О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 21 августа 2015 года № 5С-40/3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Буландынского района"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11 августа 2016 года № 6С-5/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 сентября 2016 года № 5517. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11 февраля 2020 года № 6С-52/1
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2020 № 6С-52/1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Буландынского района" от 21 августа 2015 года № 5С-40/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4978, опубликовано 2 октября 2015 года в газете "Бұланды Таңы" и 2 октября 2015 года в газете "Вести Бұланды жаршысы") следующие изменения:
1) подпункт 8 пункта 2 раздела 1 изложить в новой редакции:
"8) уполномоченная организация – Буландынское районное отделение департамента "Межведомственный расчетный центр социальных выплат" филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Акмолинской области;";
2) подпункт 5 пункта 18 раздела 3 изложить в новой редакции:
"5) справка с Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области отдел по чрезвычайным ситуациям Буландынского района, акт и/или документ, подтверждающий наступление трудной жизненной ситуации.";
3) пункт 28 раздела 3 исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
5 внеочередной сессии
Б.Кажаканов
Секретарь
районного маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского района К.Испергенов

Бұланды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 тамыздағы № 5С-40/3 "Бұланды ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы"шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 тамыздағы № 6С-5/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 қыркүйекте № 5517 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 ақпандағы № 6С-52/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 11.02.2020 № 6С-52/1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихаттың "Бұланды ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 21 тамыздағы № 5С-40/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4978 тіркелген, 2015 жылғы 2 қазанында "Бұланды таңы" газетінде және 2015 жылғы 2 қазанында "Вести Бұланды жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 бөлімнің 2 тармағының 8 тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"8) уәкілетті ұйым - "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Ақмола облысы бойынша филиалы "Әлеуметтік төлемдерді ведомствоаралық есептеу орталығы" департаментінің Бұланды аудандық бөлімшесі;";
2) 3 бөлімнің 18 тармағының 5 тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"5) Ақмола облысының төтенше жағдайлар Департаменті Бұланды ауданының төтенше жағдайлар бөлімінен анықтама, өмірлік қиын жағдайдың туындағанын растайтын акті және/немесе құжатты ұсынады.";
3) 3 бөлімнің 28 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 5 - сессияның
төрағасы
Б.Қажақанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімі Қ.Испергенов

11 августа 2016 года

11 тамыз 2016 жыл