О внесении изменений и дополнений в решение Шортандинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № С-44/2 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 4 августа 2016 года № С-6/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 августа 2016 года № 5503
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Акмолинского областного маслихата от 20 июля 2016 года № 6С-4-2 "О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 5С-43-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджете района на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № С-44/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5183, опубликовано 23 января 2016 года в районной газете "Вести" и 23 января 2016 года в районной газете "Өрлеу") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 886 968 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 745 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 213,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 087 944,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 894 024,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 86 947,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 104 984,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 037 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -94 004,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 004,8 тысяч тенге.";
подпункт 4) пункта 4 исключить;
подпункт 9) пункта 4 изложить в новой редакции:
"9) на строительство инженерных сетей к плавательному бассейну в поселке Шортанды в сумме 30 000,0 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16) следующего содержания:
"10) на разработку проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к участкам нового индивидуального жилищного строительства в поселке Шортанды в сумме 5 000,0 тысяч тенге;

Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/2 "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 тамыздағы № С-6/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 тамызда № 5503 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109, 111 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6С-4-2 "Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 5С-43-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі негізінде Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5183 тіркелген, 2016 жылдың 23 қаңтарында аудандық "Вести" газетінде және 2016 жылдың 23 қаңтарында аудандық "Өрлеу" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 886 968 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 745 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 213,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 087 944,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 894 024,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 86 947,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 104 984,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 037 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -94 004,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94 004,8 мың теңге.";
4 тармақтың 4) тармақшасы алынсын;
4 тармақтың 9) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"9) Шортанды кентінде жүзу хауызының инженерлік желілер құрылысына 30 000,0 мың теңге сомасында.";
4 тармақ келесі мазмұндағы 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16) тармақшалармен толықтырылсын:
"10) Шортанды кентінде жаңа жеке тұрғын үй құрылысының учаскелеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге 5 000,0 мың теңге сомасында;

11) на разработку проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к участкам нового индивидуального жилищного строительства в поселке Научный в сумме 4 000,0 тысяч тенге;
12) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство новой системы регулируемого водосброса на блоке фильтровальной станции в селе Дамса в сумме 14 934,0 тысяч тенге;
13) на выплату единовременной материальной помощи к 71-годовщине Победы в Великой Отечественной войне в сумме 689,2 тысяч тенге;
14) на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям в сумме 5 000,0 тысяч тенге;
15) на текущий ремонт блока фильтровальной станции воды в селе Дамса в сумме 49 520,0 тысяч тенге;
16) на проведение мероприятий по очагам сибиреязвенных захоронений в сумме 1 294,4 тысяч тенге.";
подпункт 12) пункта 5 исключить;
приложения 1, 5, 8 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Кожамсеитов
Секретарь
районного маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Шортандинского района Г.Садвокасова
"4" августа 2016 г.
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата

11) Научный кентінде жаңа жеке тұрғын үй құрылысының учаскелеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге 4 000,0 мың теңге сомасында;
12) Дамса ауылында сүзгі блок станциясына реттелмелі суағызғыштың жаңа жүйесінің құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге 14 934,0 мың теңге сомасында;
13) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 71-жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге 689,2 мың теңге сомасында;
14) жылумен жабдықтаушы кәсіпорындарға жылыту кезеңіне дайындыққа 5 000,0 мың теңге сомасында;
15) Дамса ауылында судың сүзгі блок станциясын ағымдағы жөндеуге 49 520,0 мың теңге сомасында;
16) сібір жарасы қорымдарының ошақтары бойынша іс-шаралар өткізуге 1 294,4 мың теңге сомасында.";
5 тармақтың 12) тармақшасы алынсын;
шешімнің 1, 5, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
А.Қожамсейітов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының
әкімі
Г.Сәдуақасова
"4" тамыз 2016 ж.
Шортанды аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 4 тамыздағы