О признании утратившим силу решения Жаркаинского районного маслихата от 17 марта 2014 года № 5С-32/3 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Жаркаинского района"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 6С-7/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 января 2017 года № 5672
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаркаинского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Жаркаинского района" от 17 марта 2014 года № 5С-32/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4094, опубликовано 18 апреля 2014 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Пугачев
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского района А.Уисимбаев

"Жарқайың ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 наурыздағы № 5С-32/3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 5672 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Жарқайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жарқайың ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 наурыздағы № 5С-32/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4094 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 сәуірінде "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Пугачев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев