О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 25 апреля 2016 года № 3/3 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Есильского района"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 18 августа 2016 года № 7/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 сентября 2016 года № 5548. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2020 года № 72/4
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2020 № 72/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Есильского района" от 25 апреля 2016 года № 3/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5403, опубликовано 13 июня 2016 года в районной газете "Жаңа Есіл") следующие изменения:
в Порядке проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Есильского района к указанному решению:
в первом абзаце пункта 2 слова "и пикетов" исключить;
в подпункте 1) пункта 5 слова "или находятся в пределах прямой видимости" исключить.
2. Настоящее решение вступает с силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Мистриди
Cекретарь
районного маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района А.Калжанов
18 августа 2016 года

Есіл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 3/3 "Есіл ауданы аумағында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 тамыздағы № 7/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 қыркүйекте № 5548 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 маусымдағы № 72/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.06.2020 № 72/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстарациялар ұйымдастыру мен өткізу тәрт ібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Есіл ауданы аумағында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 3/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5403 тіркелген, 2016 жылғы 13 маусымда "Жаңа Есіл" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің Есіл ауданы аумағында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібіндегі:
2 тармақтың бірінші азат жолындағы "және пикеттер" сөздері алынып тасталсын;
5 тармақтың 1) тармақшасындағы "немесе тура көрініп тұрулары" сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
К.Мистриди
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі А.Қалжанов
18 тамыз 2016 жыл