О признании утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 31 марта 2014 года № 5С24-6 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Егиндыкольского района"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2016 года № 6С 10-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2017 года № 5676
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 31 марта 2014 года № 5С24-6 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Егиндыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4141, опубликовано 28 апреля 2014 года в районной газете "Егіндікөл").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Т.Бокишев
Секретарь
районного маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Егиндыкольского
района
Тулепов Н.И.
24 декабря 2016 года

Егіндікөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы №5С24-6 "Егіндікөл ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 10-10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 5676 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 5С24-6 "Егіндікөл ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4141 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 сәуірдегі аудандық "Егіндікөл" газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мыслихаты
сессиясының төрағасы
Т.Бокишев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімі Н.Төлепов
2016 жылғы 24 желтоқсан