О переименовании улиц села Новомариновка
Решение акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 28 ноября 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 декабря 2016 года № 5646
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 19 декабря 2014 года, аким Шункыркольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Новомариновка:
улицу № 1 на улицу Бейбитшилик;
улицу № 2 на улицу Целинная;
улицу № 3 на улицу Женис;
улицу № 7 на улицу Достык;
улицу № 8 на улицу Отан.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
С.Валитова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел культуры
и развития языков Атбасарского
района"
Ж.Калиякбарова
"28".11. 2016 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел архитектуры
и градостроительства
Атбасарского района"
М.Жанабаев
"28".11. 2016 года

Новомариновка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Шұңқыркөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 28 қарашадағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 5646 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы",1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"Заңдарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы қорытындысының негізінде, Шұңқыркөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Новомариновка ауылының көшелері қайта аталсын:
№1 көшесі Бейбітшілік көшесіне;
№2 көшесі Целинная көшесіне;
№3 көшесі Жеңіс көшесіне;
№7 көшесі Достық көшесіне;
№8 көшесі Отан көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының
С.Валитова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Атбасар ауданының мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
Ж.Қалиякбарова
2016 жылы "28".11.
"Атбасар ауданының сәулет және
қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
М.Жанабаев
2016 жылы "28".11.