О внесении изменений и дополнений в решение Шортандинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № С-44/2 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2016 года № С-2/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 апреля 2016 года № 5294
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 104, 109, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджете района на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № С-44/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5183, опубликовано 23 января 2016 года в районной газете "Вести" и 23 января 2016 года в районной газете "Өрлеу") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 739 905,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 745 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 213 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 943 882,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2 746 962 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 86 947,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 104 984,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 037 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -94 004,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 004,8 тысяч тенге.";
пункт 5 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе в сумме 7 258,1 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете района на 2016 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 104 984,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Направить свободные остатки бюджетных средств в сумме 7 057,8 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2016 года на возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского и областного бюджетов в сумме 7 057,8 тысяч тенге, в том числе: в республиканский бюджет 2 240,9 тысяч тенге, в областной бюджет 1,0 тысяч тенге, на расходы администраторам бюджетных программ 4 815,9 тысяч тенге.";

Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/2 "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 наурыздағы № С-2/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 сәуірде № 5294 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәітінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 109, 111 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5183 тіркелген, 2016 жылдың 23 қаңтарында аудандық "Вести" газетінде және 2016 жылдың 23 қаңтарында аудандық "Өрлеу" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –2 739 905,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 745 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 213 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 943882,1 мың теңге;
2) шығындар – 2 746 962 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 86 947,9 мың теңге, соның ішінде:       бюджеттік кредиттер – 104 984,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 037 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -94 004,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94 004,8 мың теңге.";
5 тармақ келесі мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға 7 258,1 мың теңге сомасында.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен 104 984,9 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер есепке алынсын.";
келесі мазмұндағы 13-1 тармағымен толықтырылсын:
"13-1. 2016 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 7 057,8 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың еркін қалдықтары республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген 7 057,8 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) мақсатты трансферттерді кері қайтаруға бағытталсын, оның ішінде: республикалық бюджетке 2 240,9 мың теңге, облыстық бюджетке 1,0 мың теңге, бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің шығыстарына 4 815,9 мың теңге.";

приложения 1, 5 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Г.Муканова
Секретарь районного
маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Шортандинского района
"31" марта 2016 года
Г.Садвокасова
Приложение 1
к решению Шортандинского районного маслихата

шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы
Ғ.Мұқанова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімі
"31" наурыз 2016 жыл
Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық мәслихатының