О признании утратившими силу решений Буландынского районного маслихата
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 6С-8/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2017 года № 5705
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Буландынского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 5С-26/2 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Буландынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4179, опубликовано 23 мая 2014 года в газете "Бұланды Таңы" и 23 мая 2014 года в газете "Вести Бұланды жаршысы").
2. Признать утратившим силу решение Буландынского районного маслихата от 11 августа 2016 года № 6С-5/6 "О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 5С-26/2 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Буландынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5528, опубликовано 23 сентября 2016 года в газете "Бұланды Таңы" и 23 сентября 2016 года в газете "Вести Бұланды жаршысы").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной
регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в
действие со дня официального опубликования.
Председатель 8 очередной
сессии
Ж.Жакупов
Секретарь
районного маслихата
Ш.Кусаинов

Бұланды аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-8/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 қаңтарда № 5705 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 5С-26/2 "Бұланды ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4179 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 мамырда "Бұланды таңы" газетінде және 2014 жылғы 23 мамырда "Вести Бұланды жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 тамыздағы № 6С-5/6 "Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 5С-26/2 "Бұланды ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5528 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 қыркүйектегі "Бұланды таңы" газетінде және 2016 жылғы 23 қыркүйектегі "Вести Бұланды жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 8 – сессияның
төрағасы
Ж.Жақыпов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов