О переименовании улиц сельского округа Акана Курманова
Решение акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района Акмолинской области от 28 декабря 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 января 2017 года № 5721
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 21 октября 2016 года, аким сельского округа Акана Курманова РЕШИЛ:
1.Переименовать улицы:
1) села Акана Курманова:
улицу № 1 на улицу Бейбитшилик;
улицу № 2 на улицу Достык;
улицу № 3 на улицу Жибек жолы;
улицу № 4 на улицу Байтерек;
улицу № 5 на улицу Жастар;
улицу № 6 на улицу Женис;
улицу № 7 на улицу Тауелсиздик;
улицу № 8 на улицу Болашак;
улицу № 11 на улицу Ыбырай Алтынсарин;
улицу № 12 на улицу Есиль;
2) села Косбармак:
улицу № 1 на улицу Бирлик;
улицу № 2 на улицу Жайлау;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
А.Белялова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел культуры
и развития языков
Атбасарского района"
Ж.Калиякбарова
"28".12. 2016 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел архитектуры
и градостроительства
Атбасарского района"
М.Жанабаев
"28".12. 2016 года

Ақан Құрманов ауылдық округінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қаңтарда № 5721 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, халықтың пікірі ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 21 қазандағы қорытындысының негізінде, Ақан Құрманов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көшелер қайта аталсын:
1).Ақан Құрманов ауылының:
№ 1 көшесі Бейбітшілік көшесіне;
№ 2 көшесі Достық көшесіне;
№ 3 көшесі Жібек жолы көшесіне;
№ 4 көшесі Бәйтерек көшесіне;
№ 5 көшесі Жастар көшесіне;
№ 6 көшесі Жеңіс көшесіне;
№ 7 көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
№ 8 көшесі Болашақ көшесіне;
№ 11 көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
№ 12 көшесі Есіл көшесіне;
2). Қосбармақ ауылының көшелері:
№ 1 көшесі Бірлік көшесіне;
№ 2 көшесі Жайлау көшесіне.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А.Белялова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Атбасар ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Ж.Қалиякбарова
2016 жылғы "28".12.
"Атбасар ауданының сәулет
және қала құрылысы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
М.Жанабаев
2016 жылғы "28".12.