О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № С-46/3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 22 июля 2016 года № С-3/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 августа 2016 года № 5489
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № С-46/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5196, опубликовано 22 января 2016 года в районной газете "Жаңа дәуір", 22 января 2016 года в районной газете "Сельская новь") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 661 336,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 787 974 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 533 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1030 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 861 799,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2 680 475,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 965 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –2 580 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 26104,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26104,3 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2016 год в сумме 12 507 тысяч тенге.";
Приложение 1, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Бочковский
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
И.Магерко
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области
А.Кииков

Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-46/3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 шілдедегі № С-3/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 тамызда № 5489 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-46/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5196 тіркелген, 2016 жылдың 22 қаңтарында "Жаңа дәуір" аудандық газетінде, 2016 жылдың 22 қаңтарында "Сельская новь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 661 336,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 787 974 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 533 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1030 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 861 799,1 мың теңге;
2) шығындар – 2 680 475,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 6 965 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 580 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 26 104,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 26 104,3 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2016 жылға арналған резерві 12 507 мың теңге сомасында бекітілсін.";
Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Бочковский
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
И.Магерко
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының әкімі А.Қиықов