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
13 310
На приобретение электронных учебников для школ
1 125
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 185
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 047
На выплату единовременной материальной помощи к 71-годовщине Победы в Великой Отечественной войне
2 047
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
37 947
Возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
2 000
На проведение противоэпизоотических мероприятий

109 477
Ағымдағы нысаналы трансферттер
106 677
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 310
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
1 125
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу әлеуметтiк қамсыздандыруға
12 185
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 047
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 71-жылдығына арналған бір жолғы материалдық көмекке төлеуге
2 047
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
37 947
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға дейін) өтеуге
2 000
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге