О переименовании улицы села имени Олжабай батыра сельского округа имени Олжабай батыра
Решение акима сельского округа имени Олжабай батыра Ерейментауского района Акмолинской области от 27 апреля 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июня 2016 года № 5399
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 23 декабря 2015 года, аким сельского округа имени Олжабай батыра РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Сергея Кирова села имени Олжабай батыра на улицу Омиржана Кенбаева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского округа Х. Хавджалел

Олжабай батыр атындағы ауылдық округінің Олжабай батыр атындағы ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Олжабай батыр атындағы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 маусымда № 5399 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңның 35 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңның 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Олжабай батыр атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Олжабай батыр атындағы ауылының Сергей Киров көшесі Өміржан Кенбаев көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Х. Хавджалел