О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 28 декабря 2015 года № 5С40-2 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18 мая 2016 года № 6С4-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 июня 2016 года № 5411
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджете района на 2016-2018 годы" от 28 декабря 2015 года № 5С40-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5218, опубликовано 25 января 2016 года в районной газете "Егіндікөл") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1120527,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 164995 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2369 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4911 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 948252,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1131599,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5783,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9545,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3762 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2050 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2050 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18904,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18904,6 тысяч тенге:
поступление займов – 9545 тысяч тенге;
погашение займов – 4908,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14268,4 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрены суммы погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 и 2015 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 4908,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С40-2 "Ауданның 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 мамырдағы № 6С4-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 маусымда № 5411 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "Ауданның 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С40-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5218 тіркелген, 2016 жылғы 25 қаңтарда аудандық "Егіндікөл" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1.2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1120527,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 164995 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2369 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4911 мың теңге;
трансферттер түсімі– 948252,8 мың теңге;
2) шығындар – 1131599,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5783,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9545,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3762 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2050 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2050 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18904,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18904,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 9545 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4908,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14268,4 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздар сомасын өтеу, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 және 2015 жылдар республикалық бюджеттен мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуді іске асыру 4908,8 мың теңге сомасында бөлінгені, ескерілсін.";
көрсетілген шешімінің 1, 4, 5, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.