О повышении ставок земельного налога на земли населенных пунктов Целиноградского района
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 23 ноября 2016 года № 70/8-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2016 года № 5656. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 июля 2022 года № 162/29-7
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25.07.2022 № 162/29-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке и по всему тексту внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 30.01.2018 № 182/25-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
"В соответствии с пунктом 3 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 25 декабря 2017 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 30.01.2018 № 182/25-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Повысить ставки земельного налога на земли населенных пунктов Целиноградского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
А.Тиманов
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района М.Таткеев
23.11.2016
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Целиноградскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
А.Жантемиров
23.11.2016
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
Целиноградского района"
А.Нуртазин
23.11.2016
Приложение
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 23 ноября 2016 года

Целиноград ауданы елді мекендерінің жерлеріне жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 70/8-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда № 5656 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 162/29-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 25.07.2022 № 162/29-7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырыпта және барлық мәтін бойынша "жоғарылату", "жоғарылатылсын", "жоғарылатылған" сөздері "арттыру", "арттырылсын", "арттырылған" сөздерімен ауыстырылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 30.01.2018 № 182/25-6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 30.01.2018 № 182/25-6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Целиноград ауданы елді мекендерінің жерлеріне жер салығының мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес арттырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А.Тиманов
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі М.Тәткеев
23.11.2016
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Целиноград ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А.Жантеміров
23.11.2016
"Целиноград ауданының
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А.Нұртазин
23.11.2016
Целиноград аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 23 қарашадағы

№ 70/8-6
Повышенные ставки земельного налога на земли населенных пунктов Целиноградского района
Сноска. Приложение - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 389/58-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Номер
зоны
Проценты повышения ставок земельного налога
Кадастровый квартал, название населенных пунктов, входящих в зону (по сельским округам)
1
2
3
І
+50
01-011- (019-022) село Акмол (сельский округ Акмол)
01-011-016 село Косшы (Косшынский сельский округ)

№ 70/8-6 шешіміне
қосымша
Целиноград ауданы елді мекендерінің жерлеріне жер салығының жоғарылатылған мөлшерлемелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 389/58-6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аймақ
нөмірі
Жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату пайыздары
Кадастрлық квартал, аймаққа кіретін елді мекендердің атауы (ауылдық округтер бойынша)
1
2
3
І
+50
01-011- (019-022) Ақмол ауылы (Ақмол ауылдық округі)
01-011-016 Қосшы ауылы (Қосшы ауылдық округі)

01-011-015 село Караоткель (Караоткельский сельский округ)
01-011-009 село Нуресиль (Нуресильский сельский округ)
01-011-002 село Арайлы (Арайлынский сельский округ)
01-011-069 село Коянды
01-011-068 село Талапкер (Талапкерский сельский округ)
01-011- (034 -035) село Кабанбай батыра (сельский округ Кабанбай батыра)
II
+45
01-011-027 село Оразак (Оразакский сельский округ)
+45
01-011-023 село Отемис (сельский округ Акмол)
+43
01-011-046 село Софиевка (Софиевский сельский округ)
+39

01-011-015 Қараөткел ауылы (Қараөткел ауылдық округі)
01-011-009 Нұресіл ауылы (Нұресіл ауылдық округі)
01-011-002 Арайлы ауылы (Арайлы ауылдық округі)
01-011-069 Қоянды ауылы
01-011-068 Талапкер ауылы (Талапкер ауылдық округі)
01-011- (034 -035) Қабанбай батыр ауылы (Қабанбай батыр ауылдық округі)
II
+45
01-011-027 Оразақ ауылы (Оразақ ауылдық округі)
+45
01-011-023 Өтеміс ауылы (Ақмол ауылдық округі)
+43
01-011-046 Софиевка ауылы (Софиевка ауылдық округі)
+39

01-011-060 село Ынтымак (Арайлынский сельский округ)
01-011-031 село Жалгызкудук (Жарлыкольский сельский округ)
01-011-003 станция Тастак (сельский округ Тасты)
01-011-058 станция Косчеку (Арайлынский сельский округ)
01-011-059 станция Жайнак (Арайлынский сельский округ)
01-011-006 село Садовое (сельский округ Родина)
01-011-001 село Караменды батыра (Жанаесильский сельский округ)
01-011-063 село Мортык (Жанаесильский сельский округ)
01-011-062 село Зеленый Гай (сельский округ Родина)
01-011-080 село Нура (сельский округ Кабанбай батыра)
01-011-056 село Акмечеть (сельский округ Тасты)
01-011-077 село Преображенка (сельский округ Рахымжана Кошкарбаева)
01-011-075 село Каратомар (Шалкарский сельский округ)
01-011-071 село Жанажол (Караоткельский сельский округ)
01-011-090 село Опан (Приреченский сельский округ)
01-011-082 село Сарыадыр (сельский округ Кабанбай батыра)
01-011-036 село Сарыколь (сельский округ Рахымжана Кошкарбаева)
01-011-089 село Жабай (Софиевский сельский округ)
01-011-030 село Жарлыколь (Жарлыкольский сельский округ)

01-011-060 Ынтымақ ауылы (Арайлы ауылдық округі)
01-011-031 Жалғызқұдық ауылы (Жарлыкөл ауылдық округі)
01-011-003 Тастақ станциясы (Тасты ауылдық округі)
01-011-058 Қосшоқы станциясы (Арайлы ауылдық округі)
01-011-059 Жайнақ станциясы (Арайлы ауылдық округі)
01-011-006 Садовое ауылы (Родина ауылдық округі)
01-011-001 Қараменді батыр ауылы (Жаңаесіл ауылдық округі)
01-011-063 Мортық ауылы (Жаңаесіл ауылдық округі)
01-011-062 Зеленый Гай ауылы (Родина ауылдық округі)
01-011-080 Нұра ауылы (Қабанбай батыр ауылдық округі)
01-011-056 Ақмешіт ауылы (Тасты ауылдық округі)
01-011-077 Преображенка ауылы (Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі)
01-011-075 Қаратомар ауылы (Шалқар ауылдық округі)
01-011-071 Жаңажол ауылы (Қараөткел ауылдық округі)
01-011-090 Опан ауылы (Приречный ауылдық округі)
01-011-082 Сарыадыр ауылы (Қабанбай батыр ауылдық округі)
01-011-036 Сарыкөл ауылы (Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі)
01-011-089 Жабай ауылы (Софиевка ауылдық округі)
01-011-030 Жарлыкөл ауылы (Жарлыкөл ауылдық округі)