О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 5С 35/2 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22 июня 2016 года № 6С 3/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 июня 2016 года № 5432
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 5С 35/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5193, опубликовано от 29 января 2016 года в газетах "Атбасар", "Простор") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям
1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 697 166,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 210 731,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 9 305,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 65 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 412 130,6 тысяч тенге;
2) затраты – 3 718 063,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 022,8 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 9 545,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 523,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26 920,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
26 920,1 тысяч тенге:
поступление займов – 9 545,0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 523,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 898,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 11 400,0 тысяч тенге.";
приложение 1, 4, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Безверхова Н.А.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.Н. Никишов
22 июня 2016 года
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 22 июня 2016 года № 6С 3/2
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата

Атбасар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С 35/2 "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 6С 3/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 маусымда № 5432 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С 35/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5193 тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтардағы "Атбасар", "Простор" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 697 166,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 210 731,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 305,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 412 130,6 мың теңге;
2) шығындар – 3 718 063,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 022,8 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9 545,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 523,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 920,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 920,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 9 545,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 523,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 898,1 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2016 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 11 400,0 мың теңге сомада бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Безверхова Н.А.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"Келісілді"
Атбасар ауданының әкімі А.Н. Никишов
22 маусым 2016 жыл
2016 жылғы 22 маусымдағы
№ 6С 3/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша

139 150,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 576,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9 576,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 444,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25 504,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 615,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 233,0
015
Капитальные расходы государственного органа
92,0
02
Оборона
7 091,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 091,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 051,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 880,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
160,0
04
Образование
2 507 724,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 507 724,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 247,0
003
Общеобразовательное обучение
1 993 879,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
42 625,0
006
Дополнительное образование для детей
106 630,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
108 095,2
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 023,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
478,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
221 547,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 200,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
137 932,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
134 122,6

139 150,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 576,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 576,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 444,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 504,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 615,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 233,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
92,0
02
Қорғаныс
7 091,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 091,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 051,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 880,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
160,0
04
Бiлiм беру
2 507 724,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 507 724,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 247,0
003
Жалпы білім беру
1 993 879,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42 625,0
006
Балаларға қосымша білім беру
106 630,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
108 095,2
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
23 023,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
478,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
221 547,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 200,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
137 932,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
134 122,6

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 860,0
002
Программа занятости
19 783,0
005
Государственная адресная социальная помощь
744,0
006
Оказание жилищной помощи
1 010,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26 305,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 260,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22 015,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 862,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 181,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
313,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
914,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
11 793,9
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
12 080,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
131,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
131,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 679,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 679,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
360 781,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 781,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10 781,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
350 000,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
309 972,5
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
40 027,5
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
168 635,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
140 786,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7 957,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
72 464,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек

001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 860,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
19 783,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
744,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 010,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26 305,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 260,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22 015,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8 862,9
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 181,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
313,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
914,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
11 793,9
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12 080,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
131,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
131,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 679,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 679,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
360 781,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 781,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
10 781,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
350 000,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
309 972,5
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
40 027,5
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
168 635,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
140 786,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 957,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
72 464,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi

54 744,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
5 621,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17 497,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5 867,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
8 500,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 130,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
10 352,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6 037,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
24,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 291,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
87 349,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 501,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 501,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
12 505,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
12 505,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 514,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 514,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
60 829,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 763,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
200,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
700,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
49 166,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 116,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8 049,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
8 049,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 067,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6 067,0
12
Транспорт и коммуникации
67 677,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

54 744,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
5 621,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17 497,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 867,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8 500,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3 130,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
10 352,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 037,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
24,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 291,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
87 349,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 501,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4 501,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
12 505,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 505,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 514,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 514,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
60 829,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 763,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
200,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
700,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
49 166,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 116,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 049,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 049,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
6 067,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 067,0
12
Көлiк және коммуникация
67 677,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

от 23 декабря 2015 года
№ 5С 35/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2016 год
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые текущие трансферты
1 248 858,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии
5 702,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области сельского хозяйства
2 850,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 5С 35/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
7 қосымша
2016 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 248 858,0
Ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге
5 702,0
Ауыл шаруашылығы саласында жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге
2 850,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

221 547,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
131,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
10 267,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
7 994,0
На размешение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2 756,0
На содержание штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1 491,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
639 140,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
65 980,0
На обеспечение экономической стабильности
291 000,0
Бюджетные кредиты
9 545,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
9 545,0
Приложение 4
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 22 июня 2016 года № 6С 3/2
Приложение 8
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ 5С 35/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2016 год
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые текущие трансферты
128 235,6
На проведение противоэпизоотических мероприятий
49 166,0
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
700,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 022,0
На приобретение электронных учебников для школ
1 625,0
На размешение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
1 330,0
На средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар улицы Веденеева, улицы Л.Белаш, улицы Ауэзова (от магазина "Сити Центр" до автостанции)
50 000,0
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
20 000,0
На выплату единовременной материальной помощи к 71-годовщине Победы в Великой Отечественной войне
2 392,6

221 547,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға
131,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
10 267,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
7 994,0
Арнаулы әлеуметтік қызметтер "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2 756,0
Азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұстауға
1 491,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
639 140,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
65 980,0
Экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге
291 000,0
Бюджеттік кредиттер
9 545,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
9 545,0
2016 жылғы 22 маусымдағы
№ 6С 3/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
4 қосымша
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 5С 35/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
8 қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
128 235,6
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
49 166,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға дейін) өтеуге
700,0
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға
3 022,0
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
1 625,0
Арнаулы әлеуметтік қызметтер "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 330,0
Атбасар қаласы Веденеева көшесі, Л.Белаш көшесі, Әуезов көшесі көше-жол торабын орташа жөндеу ("Сити Центр" дүкенінен автостансаға дейін)
50 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылу беру мезгілін аяқтауға
20 000,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 71-жылдығына арналған бір жолғы материалдық көмегін төлеуге
2 392,6