Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 3 мая 2016 года № а-5/147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 мая 2016 года № 5395
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить критерии по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атбасарского района Чирикова А.В.
3. Настоящее постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Никишов
Приложение
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "3" мая 2016 года
№ а-5/147
Критерии по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества
№ п/п
Наименование критериев
Вид отчуждения
1
При отсутствии заинтересованности государства в дальнейшем контроле над объектом государственной собственности
Приватизация в форме аукциона
2
При необходимости сохранения контроля со стороны государства на определенный период времени путем установления условий продажи
Приватизация в форме тендера

Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен шығару түрлерін таңдау бойынша критерийлерді анықтау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № а-5/147 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 мамырда № 5395 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен шығару түрлерін таңдау бойынша критерийлер анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атбасар ауданы әкімінің орынбасары А.В.Чириковқа жүктелсін.
3. Аудан әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Никишов
Атбасар ауданы әкімдігінің
"3" мамырдагы 2016 жылғы
№ а-5/147 қаулысына
қосымша
Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен шығару түрлерін таңдау бойынша критерийлер
№ п/п
Критерийлер атауы
Иеліктен шығару түрі
1
Мемлекеттік меншіктегі объектіге алдағы бақылауда мемлекет мүдделілігі болмаған кезде
Аукцион түрінде жекешелендіру
2
Сату шартын белгілеу жолымен уақыттың белгіленген кезеңіне мемлекет жағынан бақылаудың сақталу қажеттілігі кезінде
Тендер нысанында жекешелендіру