Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Целиноградскому району на 2016 год
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 5 апреля 2016 года № А-2/149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 апреля 2016 года № 5316
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Целиноградскому району на 2016 год.

Целиноград ауданы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі № А-2/149 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 сәуірде № 5316 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Целиноград ауданы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Айткужинову А. К.
3. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района М.Таткеев
Утвержден
постановлением акимата
Целиноградского района

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары А.К.Айткужиноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап шығып қалған құқықтық қатынастарға таралсын.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Тәткеев
Целиноград ауданы әкімдігінің

от "05" 04 2016 года
№ А-2/149
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Целиноградскому району на 2016 год
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 12.12.2016 № А-2/468 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций в месяц (тенге)
государственный
частный
государственный
частный
1
Детский сад

2016 жылғы "05" 04
№ А–2/149 қаулысымен
бекітілген
Целиноград ауданы бойынша 2016 жылға арналған
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 12.12.2016 № А-2/468 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдардағы жан басына шаққандағы бір айға қаржыландыру мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
1
Балабақша